Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Stacja dokująca do iPhone 4


Trojanek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam stacji dokującej do iPhone 4. Mam do wydania około 1000zł, jeśli naprawde warto to mogę dać więcej, tak do 1500zł. 

 

Słucham rocka, bluesa, metalu. Oczekuję od dźwięku by był jak najbardziej naturalny. Niestety nie mam jak przetestować jakichś stacji w sklepach, bo tam gdzie mieszkam po prostu nie ma takiej możliwości.

 

Jedynie co mi wpadlo w oko to:

 

http://allegro.pl/b-w-zeppelin-mini-czarny-i1368609744.html

 

Oczekuję jeszcze, żeby była dosyć przenośna, więc żeby ważyła tak około 3-5 kg.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stacje Bose grają naprawdę fajnie:

SoundDock Portable

SoundDock II

SoundDock original

oczywiście jest to dźwięk dający czystą przyjemność ze słuchania muzyki. Do audiofilskich sesji się raczej nie nada.

 

Zeppelinów nie znam.

Edytowane przez Publius Enigma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 1000 mozesz kupic zwykla stacje dokujaca z line outem (oryginalna pewnie ze stowke, nie mowie o tych za 20zl z allegro) i jakies glosniki (np microlaby), taniej, lepiej i tez portable

Taniej i lepiej dźwiękowo, ale w ogóle nie portable.

W przypadku stacji masz jeden kompaktowy klocek i jeden zasilacz. Stacja + głośniki to co najmniej 3 elementy i plątanina kabli. Do tego dochodzi kwestia estetyki. Nie dla każdego priorytetem jest sam dźwięk, więc jestem w stanie zrozumieć kolegę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stacje Bose grają naprawdę fajnie:

SoundDock Portable

SoundDock II

SoundDock original

oczywiście jest to dźwięk dający czystą przyjemność ze słuchania muzyki. Do audiofilskich sesji się raczej nie nada.

 

Zeppelinów nie znam.

 

Bose moze gra fajnie ale na pewno nie dobrze. Pytanie do czego kumus ta stacja jest potrzebna - jesli to ma byc stacjonarne rozwiazanie to jakas mini wieza lub stacja z line out + glosniki aktywne beda lepszym rozwiazaniem

 

Witam, szukam stacji dokującej do iPhone 4. Mam do wydania około 1000zł, jeśli naprawde warto to mogę dać więcej, tak do 1500zł.

 

Słucham rocka, bluesa, metalu. Oczekuję od dźwięku by był jak najbardziej naturalny. Niestety nie mam jak przetestować jakichś stacji w sklepach, bo tam gdzie mieszkam po prostu nie ma takiej możliwości.

 

Jedynie co mi wpadlo w oko to:

 

http://allegro.pl/b-w-zeppelin-mini-czarny-i1368609744.html

 

Oczekuję jeszcze, żeby była dosyć przenośna, więc żeby ważyła tak około 3-5 kg.

 

Jak czesti masz zamiar ja wozic? I gdzie masz zamiar jej sluchac na wyjezdzue? Napisz cos wiecej o tym jak chcesz jej uzywac zanim wyrzucisz pieniadze w bloto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czesti masz zamiar ja wozic? I gdzie masz zamiar jej sluchac na wyjezdzue? Napisz cos wiecej o tym jak chcesz jej uzywac zanim wyrzucisz pieniadze w bloto

 

Dosyć często, grać będzie raczej zawsze w pokoju. Chodzi mi o to, żeby weszła do torby i nie zajmowała zbyt dużo miejsca.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności