Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

U10 T10 T20 T30 N12 Mtp-->ums Teraz To Juz Chyba Prawda


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Wlasnie dzisiaj dostalem mojego nowego T10 1GB i postanowilem zmienic firmware na ums. Pojawil sie problem dzieki temu konwerterowi http://www.iriver.com/mtp zainstalowalem nowy firmware 1.70 niestety jest problem przy zmianie na ums gdyz po kliknieciu na przycisk MTP<-->UMS i potwierdzeniu checi zmainy pasek stanu dochodzi do konca i tu niestety wszystko staje wmiejscu nie mozna zakonczyc juz nie mam pojecia co robic :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 242
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Moze mi ktos powiedziec jak wrocic z UMS na MTP?? Tylko nie krzyczcie;)

 

Mam UMS 1.70 na T10. Przeszukalem forum ale nie trafilem na podobne pytanie chyba ze zle szukalem... xD

 

Prosilbym o linka do firmware'u na T10 512 MB bez radia.

 

Z gory dzieki xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś z was spróbował poczekać na końcu operacji???

Kiedy program konwertuje do UMS (według instrukcji, którą zamieściłem wcześniej) to na końcu musi kilka razy "po swojemu" załadować i zresetować odtwarzacz. trzeba poczekać kilka minut i dopiero odłączyć sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem , mam T10 512 MB MTP wersję chyba US z softem 1.70. Ściągam updater v.2.2.0.0 , wszystko idzie jak należy, zmiana MTP na UMS dochodzi do końca, wreszcie klikam na finish. Po odłączeniu odtwarzacza włączam go i nie pojawia się żadne pytanie czy zrobić upgrade :( Po podłączeniu do PC nadal wykrywany jest jako MTP. Proszę o pomoc

 

aha zapomniałem dodać : mam Win XP (jakieś 2 tyg. po formacie) + SP2

 

no i zapomniałem że nie mam WMP10 :] właśnie go zasysam mam nadzieję, że pomoże ...

 

wraz d**** pomożeee ktoś ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

 

mam problem z moim T10 tak jak kolega wyzej:/. Chcialbym zmienic mu firmware na ums . Obecnie mam Mtp i wersje firmware v 1.70 ....Sciagnalem irvier updater wszystko robie po kolei zaznaczam zmiane na ums niby sie wszystko sciaga na kocu odlaczam playerka, restartuje sie i ... dalej jest MTP i stara wersja 1.70 ...:/ pomocy

 

z gory dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktos powiedziec jak wrocic z UMS na MTP?? Tylko nie krzyczcie;)

 

Z tego co gdzieś czytałem to nie można, ale prosiłbym o opinie/zdanie znawcy, bo sam potrzebuje znać pewną odpowiedź na te pytanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie pomocy, przeczytalem juz chyba cale forum i nadal zadnego rozwiazania!! Mam irivera T10 US 512MB firmware 1.7 po zrobieniu konwersji na UMS lub po prostu probie uaktualnienia oprogramowania wciskam finish, odlaczam playera a on sie po prostu sam uruchamia i nie ma zadnego pytania czy chcesz uaktualnic POMOCY!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój problem:

Nie mogę uaktualnić firmware'u.

Opis:

iriver firmware uploader 2.2.0.0 kopiuje bez problemu do mojego t10 512MB (z firmware 1.04) nowy firmware 1.71.

Po odłączeniu playera od PC i włączeniu, pojawia się pytanie, czy upgrade'owac. Wybieram "yes", rozpoczyna się proces upgrade'u, ale po kilku sekundach odtwarzacz się wyłącza. Włączam ponownie - i to samo. Identyczna reakcja, gdy wybieram upgrade poprzez menu w trakcie pracy odtwarzacza.

Czy ktoś tak miał taki problem?

A może ktoś ma pomysł, jak sobie z tym poradzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uf, a jednak się udało.

Po ponownym załadowaniu firmware'u updaterem, playerek nie wyłączył się podczas upgrade'owania. Konwersja na UMS tez przebiegła bez problemu. Nie wiem, co było przyczyną wcześniejszch problemów, ale mam radę dla wszystkich - należy próbować do skutku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm mam takie glupie pytanie, czy Clixa tez da sie przerobic na ums?? czy tylko i wylacznie u10 ??

 

Clix'a nie da się przerobić na UMS. On Jest MTP i taki pozostanie. A co do U10 to można go przerobić z MTP na UMS ;)

 

ps. nie ma głupich pytań.. są tylko głupie odpowiedzi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yar069 a myslisz ze to takie proste??:) myslisz ze nie probowalem ? chyba z20 razy... niby wgrywa sie wszystko odlaczam playerka, restartuje sie i... nic :/ normalnie sie uruchamia a przy starcie MTP jest napisane...

forum juz przeszukalem i nic:/ zadne orady nie pomagaja...

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem z t10 fm 512mb

mialem na nim oprogramowanie 1.04. iriver firmware updater aktualizowalem do 1.76, ale na ums nie moge przerobic, klikam na przycisk do przeriabnia mtp -> ums, wszystko wydaje sie ok, plik pozniej laduje sie na odtwarzacz, pokazuje sie ekran zeby odlaczyc odtwarzac, odlaczam i nic sie nie dzieje, nie wlacza sie zaden update ani nic i dalej jest mtp. problwaem recznie wrzucac HEXa ale to tez nie dawalo zadnego efektu. troche sie juz o tym naczytalem ale nadal pomyslu nie mam co zrobic zeby bylo dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej, skad brales tego .HEXa? ja smigam po stronie iriver.com i ciagle trafiam tylko na firmware updatery, a chce zrobic to recznie, bo podobno jest sposob na przerobienie t20 z mtp na ums

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności