Skocz do zawartości

AKG 420 vs AKG 518 dj


Rekomendowane odpowiedzi

Na oku mam właśnie te 2 modele słuchawek, tylko nie mogę się zdecydować, które z nich wybrać. 420 niby mają lepsze parametry, ale te tandetne gąbki mnie trochę odrzucają.

 

Bardzo byłbym rad, gdyby ktoś mi pomógł w wyborze :]

 

e: słucham głównie: rocka, pop-u troszkę hh.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

toż to zupełnie inne, nieporównywalne w żaden sposób słuchawki

 

k420 to otwarte słuchawki a k518 zamknięte, w dodaku jedne to małe portable a drugie już większe dedykowane do zastosowań dj'skich

 

poczytaj sobie po forum o jednych i drugich i później zadaj rzeczowe pytanie/pytania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zadajesz w ten sposób pytanie to raczej nie znasz się zupełnie na słuchawkach. Poczytaj o słuchawkach zamknietych i otwartych. Posłuchaj jednego i dugiego typu słuchawek i wtedy zadaj konkretne pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym parametry nie grają, a są zwykle li tylko chwytem marketingowym na laików.

 

Ogólnie: K420 są otwarte, grają dźwiękiem jaśniejszym, bardziej napowietrzonym, nieskrępowanym. K518DJ są zamknięte, grają bliżej, grubszym i ciemniejszym dźwiękiem, ograniczonym przestrzennie, maja znacznie więcej basu.

 

Otwarte nie izolują prawie wcale, zamknięte całkiem znośnie. Sam jednak musisz zadecydować co Ci bardziej pasuje, a już najlepiej jakbyś posłuchał ich gdzieś (są w prawie każdym MM, Saturnie itd.).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności