Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Sprowadzenie Klipsch S2 z UK !.


cziloss

Rekomendowane odpowiedzi

Nic sie nie wydluzy dostalem wlasnie dwie przesylki od PP. Jedna wyslana wczoraj z Warszawy dzisiaj byla u mnie a druga z Poznania wyslana w srode i dzisiaj u mnie. Jedyne co moze sie wydluzyc to to, ze znowu ich zima zaskoczy ale nie przesadzajmy.

 

 

ja czekałem na priorytet tydzień... a sam wysłałem w sobotę i jeszcze nie dotarło... więc wiesz... polemizowałbym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja nie twierdze, ze w 100% przypadkow jest perfect ba widze, ze wiekszosc sie skarzy na PP. Ja ze swojego oddzialu jestem zadowolony i tylko dlatego to napisalem bo jeszcze nie czekalem na packe dluzej niz 3-4dni od dnia wyslania ( oczywiscie nie mowie tu o przypadkach gdzie w ogole do mnie nie dotarly ale wszystko bylo wyjasniane ). No ale ja sie ciesze, ze moze jednak dostane X1 przed piatkiem NIE TACCIE NADZIEJI ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kolega cziloss się nie posłuchał wujka Piotrka i nie przesłał w odpowiedzi na mojego maila adresu do wysyłki. I nie dostanie słuchawek na święta bo właśnie szykuje przesyłki

 

[Edit]: poszedłem na pocztę - otworzyłem drzwi i zawróciłem do domu. Kolejki na godzinę stania. Jutro wyślę pewnie z głównej.

Edytowane przez piotrus-g
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Edit]: poszedłem na pocztę - otworzyłem drzwi i zawróciłem do domu. Kolejki na godzinę stania.

 

Właśnie, tego problemu wcześniej nie poruszyliśmy. :)

 

To ja tu tak na pocieszenie, odebrane z rąk własnych Wujka Piotrka. Opakowanie mocno budżetowe. :C

PC188568.jpg

PC198615.jpg

PC198608.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze, że załapałem się na s2, będzie pewnie ładniejsze pudełko. :)

nie załapałeś się kolego, w momencie zamawiania nie było już ani jednej pary S2. A i pudełka S2 nie różnią się znacząco od X1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie załapałeś się kolego, w momencie zamawiania nie było już ani jednej pary S2. A i pudełka S2 nie różnią się znacząco od X1.

no cóż, na PW otrzymałem od Ciebie inną informację. tak naprawdę nie robi mi to różnicy.

PW było na dwa dni przed zamówieniem, jak wrócisz kilka stron w tym temacie to zobaczysz wpis w którym zaznaczam że wszyscy dostają x1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam jak wrażenia z odsłuchu?

Szkoda, że spóźniłem się na zorganizowaną akcję;/

do mojej t60 zamówiłem sm pl11 i nie jestem zbyt zadowolony.

Z tego co patrzyłem promocja nadal aktualna, może ktoś jeszcze by się skusił i udało by się namówić Piotra na pomoc w przedsięwzięciu?

 

gdyby ktoś był zainteresowany to zapraszam na gg 6520348

 

pozdrawiam R.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki lekki off top: juz x1 pojawily sie w komisie, oczywiscie po cenie wyzszej niz z zamowienia. Moim zdaniem takie zachowanie jest troche nie na miejscu ze strony uzytkownikow, bo dzieki forum udalo im sie okazyjnie nabyc sluchawki a teraz na tym samym forum chca jego uzytkownikom 40% drozej. W sumie nie moja sprawa ale troche glupio gryzc reke ktora Cie karmi.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki lekki off top: juz x1 pojawily sie w komisie, oczywiscie po cenie wyzszej niz z zamowienia. Moim zdaniem takie zachowanie jest troche nie na miejscu ze strony uzytkownikow, bo dzieki forum udalo im sie okazyjnie nabyc sluchawki a teraz na tym samym forum chca jego uzytkownikom 40% drozej. W sumie nie moja sprawa ale troche glupio gryzc reke ktora Cie karmi.

Pozdr

 

 

a moim zdaniem to nie Twoja sprawa- bo to czy się sprzeda czy nie- ich sprawa a i tak jest taniej niż PL. Druga sprawa jest taka, że dużo drożej to nie jest i 3- nie każdy chce się bawić w czekanie i zbiorowe zamówienia (są i tacy ludzie- wyobraź sobie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności