Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Słuchawki do 100 zł


Rekomendowane odpowiedzi

tak, pl21 mają fajny bas. co prawda potrafi czasami zadudnić, ale ogólnie stoi na zadowalającym - jak na słuchawki za 80 zł - poziomie. jeśli możesz trochę dołożyć pomyśl też o MEElectronics M9, z tym że będzie to większy dodatek, bo trzeba będzie oddzielnie dokupić Comply. ewentualnie TDK EB900 - są za 80 zł w komisie, z tego, co pisał @devil92 wynika, że grają ciepło.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalezy mi na tez zeby dobrze izolowały:D bo jak sie jedze starym pksem to masakra;D

wiec ktore wybrac

TDK EB900

PL21

 

i czy do tych TDK moge dokupic inne rozmiary pianek?

 

to jak pomoże mi ktoś w wyborze??

Edytowane przez 4clubbers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PL21 izolują bardzo dobrze. chowają się praktycznie całe do ucha, przy czym - z piankami, które są w zestawie - są wygooodne... w pociągu nie potrzebowałem nawet połowy skali głośności, żeby słuchać komfortowo.

 

TDK nie widziałem nawet na żywo na oczy, więc się nie wypowiem. może odezwij się do @devil92 na privie.

Edytowane przez boryc
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącze się, padły mi PL11. Szukam słuchawek z dobrą izolacją, basem równie mocnym co w PL11, jednak wolałbym żeby nieco bardziej się chowały w uchu. Tzn chciałbym móc założyć czapkę i żebym nie czuł słuchawek, bo PL11 troche za bardzo mi wystawały poza ucho, co w lato nie przeszkadza, jednak pod czapką już nieco bardziej.

Cena ? Najlepiej coś w okolicach ceny PL11, czyli myślę że niech będzie że do 100zł. A może jednak się zdecydować na drugie PL11 ?

Dodam, że nie mogą grać za zimno, chce brzmienie o barwę jak najbliższą PL11 :)

Edytowane przez psp360
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena ? Najlepiej coś w okolicach ceny PL11, czyli myślę że niech będzie że do 100zł. A może jednak się zdecydować na drugie PL11 ?

Dodam, że nie mogą grać za zimno, chce brzmienie o barwę jak najbliższą PL11 :)

a-Jays One może...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytałem że dobre a-jaysy zaczynają się od Two, prawda to czy nie ?

Hmm... to jest tak że Two to takie "lepsze One" a Three to całkiem inna bajka. Ale i One i Two są lepsze niż PL11 imho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacytuję wypowiedź Azahiela : "Jak chcesz mieć bardzo zbity dźwięk, pozbawiony szczegółów, sceny szerokiej i ogólnie jedną wielką papkę- bierz a-jays one. A tak serio- weź m2/m9 będziesz bardziej zdowolony- bo będzie to co a-jays nie mają... "

Proponuję przeczytać recenzję a-Jays na Audiohead. Jest od całkiem innej strony. A warto poznać dwa przeciwne punkty widzenia moim zdaniem... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się i to dosyć sprawnie. Kiedyś nawet foto Two założonych over-the-ear wrzucałem jak ktoś pytał... ale nie widzę tego nigdzie, może do archiwum poszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

One będą podobne do PL11, basowe ciepłe granie. M2 są jaśniejsze i to sporo. Pisałeś że chcesz barwy jak PL11, przy nich M2 mają mniej dołu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności