Skocz do zawartości

PS3 / XboX360


WojtekC

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym chciał chcieć xbox one ;) Problem w tym że póki co jedynymi grami w które bym zagrał po zakupie to Forza 5 i Horizon 2. Zbiór gier halo to fajny pomysł żeby nie powiedzieć że świetny ale opierać na tym promocje nowej konsoli to grube nieporozumienie. Grałem we wszystkie części i kompletnie nie czuje potrzeby kupować konsoli po to żeby grać w stare gry. Sunset overdrive do mnie kompletnie nie przemawia. Ryse i dead rising już są lub zaraz będą na pc a pozatym dead rising co conajwyżej średniak. Ryse niewiem bo jeszcze nie grałem. Kinect jest bezużyteczny chyba że kogoś interesują gry które są równie rozbudowane jak free2play ze smartfonów. Funkcje telewizyjne dla mnie również są bezużyteczne. Póki co One to wielkie gabarytowo pudło (w porównaniu do ps4) na którym nie za bardzo jest w co grać. Z całą pewnością kiedyś kupie bo kupuje wszystkie konsole na których są interesujące gry. Niechce tu wyjść na fanboya sony czy coś bo moim zdaniem obydwie firmy dały d...y zwlekajac tak długo z wydaniem kolejnej generacji. Jak już coś wypuścili to moim zdaniem troche jednak za słabe bebechy na dzień dzisiejszy. Do tego obydwie firmy tak jakby zapomniały że trzeba jeszcze w coś grać (sony jednak ma tutaj jednak trochę przewagi bo ms totalnie dał ciała mimo to moje ps4 kupione w grudniu zbiera kurz bo same indyki wychodzą) a o tym że większosci funkcji które miał być niedługo po premierze nadal nie ma też nie można zapomnieć. Sony np dodało działanie własnych (!) oficjalnych headsetów chyba po pół roku i przez ten czas gracze byli skazani na te badziewne słuchawki dodawane do systemu i wartości półtora złotego. Pozdrawiam fanboyów gier a nie systemów ;)

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli miałbym kupować konsolę, to pewnie zaopatrzyłbym się w SNES, N64 i Gamecube. Ale skoro emulatory dają radę, a nawet można poprawić grafikę, to chyba zostanę z komputerem :)

Co do padów, ten od X360 to najwygodniejszy pad, jak miałem okazję w ręku trzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, szczególnie na Xone kilka multiplatform chodzi w 720p które na ps4 bez problemu działają w Full HD.

Ps4 ma 8GB DDR5, Xone 8GB DDR3 , a to duża różnica nie licząc jeszcze wyżej taktowanego procesora w PS4.

Na razie konkretnych exów zbyt wiele nie ma i obydwie konsole to takie `remasterstation' ale w przyszłości widać będzie różnicę w grafice między Xone a ps4 i to nie tylko w multiplatformach ale głównie w exach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też zachęcę do wspólnego grania tyle, że przez psn: malina10212

https://secure.eu.playstation.com/proxy/image/?imageUrlToken=4VQsENdKj9&locationType=file

Edytowane przez malina_CK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie moje, jakby ktoś chciał pograć w Killinga i Lefta zapraszam: https://steamdb.info/calculator/?player=azahiels&currency=us

 

Z czego jeszcze mam sporo gier na xboxie i uPlay.

Edytowane przez Azahiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

https://steamdb.info/calculator/ - u mnie prawie 300h wyciętych z życia... a nie grałem w 61% gier z biblioteki :D

 

300 godzin? Nowicjusz...

 

Pewnie gdyby GOG coś takiego prowadziło, miałbym drugie tyle. Ale spokojnie - w Dark Souls się wkręciłem, godziny się nabiją...

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@up - no fakt, ale cena konsol też znacząca. Że o wieku je dzielącym nie wspomnę ;)

 

Co do "rasy panów", grających na PC... Nie zaczynaj flejmu, bo do bycia "rasą panów pct-owców" trzeba grubego portfela by ciągle mieć max detali w 60+fps na FullHD.

Z mojej perspektywy to mam wybór w sumie, bo mam dość dobry sprzęt (mobilne stacje robocze Dell Precision) i gram na nich tylko w Football Managery/starocie ekstremalne z sentymentu :P

 

Od grania "codziennego" mam zestaw TV + konsola. Taki setup pozwala na stabilne granie przez lata bez dokupowania co rusz bebechów. Granie na komputerze ciągnie za sobą większe koszta (zakładając, że nie piracisz na obu platformach), bo oprócz kupowania gier masz ingerencję w sprzęt, ale daje to więcej opcji typu mody/dodatki etc.

 

Ale nie masz takich gier na PC jak na konsole... Ekskluzywne tytuły są tym dlaczego nie będę 100% PC-Gamerem.

 

Dylemat PC vs Xbox&PlayStation to dylemat w stylu: Android vs iOS - otwarty system, ale gonitwa na bebechy i łatwe zmulenie przerostem aplikacji lub zamknięte, acz stabilne środowisko.

Edytowane przez nismovsky
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram ponad 200h mam 91 poziom a kosza mnie ludkowie z 700 poziomem :) gdzie godzin maja podobnie. Jak?

 

Trochę obawiam się takiego zakupu: link

kupował już ktoś tak?

Edytowane przez WojtekC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ja nubek, 31 lvl bodajże dopiero, Blighttown morduje mnie :D

 

Nie ma sensu znać buildów itd. To zabija poznawanie świata itd. Sam np. zaczynałem od początku, jak zabiłem handlarza w Undead Burg, a potem ogarnąłem ze on mi się nie odnowi :D

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zakatował kowal ten przed lasem. Spadlem na niego ze schodów. Z rozpędu zabiłem gościa. Duuuży błąd.

 

 

Trochę obawiam się takiego zakupu: http://allegro.pl/dark-souls-ii-2-ps3-pl-wszystkie-dlc-2-gra-i4692284322.html
kupował już ktoś tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności