Skocz do zawartości

Słuchawki dokanałowe do 70zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam poszukuje słuchawek dokanałowych do 70 zł, głównie chodzi mi o to aby miały dobry czysty bas, słucham głównie Trance'u ,House itp. Używam odtwarzacza Creative zen V,z pamięcia 4 gb.Mam na oku juz pare egzemplarzy słuchawek taki jak Creative Ep-830,SoundMagic PL11, lub jakies Sennheiserki, doradźcie coś,jakie najlepiej sie zgrają z moim odtwarzaczem ?

Edytowane przez kubs0n
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli że co mam rozumiec że te aukcje na alle co sprzedają EP-830 np. ZA 39 ZŁ to podróbki?? czy np to są podróbki??  http://allegro.pl/prezent-na-swieta-creative-ep-830-do-mp3-ww-i1349530111.html mój kumpel kupił je za 34 i ma orginalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawowe pytanie: czego oczekujesz? Basu? PL11 będą dobre, co prawda bas nawet trochę nachodzi na inne tony, ale ujdzie za tą cenę.

Ewentualnie rozejrzyj sie za Sony EX85, miałem je i wiem, że ładnie gają w trancowych i housowych kawałkach. Też lubię ten typ muzyki, ale mi zależy bardziej na naturalnym graniu takich utworów, dlatego obecnie używam PL30 z basem ustawionym na max, ale to słuchawki >70zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności