Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

PS3 / XboX360


WojtekC

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdy nie zakumam fenomenu tej serii (pewnie tak samo jak minecrafta). Grałem w Demon souls trochę i generalnie odniosłem wrażenie takie że po każdej śmierci dochodzi się trochę dalej dlatego że poznaje się grę na pamięć oraz leveluje się postać grając w kółko w to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Szukam pomocy. Gram w Dark Souls 2 z DLC na PS3. Ostatnio miałem czyszczenie sprzętu i format dysku. Oczywiście wszystkie dane gier na serwerze były. Dla pewności zgrałem jeszcze na pena. Po formacie i przywróceniu we wszystkie gry normalnie mogę kontynuować zabawę oprócz.... Dark Souls 2.

Gra nakazuje mi zacząć grę od nowa. Fajnie? Grałem w to prawie 300h i miał 210 poziom! Czy jest jakaś szansa na odzyskanie zapisu postaci z serwerów gry?

Czy da radę coś z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zastanawiam się nad zakupem PS3. Zależy mi na odpalaniu aplikacji homebrew jak np. Movian Showtime czy innych od media center więc w grę raczej wchodzą starsze wersje konsoli które da się przerobić. Jak wygląda potem sprawa z graniem w oryginalne gry? Przeróbka wymaga downgrade oprogramowania, słyszałem jednak że niektóre gry wymagają obowizkowej aktualizacji. Fajnie by mieć równocześnie dostęp do apek homebrew i normalnych gier tylko czy taka opcja jest możliwa?
Za którą rewizją najlepiej się rozglądać, z jaką będzie najmniej problemów z przegrzewaniem i przerobieniem? Myślałem nad fatem CECHL 80GB za jakieś ~300zł.

Przydało by się w końcu przejść Heavy Raina czy jakieś inne exclusive :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja już bym nie inwestował w konsole starej generacji, bo bardzo szybko będą się teraz starzec i nie będzie na nie zbytnio jakiegoś nowego dobrego softu czy gier. Lepiej poczaić się na jakaś promocję nowej generacji PS/Xboxa (inna sprawa że one też nie są już jakieś nowe). A jak ktoś chciałby zagrać w Heavy Rain to niedawno wyszła wersja na PS4.

Edytowane przez Snajperro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Moderator

PS4 Slim czy XboxOneS - gdy byłem gotów iść do sklepu i kupić XS bo mam PS3 :) wpada kolega.

- Nie kupuj bo to przeżytki, obie konsole. Kup PS4 Pro.

 

No kurczę pół roku biłem się z myślami co kupić gdy się zdecydowałem runął mi świat. :)

 

Co wy na to, aż taka różnica?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym nic nie mial to bralbym PRO. Zmieniac zwykla na pro to nie, przynajmniej z mojej perspektywy wolalem sobie nintendo switcha kupic. Co do xboxa to mialem poprzednie dwa a One jakos kompletnie do mnie nie przemawia przez brak gier exclusive. Jest gears of war, forza i halo (gears i halo ma juz najlepsze lata za soba imho) i troche sredniakow. Wiekszosc exow i tak wychodzi na pc wiec juz kompletnie lypa.

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na graniu chcesz przyoszczędzić? Na jedzeniu, lekach, czy podręcznikach, to jeszcze mógłbym zrozumieć. Zawsze możesz poczekać na Scorpio. Są szanse, że pojawi się w okolicach kupna nowego TV. PRO polecam jako użytkownik. Z dobrym telewizorem przeskok z PS4 jest wart dopłacenia kilkuset złotych. A co do pada, to są również xklockowe wersje (choć cenowo bliżej Elite).

 

16114513_1326559424068528_13554603582308

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek, a w co Ty chcesz grac konkretnie? Ja polecam X bo co chwile masz jakies promki na gierki, dodatk pady w cenie zestawow, wsteczna kompatybilnosc gier z 360 a na PS promocji praktycznie zadnych...

Cały czas są promocje na gry w PS Store.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi po głowie kupno konsoli. Raczej skłaniam się ku PS3 (darmowe multi). Nie muszę grać w najnowsze gry, dlatego myślę o poprzedniej generacji. Na co zwracać uwagę przy zakupie konsoli? Ewentualnie jak ktoś by chciał mnie przeciągnąć na stronę Xa, to chętnie przeczytam argumenty za ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja świadomie kupiłem X-boxa 360 jeszcze jak to były czasy jego świetności. Jeśli chodzi o multi, to patrząc generalnie na rynek gier multi to aż tak często będziesz siedział przy multi? Pad jest lepszy w xboxie- zwłaszcza spusty, czas pracy, wygoda (tutaj już wiadomo co kto lubi, ale większość narzeka na tego od ps3). Do bijatyk standardowy pad od 360 się nie nadaje;p  Na xboxie jednak instalujesz gry, a raczej robisz obraz i tyle słyszysz napęd. Na Ps3- jest różnie, Czasami gry się instalują całkiem i nie śmiga, a często jednak doczytuje coś sobie przy okazji. Jak dla mnie jeśli to nie jest gra pisana strikte pod ps3, to xbox wygrywa grafiką. Nie jest to wielka różnica, ale jednak AA prosty, bo prosty robi różnice... Ceny gier, używek- podobne, nie wielka różnica w cenach- raz po stronie xboxa raz ps3. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności