Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

U10 T10 T20 T30 N12 Mtp-->ums Teraz To Juz Chyba Prawda


Rekomendowane odpowiedzi

A mi nie dziala :angry:. Bez problemu zaktualizowalo sie z MTP 1.60 na MTP 1.71 a przy probie konwersji MTP->UMS wyskakuje ze nie mam poleczenia z internetem. Ale jakos upgrade MTP pobral sie bez problemu :o.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 242
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

na t20 dziala na 100% bo sam przetestowalem na swoim wczoraj, a skoro zrobilem to oficjalnym frmwarem i nigdzie nie pisalo ze traci sie gwarancje, to niech mi ktos w serwisie tylko powie ze nie mam gwaranji to bedzie taka awantura ze sie zdziwi

a ja z natury spokojny jestem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak nie tak kolorowo.Mam przerobiony T10 z MTP na UMS po czym doszedł mi dodatkowy folder z FM RADIO,którego nieposiadam fizycznie.Przerobiłem tym programem na MTP i dalej był,przerobiłem na UMS...i ciągle jest...Więc to nie tak łatwo będzie z gwarancją...bo niby powiem ,że co....wylutowałem se radyjko??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak nie tak kolorowo.

 

a czy tobie ten dodatkowy folder uniemożliwia kożystanie z odtwarzacza? bo serwisowi on naprawdę nie robi różnicy - serwis wie jak wygląda konwersja europejskich odtwarzaczy na UMS ;]

 

... jest to oficjalne narzędzie irivera, więc nie powinno być problemu :)

 

(chyba że wczesniej skonwertowałeś odtwarzacz sposobem "nielegalnym" :] )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście,że w niczym mi nieprzeszkadza.Kwestią jest to czy właśnie sewis się do tego nieprzyczepi?Wcześniej zmieniłem na UMS w sposób oczywiście nielegalny.Więc czy dalej robi to różnice czy nie?Pozatym skoro by się zepsuł i niemógłbym właczyć to chyba i oni również niezobaczą tego bo zrobią jakiś pełny reset czy coś....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie napisałem :) w T10 europejskim nie ma radia... i teraz (nie wiem co jest prawdą):

 

(sytuacja 1)

nielegalna konwersja zostawia na stałe folder "RADIO", a legalna nie - da się wykryć

 

(sytuacja 2)

nielegalna konwersja zostawia na stałe folder "RADIO", legalna też - nie da się wykryć

 

 

 

... OK? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie pojde chyba go kupic:) w carrefurze promocja juz sie zakonczyla patrzac na date z ulotki:) ale cena zostala taka sama [;

 

Ale mam jeszcze pytanie jedno .. jzu wiem ze gwarancji sie nie straci.:)!)!!. ale czy po konwersji beda potrzebne sterowniki jakiekolwiek po podlaczeniu go pod port USB ? czy odrazu wykryje go win XP jako dysk wymienny ? no i mniemam ze pod Linuxem rowniez nie bedzie problemu ? czy myle sie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha, juz zajażyłem :)

 

... no to proste, teraz trzeba zrobić firmware nielegalny który wróci do MTP i dalej jak z nowym... Dalej nie rozumiem? :] Dobra kończe.

 

Taki T20 2GB to całkiem fajna sprawa musi być, kto mi go kupi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności