Skocz do zawartości

Iriver do 600 zl


wasilles

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Siorka chce mi sprezentowac jakis dobry odtwarzacz, bylem w temacie bardzo dawno temu, mam dostep do rio karmy ale jest juz stary wiec wolal bym cos nowego, Do wszystkich masterow, chcialbym jakas sugestie dotyczaca Irivera z perfekcyjnym dzwiekiem do 600zl pojemnosc nieokreslona, oraz odtwarzanie muzyki a nie filmow jest obowiazkowe, wiec uniwersal-mp3 a la ipod nie jest wymagana, jedyne co sie liczy to dzwiek.

Dziekuje za sugestie

 

Wasil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam odtwaracz do 600 zl. nie musi byc iriver ale bym preferowal, jak sadze ipody sa przereklamowane i sa dla szarego babilonu, lubie basowy dzwiek, jak mowilem liczy sie tylko dzwiek a nie kolorowa tapeta na ekranie.

Dzieki :D

 

najpierw posłuchaj sobie jakiegoś ipoda - Touch, video, Nano 1G z DOBRYMI słuchawkami... i później napisz, że są przereklamowane. Owszem, to drogie zabawki, z bajerami, ale akurat pod kątem dźwięku nie mają sobie równych wśród obecnie produkowanych playerów innych firm. Rozumiem, że jest ból wydać dużo kasy na Toucha, ponieważ oprócz znakomitego dźwięku oferuje dużo niepotrzebnych (dla mnie) funkcji, ale poziom dźwięku nieosiągalny dla wielu playerów. Jak Ci się wydaje, że lepiej kupić playera typowo audio, to proponuję VEDIA A10 :) , lub jakiegoś COWONA, reklamę mają bardzo dobrą, tylko ta jakość dźwięku...:D

Edytowane przez olsztyniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam odtwaracz do 600 zl. nie musi byc iriver ale bym preferowal, jak sadze ipody sa przereklamowane i sa dla szarego babilonu, lubie basowy dzwiek, jak mowilem liczy sie tylko dzwiek a nie kolorowa tapeta na ekranie.

Dzieki :D

Przereklamowane to są iRivery. Jadą na legendzie starych modeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

sam odtwaracz do 600 zl. nie musi byc iriver ale bym preferowal, jak sadze ipody sa przereklamowane i sa dla szarego babilonu, lubie basowy dzwiek, jak mowilem liczy sie tylko dzwiek a nie kolorowa tapeta na ekranie.

Dzieki :D

 

najpierw posłuchaj sobie jakiegoś ipoda - Touch, video, Nano 1G z DOBRYMI słuchawkami... i później napisz, że są przereklamowane. Owszem, to drogie zabawki, z bajerami, ale akurat pod kątem dźwięku nie mają sobie równych wśród obecnie produkowanych playerów innych firm. Rozumiem, że jest ból wydać dużo kasy na Toucha, ponieważ oprócz znakomitego dźwięku oferuje dużo niepotrzebnych (dla mnie) funkcji, ale poziom dźwięku nieosiągalny dla wielu playerów. Jak Ci się wydaje, że lepiej kupić playera typowo audio, to proponuję VEDIA A10 :) , lub jakiegoś COWONA, reklamę mają bardzo dobrą, tylko ta jakość dźwięku...:D

 

Ja nieraz przesłuchiwałem sobie touch porównując naprzemiennie z iriverem E30. Wychodziło w teście, że taczka ma wręcz śmieszną dynamikę w porównaniu do E30. Touch swojej ceny na pewno nie jest wart, biorąc pod uwagę wyłącznie możliwości audio, powinna kosztować tyle samo, albo mniej jak samsung P3 :-)

Niektórzy mówią, że niby gra przyjemnie, czy coś w tym stylu... Do mnie coś takiego nie trafia, w ogóle tego "przyjemnie" nie łapię... Gra bez szumów, czyściej niż budżetowy E30 ok., ale jest to płaskie i wyjałowione z dynamiki. Jeżeliby było, z szumami, wąsko, cicho, bez fajnej dynamiki i w ogóle bez niczego, jak u Kononowicza, to by była czysta bezczelnośc ze strony Appla. 100% zysku firmy dzięki komercji, a 0% za możliwości audio, bo gorsze one jak z budżetowca. W takiej sytuacji dali coś tam lepiej niż w masówce, ale opłacalne w żadnym wypadku to nie jest.

Jeżeli chodzi o opłacalnośc zakupu cena/jakość_dźwięku, to E30 jest warty, albo tyle ile za niego chcą, albo niewiele mniej, a iPod z 1/3 , 1/4 tego ile chce za niego producent.

Edytowane przez Mamalyga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamalyga@

zgadzam się z Tobą, że iPody są za drogie jeśli interesuje nas WYŁĄCZNIE dźwięk, choć to też sprawa względna - jeśli ktoś szuka najlepszego dźwięku, to czasem jest gotów dużo zapłacić. Tak się składa, że Touch to zabawka i jednocześnie świetnie grający player...

E10 nie umywa się do Toucha, z tego co piszesz, to E30 jest lepszy od ipoda,...nie wiem nie słuchałem E30..., tym bardziej nie mogę się odnieść do stwierdzenia "że taczka ma wręcz śmieszną dynamikę w porównaniu do E30";)

Edytowane przez olsztyniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że innym E30 się nie spodoba ze względu na wąskość sceny, szumy itd. itp., ale gdzie trzeba tam uderzy basem i do tego może zejść nisko.

Po prostu lubię jak przy mocnym basie przetworniki słuchawek wręcz jeżdżą po uszach :rolleyes: Clix2 dla mnie był znacznie lepszy od E30, bo miał podobną dynamikę, ale scena była szersza , było bardziej szczegółowo , czyściej i dużo przyjemniej. Dla mnie to był ideał.

E30 może nie jest lepszy od iPoda, ale mi się zdecydowanie bardziej podoba i jest bliżej tego, czego oczekuje od playera. Dla mnie słuchanie po prostu łagodnego przyjemnego dość szerokiego dźwięku na mieście byłoby nudne. Potrzeba mi takiego "kopa", akcji, jakiegoś urozmaicenia. :)

 

, lubie basowy dzwiek,

 

Jeżeli jest to priorytet, to E30 jest dobrą opcją, lepszą niż taczka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności