Skocz do zawartości

Czy ipod touch 2g odtwarza filmy HD ?


KAPITANmocz

Rekomendowane odpowiedzi

w pytaniu na 99% zabrakło słów "bez konwersji", ktoś chce oglądać kolekcję on-the-go ;)

 

w każdym razie odpowiedź brzmi dwa razy nie

 

Oczywiście w pytaniu niczego nie zabrakło drogi kolego, gdyż jestem świadom uciążliwej konieczności konwersji filmów na Ipoda. Także skomplikowane obliczenia matematyczne na podstawie, których wyliczyłeś magiczne 99% okazały się niestety tylko stratą czasu :). Prawdziwym powodem mojego pytania jest to, że często zdarza mi się ściągać filmy w jakości hd, a jak napisałeś "dwa razy nie", czyli, żeby obejrzeć jakiś film na ipodzie będę musiał ściągnąć go jeszcze raz w słabszej wersji badź przekonwertować go na słabszą, co jest trochę męczące.

W każdym bądź razie dzięki za odpowiedź.

Edytowane przez KAPITANmocz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety stratą czasu było Twoje pytanie.

 

Jeżeli wiesz czym charakteryzują się filmy HD, a w drugim poście piszesz, że jesteś świadomy konieczności konwersji na odtwarzacz (tutaj rozumiesz powód dla którego jest konieczna i piszesz też, że jest uciążliwa - bo wiadomo - czasochłonna nawet dla szybszego komputera) to zaprzeczasz sobie sam.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w pytaniu na 99% zabrakło słów "bez konwersji", ktoś chce oglądać kolekcję on-the-go ;)

 

w każdym razie odpowiedź brzmi dwa razy nie

 

Oczywiście w pytaniu niczego nie zabrakło drogi kolego, gdyż jestem świadom uciążliwej konieczności konwersji filmów na Ipoda. Także skomplikowane obliczenia matematyczne na podstawie, których wyliczyłeś magiczne 99% okazały się niestety tylko stratą czasu   :). Prawdziwym powodem mojego pytania jest to, że często zdarza mi się ściągać filmy w jakości hd, a jak napisałeś "dwa razy nie", czyli, żeby obejrzeć jakiś film na ipodzie będę musiał ściągnąć go jeszcze raz w słabszej wersji badź przekonwertować go na słabszą, co jest trochę męczące.

W każdym bądź razie dzięki za odpowiedź.

 

tylko potwierdziłeś to co napisałem, poza tym nie jestem twoim kolegą

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko potwierdziłeś to co napisałem, poza tym nie jestem twoim kolegą

 

Gdzie niby to potwierdziłem :rolleyes: ?

 

Ty uważasz, że chcę film wrzucić bez konwersji prosto na i-poda i od razu oglądać, a przecież ci napisałem, że wiem o konieczności konwersji.

 

 

 

Niestety stratą czasu było Twoje pytanie.

Jeżeli wiesz czym charakteryzują się filmy HD, a w drugim poście piszesz, że jesteś świadomy konieczności konwersji na odtwarzacz (tutaj rozumiesz powód dla którego jest konieczna i piszesz też, że jest uciążliwa - bo wiadomo - czasochłonna nawet dla szybszego komputera) to zaprzeczasz sobie sam.

 

Nie, nie zaprzeczam sam sobie, a zaraz ci wytłumaczę dlaczego.

 

Tak wiedziałem, że każdy film trzeba konwertować aby go obejrzeć na Ipodzie,

 

ale z filmami HD jest o tyle problem, że jeżeli ipod ich nie odtwarza to nie wystarczy zwykła konwersja za pomocą ajplowskiego programu,

 

trzeba by go przekonwertować na jakiś format o słabszej jakości ( nawet nie wiem czy jest to do końca skuteczne), a istnieje możliwość, że trzeba by go konwertować jeszcze raz jeżeli ipod nadal może go nie ogarniać.

 

Czyli najpierw konwersja na jakiś stratny format a później możliwe, że następna za pomocą ajplowskiego programu.

 

Pozostaje oczywiście jeszcze możliwość powtórnego ściągnięcia filmu w słabszej jakości.

 

 

 

 

Wiec podsumowując: z filmami HD nie jest to takie hop-siup.

Edytowane przez KAPITANmocz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności