Skocz do zawartości

U10 T10 T20 T30 N12 Mtp-->ums Teraz To Juz Chyba Prawda


Rekomendowane odpowiedzi

Własnie zassałem iriver firmware updater który umozliwia zmiane MTP na UMS :)

 

Trzeba bedzie chyba otworzyc na nowo TEN temat

 

LInk do strony z Programem :)

 

Na koniec jeszcze fotka :)

 

[edit] Instrukcja krok po kroku dzięki Mayky_Pranxter znajduje sie TUTAJ

ums.jpg

ums2.jpg

ums3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 242
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No widze że czuwasz, bo updater wystawiony dzisiaj :)

 

Nie udało im się za pierwszym razem to się teraz rechabilitują... Tyle, że co z doniesieniami, że iRiver całkowicie żegna się z UMS, a przynajmniej takie wnioski można było wysunąć po ostatnich postach w temacie (tak, chyba tam) o 'następcy' U10 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez przypadek wpadłem na Mistica i zobaczyłem newsa z nowym firmwarem :)

 

Apropo Firmwaru własnie wszytko sie zaktualizowało (na chwile secre mi staneło) i wszystko działa moj u10 jest juz widoczny jako dysk przenośny :))) Teraz musze sie nauczyć jak wrzucić do tego czego jakaś empetrujke :))

 

PS. Dla pełnej formalności , można powrocić do MTP jesli komus by sie niespodobała zmiana :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam - właśnie przeprowadziłem uany transfer T10 na UMS.

 

O_o -> nic się nie chwaliłeś - w podpisie masz cały czas ifp :)

 

Chociaż przy takich cenach jak były w Carefour-ze to i ja przez chwilę się zastanawiałem ;)

 

 

Tylko, że ja nie mam T10 i szczerze powiem w porównaniu do IFPa troche żałuje. Pocieszam się faktem, że w planach na wiosnę Iriver ma w katalogu T10FM 2GB. Jeśli pojawi się to to w przystępnej cenie i nie będzie rozwikłana sprawa z monolithem będę myślał nad T10 właśnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeby to sie tylko nie skoczylo znowu tak ,ze zaraz wycofaja. ale wyglada na to, ze pewnie nie, bo wtedy byl falstart i musieli cos pewnie jeszcze popoprawiac.

masakra, to oznacza, ze znowu bede chciwie patrzyl na te wszystkie odtwarzacze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem tylko czy gdyby nie to ze wszyscy i tak konwertowali playerki to zdecydowaliby sie na to? Po ostudzeniu emocji stwierdzam, ze i tak nie ma co chwalic Irivera - niby za to co sie nam nalezalo od samego poczatku?

 

 

tak, bo info o tym miałem duzo przed tym zanim Khronowi zaczeło sie nudzic :) i to ze pojawił sie UMSmod im niewiele zminiło - to ludzie tracili gwarnacje. W gre wchodziły mocno inne czynniki. Ale tak czy inaczej planowali to juz od jakiegos czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ksy - teraz tylko czekam aż walnisz informacją o T10FM 2GB - na stronie europejskiej juz jest w katalogu na na WIOSNE taka propozycja - a wiosna się kończy !!! Mam nadzieję, że do wakacji sprawa się rozwikła :)

 

Nie ukrywam, że dla mnie gradacja playerów, z którego jeden chciał bym kupić, z tych bardziej popularnych wyglądała by mniej wiecej tak :

 

Monolith mx-7000 2GB > iRiver T10FM 2GB > iAudio U3 na równi z tym nowym szajsungiem :)

 

Czemu tak ?? A no bo oprucz jakości dźwięku interesuje mnie jakość/trwałość wykonania. T10 dostał się na moją listę dosłownie rzutem na taśme poprzez te informacje o wersji 2GB, tym, że jest na baterie i dzisiejszej poprawce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, moj t20 juz jest ums, to jest to

i bonus od producenta, ostrzegali mnie ze nie bede mogl uzywac wmp do synchronizacji itp... dawno sie tak nie usmialem :D

 

edit

w trakcie przegrywanie plikow mialem zwiocha odtwarzacza, chwila zgrozy ale sie podniosl jak go uklulem pinezka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności