Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

PS3 / XboX360


WojtekC

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze mówiąc pojęcia nie mam jak to będzie wyglądało na monitorze. Sam gram na tv i jak wiadomo tv zaciera nieco niskie rozdzielczości konsol. Na bardzo ostrym monitorze może rzeczywiście być bez rewelacji bo 1280x720 to nic szczególnego w dzisiejszych czasach. Do pc mam monitor 19 cali z max rozdzielczością 1440x900 i bez AA gry wyglądają nieszczególnie.

 

 

Podpiąłem Iksa 360 do takiego monitora .. i niestety na TV 40 cali full HD wygląda to o niebo lepiej ... A podpiąłem sie kabelkiem oryginalnym VGA dedykowanym do Elite a w dashu ustawiłem 1440x900 jako natywną ..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Microsoft is to announce a successor to the Xbox 360 at E3 next month, according to "a senior, trusted, well-placed" source.

 

The tipster, speaking to respected games industry publication Develop, said the new hardware was sent to EA last month - and that the publisher is getting to grips with the tech right now.

 

It's said to be a "very early build with no casing - it is in fact being stored inside a PC shell".

 

"Quite often when new consoles come around they're packaged into a PC shell, but actually what's inside is an entirely new console," the source said.

 

"Why let Nintendo steal the thunder in June [At E3]? It doesn't want to lose momentum. That's why I think Microsoft is rushing to make an announcement at E3."

 

Develop has been led to believe that the new Xbox will feature enhanced support for Kinect and will launch by the end of 2012.

 

The site's source added: "Kinect will keep the 360 going for a couple of years, but Microsoft knows that if it slows down now it will face trouble."

 

In March, Microsoft said it was looking for a 'hardware verification engineer', a 'VLSI graphics architect' and a 'VLSI performance architect' for work on what sounded very much like a next-gen console.

 

Z tego wynika, że na E3 Microsoft zaprezentuje Xbox 720, tj. 7-9 Czerwca. Ciekawe, poczekamy, zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa sie trochę rozwiązała sama. Sprzedałem X360, miałem nic nie kupować, no może 3DSa...ale tu zonk od żony. Na urodziny dostałem PS3 - szału nie ma. Nie moge przyzwyczaic się do grafiki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Microsoft is to announce a successor to the Xbox 360 at E3 next month, according to "a senior, trusted, well-placed" source.

 

The tipster, speaking to respected games industry publication Develop, said the new hardware was sent to EA last month - and that the publisher is getting to grips with the tech right now.

 

It's said to be a "very early build with no casing - it is in fact being stored inside a PC shell".

 

"Quite often when new consoles come around they're packaged into a PC shell, but actually what's inside is an entirely new console," the source said.

 

"Why let Nintendo steal the thunder in June [At E3]? It doesn't want to lose momentum. That's why I think Microsoft is rushing to make an announcement at E3."

 

Develop has been led to believe that the new Xbox will feature enhanced support for Kinect and will launch by the end of 2012.

 

The site's source added: "Kinect will keep the 360 going for a couple of years, but Microsoft knows that if it slows down now it will face trouble."

 

In March, Microsoft said it was looking for a 'hardware verification engineer', a 'VLSI graphics architect' and a 'VLSI performance architect' for work on what sounded very much like a next-gen console.

 

Z tego wynika, że na E3 Microsoft zaprezentuje Xbox 720, tj. 7-9 Czerwca. Ciekawe, poczekamy, zobaczymy.

 

niby z sony mają umową by do 2013 (albo 14, nie pamietam) nie wprowadzać ani nie robić nowej konsoli, więc. Za to nowe dyski to tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Ja stawiam że zapowiedzą na przyszłych targach E3 a premiera najwcześniej przed świętami 2013 lub początku 2014 roku. Na starcie pewnie znowu będzie 1-2 sensowne gry i 5 badziewiów z dobrą grafiką i trzeba będzie poczekać kolejne 6-12 miesięcy zanim porządne gry wyjdą więc kuuuuupa czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tak jak mówisz.. Fajnie byłoby mieć konsolę, gdyż mój komputer ledwo wyrabia się na medium-low w niskiej rozdzielczości z najnowszymi tytułami... Dylemat jest jednak taki, że grałbym na niej w najwyżej kilka tytułów w roku ; P Są zapowiedziane jakieś dobre tytuły? Ostatnio pamiętam wciągnął mnie Fallout 3, Gears of War 1 & 2 z kumplem w co-op i Burnout Paradise

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do niedawna miałem Xa, z powodu przesytu grami sprzedałem. Potem żonka prezencik mi dała (2 tygodnie po sprzedaży), a mianowicie PS3. Męczę sie z tym klockiem już kilka miesięcy. Aby zatęsknić za X360 kup sobie PS3. Obsługa sieciowa porażka, grafika porażka( dlaczego na mocniejszym chlebaku gry wyglądają tak koszmarnie?), pad którym nie da się grać długo(rozmiar mini) - tym padem nie da rady grać w gry wyścigowe jedynie sprawdza się przy bijatykach. Po kilku miesiącach mam ochotę sprzedać PS3, ale żal mi 20 oryginalnych tytułów, które zakupiłem, a i do grafiki zaczynam się przyzwyczajać( po prostu proszę kolegów o wyłączenie ich xów jak jestem u nich), pad wymieniłem na jakiś przewodowy troszkę większy i wygodniejszy. Fakt jest kilka tytułów niedostępnych na 360, ale nie można mieć wszystkiego i na pewno nie jest tytułem wyjątkowym GT5 - Forza rządzi, a kto tego nie widzi jest ślepym funboyem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czym ta Forza rządzi?

 

Puściłem sobie na TV mp4 w HD z porównaniem grafiki - Forza na ekranie wygląda jakby wszystko było zrobione z plastiku. Te wszystkie bajery graficzne dodają jej tylko sztuczności. GT5 wygląda jak nagranie z prawdziwego wyścigu. Efekty pogodowe już totalnie koszą Forzę.

 

Dalej - PS3 ma God Of War, X ma ?

PS3 ma Uncharted, X ma ?

PS3 ma Wipeouta HD, X ma ?

 

Gry multiplatformowe w wersjach na X mają lepszą grafikę, ale jedyny exclusive warty uwagi to właśnie Forza, Gearsów nawet nie liczę, to gra sprofilowana pod naćpanych murzynów z Bronksu. Halo to dla mnie porażka.

 

PS-a kupuję za tydzień. Początkowo chciałem X-a, ale doszedłem do wniosku, że grałbym na nim tylko w gry wychodzące też na PC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuu! Flame! :D panowie- nie ma się co obrażać :D

Nie sądzę żeby ps3 było aż tak dramatycznie złe jak to opisuje Wojtek, ale dlatego właśnie istnieją dwa systemy i jest możliwość wyboru. Ale żeby aż tak się o to pieklić? Wszakże chodzi o to żeby cieszyć się graniem.

Ja tylko pragnę podpiąć ps3 pod rzutnik, podpiąć pod to gnata i zagrać w killzone'a. Tylko chwilowo brak mi środków na rozrywkę :D

Edytowane przez MatmaN
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem/mam do czynienia z oboma systemami x360 miałem od zawsze czytaj od początku, PS3 mam od pół roku. Jeśli mam porównywać jakość gry po filmiku gratuluję pomysłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle myślę, że w przypadku konsol nie tylko aspekt czysto techniczny gra rolę. To także przywiązanie do konkretnego systemu, wygoda użytkowania, estetyka tytułów wychodzących i w ogóle cała otoczka, której niestety nie czuć podczas oglądania filmów z youtube'a, więc tutaj zgodzę się z Wojtkiem w zupełnośći.

 

Sam miałem mało do czynienia z Xem, natomiast przy ps3 spędziłem kupę czasu i może dlatego na chwilę obecną wybrałbym ps'a. Ale nie ma co z tego powodu robić rozróby jak na żużlu między Stalą Gorzów a Falubazem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, po jakim filmiku? Puściłem sobie na TV nagranie z gry, żeby ocenić grafikę, a w GT4 dużo grałem na PS2 i wiem czego się po Polyphony spodziewać pod względem miodności. Nadal nie rozumiem, w czym Forza jest lepsza.

Edytowane przez MathU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do sporu forza - gt5. Odniose sie konkretnie do forzy 3 bo tylko w nia (ze wszystkich czesci) gralem. Moje wrazenie? Forza to gra duzo bardziej casualowa, nie (az tak) dla pasjonata. Najdobitniej pokazuje to duzo bardziej arcadowy model jazdy. Moze i forza nie ma drzew w 2D, tlo jest ladniejsze, samochody trzymaja rowny poziom graficzny i maja widok z wewnatrz(taki prawdziwy), moze nawet osiagnely poziom graficzny premium cars z gt5, ale fizyka jazdy wszystko przekresla. Do tego doklada sie mnogosc ustawien samochodu w gt. Nie sprowadzam forzy do poziomu shifta, ale strata do japonskiego konkuretna na tym polu jest wyrazna. Oczywiscie inaczej spojrzy na to osoba preferujaca arcadowe podejscie do gier wyscigowych ale o gustach sie nie dyskutuje. A co do wrazenia plastikowosci grafiki forzy to cos w tym chyba jest.

 

Kolejna sprawa - pad. Dla mnie wlasnie ten od x to niewygodna bulwa. Jeszcze to skopane ustawienie analogow. Wszystko zalezy od przyzwyczajenia i preferencji. Nie mozna powiedziec z cala pewnoscia, ze ktorys jest lepszy.

 

Exow statystycznie wiecej i lepszej jakosci na ps3.

 

Troche starszych tytulow rzeczywiscie lepiej radzi sobie na x. Nie jest to wielka roznica, ale jednak wystepuje. Teraz to zjawisko wydaje sie zanikac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pady od PS3 są jakąś pomyłką. Nadają się tylko do mordobić. Cokolwiek innego odpada. Gdyby nie rozmiary i ergonomia (lewa gałka, uchwyty i brak spustów, bo to co tam jest, spustem nie można nazwać) to by się fajnie na tym grało. Cieszę się że coraz więcej producentów kontrolerów robi pady do PS3 w stylu xbox360.

 

Jeśli chodzi o samochodówki, grałem w obydwa tytuły. Z racji niezbyt dobrego kontrolera, szału nie było. GT5 to w sumie taki salon samochodowy. A w FM3 na prawdę można podłubać w autkach. Bardzo to lubię. A że grafika? Rany ile Wy macie lat.

 

A i miałem styczność z FM4, duża różnica w prowadzeniu aut. Tu jest na prawdę duży skok między FM3 i FM4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności