Skocz do zawartości

słuchawki do 50zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam mp3 Sansa Clip + i zepsuły mi się słuchawki. tzn działa tylko jedna, by działała druga muszę kombinować z kablem itp i wystarczy dotknąć kabel by przestała działać. Trzeba więc zainwestować w nowe. Chciałbym, żeby były nakładane przed głowę na uszy, a nie wtykane. Tak jest zdrowiej i wygodniej. Najlepiej by były tańsze niż 50zł (ok. 30zł) ale w ostateczności mogą być do 50. Czy da rade kupić coś za 30zł i żeby nie był to shit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ew. Aiwa Shellz, tylko trzeba je sprowadzać ...

 

Jeszcze Philips HS900 są powystawowe za 50zł na allegro ;)

 

W sprawie hs900 pisz np. do forumowicza Azahiela - może Ci pomoże :P Myślę, że i tak nie dostaniesz lepszych do tych 5 dych ...

Edytowane przez Grok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli te SRS 300 można kupić za 20zł to ok, mogą być i pchełki ;-)

tylko jest problem - czytałem, że to słuchawki, które są tylko w zestawie z mp3 nie można ich kupić tak osobno w sklepie. To prawda? Czy kupię je bez problemu w sklepie typu Media Markt? ew. gdzie przez neta można zamówić,żeby nie wyszło więcej niż 30zł.te philipsy nauszne są za wielkie i jakoś mi się nie podobają, poza tym nie mogę teraz operować dużą sumą pieniędzy, gdyż zbieram na nową gitarę ;-) więc jak to jest z tymi SRS 300 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ta co podałeś w linku to jakaś inna wersja, "OEM" te też są dobre? I jak w nich jest z jakością, słucham przede wszystkim metal, hard rock, blues i zależy mi, żeby wyraźnie było słychać gitarę, pozostałe instrumenty i wokal, żeby były na równi, żeby nic się nie wybijało. Podołają te słuchawki z linka? O fuck, przesyłka 12zł co to ma być? i ludzie nie polecają tego sklepu, ponoć wysyłają słuchawki dopiero po 10 dniach i to dopiero jak ktoś się o to upomni.. na prawdę nigdzie indziej nie da rady tego kupić?

 

ej a jakiś innych za 30zł dobrych pchełek nie da rady kupić? Tak, żebym mógł je gdzieś w sklepie w Szczecinie kupić.

Edytowane przez PilnikRockman888
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajdziesz - laberg l100 - do kupienia w mp3store - sklep stacjonarny ... Jak będziesz mógł się do tego sklepu wybrać to najlepiej zadzwoń i spytaj się czy mają na stanie ... jak Ci się nie uda to mx160 będą też dobre ...OEM to to samo tylko, że bez pudełka (słuchawki zapakowane w folię)

Edytowane przez Grok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mp3store nie ma w Szczecinie. to w końcu co kupić? SRS300 owszem fajne, ale razem z wysyłką by mnie wyniosły ponad 30zł i żeby dotarły trzeba czekać 2tyg - miesiąc !! ogólnie ludzie piszą, że ten sklep jest okropny. więc nie będę czekał tyle czasu. a laberg l100 może da się kupić w media markt, rtv euro agd itp? Jak się wykuruję (przez ten mróz złapał mnie ból gardła...) to się przejadę do MM, Rtv Euro AGD i tego typu sklepów i poszukam tych słuchawek.

Edytowane przez PilnikRockman888
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak opiszesz brzmienie w tych PX30? o i te są nauszne i to mi się podoba ;-) jak myślicie panowie dobry wybór to by był?

 

w porównaniu z MX160 grają cieplej, i mają trochę więcej basu. Wokal w MX160 jest na moje oko za bardzo z przodu, w ogóle grają trochę za metalicznie, a PXy grają dla mnie bardziej ciepło i neutralnie. Zależy jaki wolisz rodzaj dźwięku, ale ja byłem zadowolony z PXów, są w dodatku wytrzymałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja słucham przede wszystkim metalu i hard rocka (właściwie głównie to) więc zależy mi na wyrazistym brzmieniu gitar, perkusji a żeby bas i wokal były trochę ciszej, ale nie za bardzo. i żeby bas się nie wybijał ponad inne instrumenty. a te słuchawki kupię bez problemu za 40zł w MM, RTV itp? bo tak samo było z mp3 Sansa Clip + w Media Markt kosztuje 280zł a ja kupiłem przez neta za bodajże 170zł więc jest różnica. Żeby nie było tak z tymi słuchawkami, że w necie 40zł a w sklepie w Szczecinie 80zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja słucham przede wszystkim metalu i hard rocka (właściwie głównie to) więc zależy mi na wyrazistym brzmieniu gitar, perkusji a żeby bas i wokal były trochę ciszej, ale nie za bardzo. i żeby bas się nie wybijał ponad inne instrumenty. a te słuchawki kupię bez problemu za 40zł w MM, RTV itp? bo tak samo było z mp3 Sansa Clip + w Media Markt kosztuje 280zł a ja kupiłem przez neta za bodajże 170zł więc jest różnica. Żeby nie było tak z tymi słuchawkami, że w necie 40zł a w sklepie w Szczecinie 80zł

 

PXy widziałem w Saturnie w Warszawie, skoro mają tutaj to mogą mieć i w Szczecinie (pozdrawiam rodzinne miastosmile.gif)., albo w MM. Co do cen, to niestety tak jest, że najprostsza opcja (czyli MM, RTV AGD) jest jednocześnie najdroższa, ale to zależy od modelu. Ja swoje kupowałem przez neta, dałem chyba 42 zł, już niepamiętam bo to było z rok temu.

Myślę, że do metalu będą ok, ale MXy też powinny być w porządku. Których byś nie wybrał - nie zawiedziesz się.

Edytowane przez lyskol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok najwyżej też przez neta kupię.

dzięki za pomoc :)

 

najtaniej gdzie znalazłem to tutaj http://markan-agdrtv.pl/index.php?pd=produkt&id=8712 razem z przesyłką wyniosłoby mnie 55zł, opłaca się czy może za 55zł coś lepszego się znajdzie?

 

i jeszcze jedno pytanie; czy na tych mrozach się im nic nie stanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok najwyżej też przez neta kupię.

dzięki za pomoc :)

 

najtaniej gdzie znalazłem to tutaj http://markan-agdrtv...produkt&id=8712 razem z przesyłką wyniosłoby mnie 55zł, opłaca się czy może za 55zł coś lepszego się znajdzie?

 

i jeszcze jedno pytanie; czy na tych mrozach się im nic nie stanie?

 

Rok temu z nimi łaziłem (jaka była zima każdy wiesmile.gif) i nic się nie stało, tylko w czasie mrozu z kabla robi się drut, ale to chyba we wszystkich sennheiserach tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności