Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

BooM nr.1, Listopad


aallen

  

62 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co sądzisz o obecnym wizerunku magazynu ?

    • Podoba mi się
    • Jest nieźle
    • Ujdzie
    • Wymaga dopracowania
    • Nie podoba mi się


Rekomendowane odpowiedzi

Uszanowania

 

Wszelkiego rodzaju problemy występujące z poprzednią wersją magazynu, zmotywowały nas do podjęcia kroków, mających na celu poprawienie wyglądu pisma zarówno pod względem merytorycznym jak i wizualnym.

Postanowiliśmy zresetować poprzednie wydania i zacząć jeszcze raz. Liczymy na wszelkiego rodzaju opinie, sugestie odnośnie obecnego rodzaju wydania jak i tego w jakim kierunku czasopismo powinno się pokierować tj. same testy, felieton, reklama, etc.

 

Witamy w numerze 1 (dla porządku link do downloadu umieszczony jest w osobnym przypiętym dziale "Spis")

 

q1.jpg

 

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bede przyczepial sie do layoutu czy wygladu bo to sprawa indywidualna i gustu. natomiast jesli chodzi o tabele na koncu ze sluchawkami (nausznymi), blagam dajcie jeszcze jeden prog pomiedzy 750 a 1500 zl, mozna by dac do 1000 albo 1200. roboty duzo nie kosztuje a duzo moze ulatwic niektorym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza linijka tekstu i takie błędy... Panowie, oprawa graficzna się poprawiła zdecydowanie na plus, ale składnia jak z podstawówki...

Wypuszczając następcę cenionego i7 nie udało mu się zwojować rynku.

Polecam poprawienie stylistyki, bo odechciewa się czytać, jeśli mam być szczery.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki w niskiej rozdzielczości,straszna pikseloza.

Wykorzystajcie plugin do PS http://www.ononesoftware.com/products/perfect-resize/

Można go pobrać 30 dni trial za free,z małych zdjęć można drukować plakaty z niewielką utratą jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tabelka sprawa załatwiona. Nad progami popracujemy.

 

Piotrus - wyjete zdanie z kontekstu nie ma sensu, fakt. : "Cowon zasłynął w świecie przenośnego audio z doskonale wykonanych odtwarzaczy o niebanalnym wyglądzie oraz świetnych walorach dźwiękowych. Wypuszczając następcę cenionego i7 nie udało mu się zwojować rynku."

 

 

Teksty poprawiała polonistka, oprócz jednego. Czytam wiele gazet, jeśli miałyby zaprzestać się ukazywać z powodu takich błędów nie ukazywałoby się nic - nawet program telewizyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrus - wyjete zdanie z kontekstu nie ma sensu, fakt. :  "Cowon zasłynął w świecie przenośnego audio z doskonale wykonanych odtwarzaczy o niebanalnym wyglądzie oraz świetnych walorach dźwiękowych. Wypuszczając następcę cenionego i7 nie udało mu się zwojować rynku."

Moim zdaniem dalej to zdanie jest niepoprawne gramatyczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tamto zdanie jest moim zdaniem poprawne. Ludzie są osobnikami oko za oko ząb za ząb i zaraz zajmie się wypominanie sobie tutaj nawzajem błędów gramatycznych i stylistycznych, które popełniamy pisząc posty :)

Mimo to jak przeczytałem sprawdziłem czy może nie jest to kwestią przecinków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrus - wyjete zdanie z kontekstu nie ma sensu, fakt. :  "Cowon zasłynął w świecie przenośnego audio z doskonale wykonanych odtwarzaczy o niebanalnym wyglądzie oraz świetnych walorach dźwiękowych. Wypuszczając następcę cenionego i7 nie udało mu się zwojować rynku."

Moim zdaniem dalej to zdanie jest niepoprawne gramatyczne

 

Wrócę do domu, to się żony zapytam...:) Jestem zbyt słaby w gramatyce, by jednoznacznie wyrokować...

 

Nie twierdzę, że korekta jest idealna...Było trochę zbyt mało czasu. I tak naprawdę przydałaby się jeszcze jedna, końcowa korekta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

które popełniamy pisząc posty :)

 

nie żebym chciał wywoływać jakąś wojnę ideologiczną, ale jest różnica między "pisaniem w internecie" (np. na forum) a "pisaniem na papier" (do druku) - od tego drugiego wymaga się więcej... ale ma również większą wiarygodność oraz przebicie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Khron, masz absolutną rację w tym wypadku ale weź też pod uwagę fakt, że to nie jest magazyn typu CD-ACTION czy FOKUS. Można by rzec robiony jest dla czystej przyjemności i podania w jakiś interesujący sposób dla osób z forum.

Pomimo to mam nadzieje że w związku z poczynionymi uwagami, będzie się on rozwijał w jak najlepszym kierunku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest płatne czasopismo- gdzie w jakiś sposób płacisz za jakość- tutaj będzie to raczej produkt dawany klientom mp3store i nie tylko. Nie jest tak źle moim zdaniem. Zwłaszcza że piszą to ludzie zwykli, normalni- nie pisarze czy intelektualiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będę zarabiał 4000 zł tylko za pisanie mogę siedziec dzień i noc pisząc i dopracowując teksty zreszta pewnie wszyscy "redaktorzy" tak by robili. My to robimy za darmo, a ja jeszcze dopłacam bo za swoja kase rozsyłam sprzęt i zwracam. Khron sorry mozesz się na mnie obrazić ale zlewam ostatnio prawie wszystko co piszesz. To wszystko to wylewanie żółci na mp3store bo miałes z nimi na pieńku. Nic ci się na forum nie podoba. Jakie czasopisma czytasz? Które maja tak wysoki poziom?

 

Panowie jesteśmy analfabeci, głąby i debili.

 

Sorry ale wqwiłem się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

huh? tym razem - w przeciwieństwie do moich poprzednich, lekko ugryźliwych uwag - pisałem w zupełnie neutralnym tonie...

 

poza tym nie z MP3s jako takim "mam na pieńku" tylko zostałem olany przez mario - a to istotna to różnica (ale zostawmy to)

 

... nie wnikam w inner-workings gazetki, wszystko co mówię powinno zostać uznane jako konstruktywna krytyka - nie sądziłem że nawet nie tyle gazetka pójdzie drukiem, co nie uda się jej doprowadzić do stanu "poprawnego składu" - wygląda na to że uda się jedno i drugie, gratulacje :)

 

dlatego sugeruję żeby pilnować drobiazgów - jak jednorodnej pisowni nazwy/logo, zawsze to lepiej wygląda

 

a komentarz związany z czepianiem się pisowni skierowany był do aallena, doskonale zdaję sobie sprawę w jakim stopniu sam opanowałem "sztukę poprawnego pisania"... ale nie mogłem się powstrzymać przed tym drobnym komentarzem choćby w kontekście dyskusji, która ostatnio toczy się w internecie, na temat: co zostanie jak nie zostanie żadna gazeta drukowana? oraz o tym jak ludzie odbierają słowo drukowane i wirtualne (i jak wierzą w zawarte w nich informacje)

 

> i debili.

 

i debile.

 

sorry, nie mogłem się powstrzymać :3

Edytowane przez KHRoN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Khron- gdzie masz inne podtypy loga? ja wszędzie widzę to samo boom.

 

w tekścieee... nie obrazki

 

w tytule tego wątku (który właśnie czytasz) jest napisane "BooM nr. 1"... na okładce widzę "booM" albo "bOOM" a wcicherski pisze "jeden rodzaj boom - dokładnie taki jak na okładce"

 

... i bądź tu mądry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności