Skocz do zawartości

Sprowadzenie Klipsch S2 z UK !.


cziloss

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, dopóki będzie to przed zamówieniem.

Zamówienie proponuję zamknąć w piątek osoby zdecydowane mogłyby mi już robić przelewy w sumie.

 

Prosta sprawa, dlatego mówię, któryś z najbliższych trzech dni, ale to raczej sprawa na PW/telefon. Tylko jak zamkniesz w piątek, jak te osoby (z piątku) wyślą Ci pieniądze? W przypadku przelewu bankowego pieniądze docierają w poniedziałek, a promocja jest do dwunastego, czyli do niedzieli.

Edytowane przez Jackzor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a promocja jest do dwunastego, czyli do niedzieli.

W takim razie kto pierwszy ten lepszy... A przynajmniej ten kto ma konto w mbanku ;)

Jakby mi po przesyłali screeny to myślę że byłbym w stanie się nagiąć i założyć. Ale oczywiście wolałbym nie.

W takim razie jutro wieczorem a właściwie dzisiaj wieczorem jeśli będę miał potwierdzenie przelewów od 4 osób to zamawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja też jestem chętny :) Ile za jedną parę słuchawek + marże + wysyłka no i na dodatek mieszkam na wsi między Biłgorajem, Zamościem a Lublinem także odbiór osobisty odpada(kolejna wysyłka musi być).

Ilę łącznie by mnie to wyniosło? Dajcie znać bo jestem zainteresowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak za stówę to i ja wchodzę - zawsze to połowa polskiej ceny.

Czy można jakoś zobaczyć czy ten sprzedawca ma jeszcze coś - bo jak już ściągamy rzeczy z zagranicy a są o połowe tańsze to może coś jeszcze by mnie zainteresowało.

Wszystko co ma amazon i jest sprzedawane PRZEZ Amazon a nie innych użytkowników na amazonie.

http://www.amazon.co.uk/gp/feature.html/ref=br_lf_m_1000277773_grlink_4?ie=UTF8&plgroup=4&docId=1000277773

Są np Fuze + za 50 funtów - nie wiem czy to deal ale chyba tak

Edytowane przez piotrus-g
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crash, ten sprzedawca? piotrus-g zamawia słuchawki z brytyjskiego sklepu amazon.co.uk po zebraniu kasy, dostaje przesyłkę od nich i rozsyła po ludziach. Link do tych słuchawek masz w pierwszym poście. Ale nie ma czasu, promocja się powoli kończy i do piotrusa kieruj zamówienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodze w to - chcę jedną parę Klipsch. Jutro wysyłam kasę.

 

Zastanawiam się jeszcze nad takim czymś http://www.amazon.co.uk/GEAR4-BluEye-Bluetooth-Connection-Device/dp/B000JXGENK/ref=sr_1_62?s=electronics&ie=UTF8&qid=1291837587&sr=1-62

Tylko czy to nie pogorszy jakości dźwięku? No bo przecież to LOD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można wyczytać z manuala ze strony Klipsch,

 

 

Warranty Outside the U.S. and Canada

The Warranty on this product if it is sold to a consumer outside of the United States and Canada shall comply with applicable law. To obtain any applicable warranty service, please contact the dealer from which you purchased this product, or the distributor that supplied this product.

 

Cyzli jak coś by się stało, nie byłoby łatwo. Jeśli mowa o dystrybutorach, można zwrócić się tylko do tego, u którego się kupiło produkt? W takim wypadku zostaje odsyłka do Anglii... Jednakże słuchawki to nie westone'y za siedemset złotych, więc, wydaje mi się, to nie takie ważne

Edytowane przez Jackzor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, aktualnie w swoim sklepie mamy X1 oraz S2. Koszt S2 niestety większy, ale prawdopodobnie zrobimy wyrównanie.

Niemniej jednak X1 to ten same model co S2.

Aktualnie X1 posiadamy za 179 zł - z wliczoną wysyłką kurierem GLS.

Możemy zejść do 169 zł z opcją wysyłki kurierem gratis.

 

Pocztą nie wysyłamy z reguły, ale możemy zrobić wyjątek jak zbierzemy parę przesyłek na pocztę od Was i wówczas cena z przesyłką 159 zł .

Oczywiście oferujemy polską gwarancję i szybką realizację w razie ewentualnych problemów.

 

Dodam jeszcze, że po Świętach prawdopodobnie będziemy mieli jeszcze niższą cenę na S2/X1.

 

Dodatkowo jutro dodamy do naszej oferty nowy model Klipsch Image S3 - zainteresowanych zapraszamy na PW w sprawie ew. testów/recenzji :-)

Edytowane przez sluchawki24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt S2 niestety większy, ale prawdopodobnie zrobimy wyrównanie.

Niemniej jednak X1 to ten same model co S2.

Jeśli to dokładnie te same modele, proszę mi zdradzić, z czego wynika różnica w cenie wynosząca niemałe sześćdziesiąt złotych? Raczej nie z ceny producenta, gdyż planujecie wyrównać cenę. Z popularności modelu S2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt S2 niestety większy, ale prawdopodobnie zrobimy wyrównanie.

Niemniej jednak X1 to ten same model co S2.

Jeśli to dokładnie te same modele, proszę mi zdradzić, z czego wynika różnica w cenie wynosząca niemałe sześćdziesiąt złotych? Raczej nie z ceny producenta, gdyż planujecie wyrównać cenę. Z popularności modelu S2?

 

To już raczej pytanie do producenta. On również oferuje S2 drożej.

Podejrzewam właśnie, że tutaj jest związek z popularnością serii S2.

Model X1 oraz X1m wyszedł specjalnie dla Amazona.

Niewątpliwie, ta obecna promocja Amazona jest bardzo kusząca, ale my nawet nie mieliśmy takich cen od producenta :(

Aktualnie mamy 300 sztuk S2/X1 , po Świętach będziemy robić nowe zamówienie, wówczas będziemy się targować :)

 

Na dniach powinniśmy wyrównać cenę S2 do X1, ale raczej to będzie działać na zasadzie losowej. Dlatego będziemy sprzedawać pod hasłem S2 lub X1. Ktoś kto dokona zakupu otrzyma box z modelem S2 lub X1. Jak już wcześniej wspominano, różnica tylko w pudełku.

 

@4ndr3

 

Czytaj proszę uważnie.

Chłopakom wychodzi 100 zł z przesyłką pocztą.

U nas 159 zł z przesyłką pocztą lub 169 zł kurierem.

 

Fakt, różnica jest, ale oferujemy szybką dostawę oraz polską, sprawną gwarancję i możliwość zwrotu w ciągu 10 dni.

Edytowane przez sluchawki24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli macie dużo X1 na stanie i trochę S2 i żeby ruszyć sprzedaż iksjedynek robicie taki zabieg, normalna sprawa.

Proszę tylko nie naginać faktów pisząc

Nasz sklep prawdopodobnie jako jedyny posiada modele X1/S2.

Tak, dostępność tych słuchawek w Polsce jest kiepska, nie zmienia to faktu, że bez problemu w minutę można znaleźć je w pięciu polskich sklepach internetowych wliczając mp3store.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Jackzor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli macie dużo X1 na stanie i trochę S2 i żeby ruszyć sprzedaż iksjedynek robicie taki zabieg, normalna sprawa.

Proszę tylko nie naginać faktów pisząc

Nasz sklep prawdopodobnie jako jedyny posiada modele X1/S2.

Tak, dostępność tych słuchawek w Polsce jest kiepska, nie zmienia to faktu, że bez problemu w minutę można znaleźć je w pięciu polskich sklepach internetowych wliczając mp3store.

 

Pozdrawiam

 

Działamy na rynku słowackim, czeskim i polskim.

Do Świąt zejdą wszystkie S2/X1 , które aktualnie posiadamy.

Po prostu chcemy poczynić dobry gest w stronę użytkowników forum, lecz nie będę się sprzeczać - każdy może widzieć to inaczej.

 

Szczerze to X1 widziałem tylko u nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt S2 niestety większy, ale prawdopodobnie zrobimy wyrównanie.

Niemniej jednak X1 to ten same model co S2.

Jeśli to dokładnie te same modele, proszę mi zdradzić, z czego wynika różnica w cenie wynosząca niemałe sześćdziesiąt złotych? Raczej nie z ceny producenta, gdyż planujecie wyrównać cenę. Z popularności modelu S2?

 

To już raczej pytanie do producenta. On również oferuje S2 drożej.

Podejrzewam właśnie, że tutaj jest związek z popularnością serii S2.

Model X1 oraz X1m wyszedł specjalnie dla Amazona.

Niewątpliwie, ta obecna promocja Amazona jest bardzo kusząca, ale my nawet nie mieliśmy takich cen od producenta :(

Aktualnie mamy 300 sztuk S2/X1 , po Świętach będziemy robić nowe zamówienie, wówczas będziemy się targować :)

 

Na dniach powinniśmy wyrównać cenę S2 do X1, ale raczej to będzie działać na zasadzie losowej. Dlatego będziemy sprzedawać pod hasłem S2 lub X1. Ktoś kto dokona zakupu otrzyma box z modelem S2 lub X1. Jak już wcześniej wspominano, różnica tylko w pudełku.

 

@4ndr3

 

Czytaj proszę uważnie.

Chłopakom wychodzi 100 zł z przesyłką pocztą.

U nas 159 zł z przesyłką pocztą lub 169 zł kurierem.

 

Fakt, różnica jest, ale oferujemy szybką dostawę oraz polską, sprawną gwarancję i możliwość zwrotu w ciągu 10 dni.

Tak naprawde wychodzi nam z przesylka ok. 94-95zl te dodatkowe 5zl jest dla Piotrka i jego poswieconego czasu. Wiec dzieki roznicy miedzy Twoja cena a ta z amazona kupuje druga pare. Pozatym X1/S2 masz w sklepie mp3store.pl jak na allegro ( takze od mp3store )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

X1 to S2 - to są dokładnie te same słuchawki i niczym się nie różnią. Tak mówi również kolega Słuchawki24, który jest przecież dystrybutorem klipsch.

Nie będzie żadnych S2. Tylko X1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności