Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[ROZWIĄZANE] Słuchawki nauszne do 100zł


Ponczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam, jako że nie chciałem zakładać nowego tematu a sam zastanawiam się nad kupnem słuchawek nausznych oscylujących w okolicy 100 zł, mam pytanie czy ktoś miał może styczność ze słuchawkami AKG K 403 ? Mało o nich wiadomo, a nigdzie w Warszawie nie ma gdzie odsłuchać. Jak one się mają np. do KPP albo PX 100 ?

W necie dużo jest o wyższym modelu K 420 ale to już trochę inna półka cenowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KSC75 to są trochę mało użyteczne słuchawki - jedyne co to na rower, albo do biegania po ulicy, bo słyszysz wszystko co się dzieje dookoła. Do łażenia po mieście się nie nadają, szumy otoczenia będą fatalne, przez co jakość dźwięku jak z dokanałówek z kiosku. Nie są też za wygodne. Jakość dźwięku wypada mocno słabo chociażby przy pchełkach sony za 40zł, o PL12 soundmagica nie wspominając.

Omijaj te KSC moim zdaniem - szczególnie przy odtwarzaczu, który prawie w ogóle nie ma dołu.

 

@edit

to z zena nic specjalnego nie uciągniesz, on ma niby dużo dołu, ale w sumie to mocno zabarwiony środek. Pamiętam, że do mojego zena podłączyłem KSC i to połączenie brzmiało lepiej niż shp8500 z zenem. Kossy się więc nie najgorzej z grały. Ciepłych pxów bym nie brał do zena

Edytowane przez erioth587
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PL11 i PL30, to zupełnie inne brzmienie - pierwsze raczej dla bassheadów (zwłaszcza kiedy zimą jeszcze zatkamy uszy czapką), a drugie spokojniejsze ;)

Mam oba modele i wpierw miałem PL11, ale stwierdziłem, że bas jest jednak zbyt duży, zwłaszcza przy dobrze "ubassowionych" trance`owych kawałkach. Tutaj lepiej wg mnie sprawdziły się PL30 właśnie - bas słychać nawet w miejskim szumie, a nie jest na tyle silny żeby czyścił uszy z woskowiny ;) no i przy okazji sprawdzają się wtedy, kiedy przyjdzie posłuchać czegoś spokojnego.

 

Ot to taki mały wpis jak już napisaliście o PL11 i PL30.

 

PS: Ewentualnie Sony EX85 (recenzja na forum) na Allegro, ale trzeba uważać na podróby. Ładnie grają i nie izolują tak całkowicie.

Edytowane przez ziupo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności