Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Battlefield


aallen

Rekomendowane odpowiedzi

BF2 ma dalej sporą rzeszę fanów. Sporo osób gra w BC2 bo tak naprawdę jest ich to pierwszy BF. Jeżeli BF3 wyciągnie naprawdę najlepsze z obydwu gier. To i jedni i drudzy kupią grę. Zysk jest i gracze zadowoleni ;)

 

Co do Infinity Ward. MW2 wyszło nieco na siłę szybko. A IW jako studio szlag trafiło bo sprzeciwili się wydawaniu za szybko kolejnego MW i Activision się wkurzyło. Inifnity chciało grę dopracować a Kotick chciał kasy. I tak został tylko Treyarch który korzystał z marki żeby coś wykazać sobą. Teraz wyjdzie na jaw ile to studio jest warte. CoD zemrze śmiercią naturalną jak tak dalej pójdzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnice mówisz... Proszę cię bardzo.

-System unlocków

-Dynamika rozgrywki (to może nieco bardziej subiektywne być akurat)

-Tryby rozgrywki

-Podział klas

-Obecność komandora (To się akurat zmieni na modłe BC2)

-Wyposażenie

 

Jak coś mi się przypomni takiego konkretnego to dopiszę bo już mnie pamięć zwodzi (dosyć dawno grałem w BC2)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja BF3 kupuję w ciemno, w preordzerze. Dzisiaj zamówiłem kompa (i tak już wcześniej planowany zakup), który mi pozwoli się cieszyć nowym silnikiem Dice'a - Frostbite Engine 2 na DX11 i wysokich ustawieniach. Na starym kompie ledwo mogłem grać w BF2... A wiecie czego bardziej nie mogę się doczekać niż BF3? Project Reality moda do BF3. :)) Chociaż z tego co czytałem to chłopaki wzięli się niedawno za Arma 2 właśnie, więc nie wiadomo kiedy zrobiliby coś z BF3. Kto grał w PR do BF2 ten już się poci na samą myśl o PR'ze do BF3... Z resztą nie wiemy na razie za wiele o BF3, jest jeden trailer, który bardziej teaser przypomina, a maniacy na youtubie z 40s teasera zrobili 10min analize. :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do PRa trzeba wziąć poprawkę że Dice nie jest pewna przyszłości modujących fanów serii. Frostbite 2 jest ponoć tak rozbudowany że przy premierówce ma nie być dostęp do narzędzi moderskich a czy takowe wyjdą też stoi to pod znakiem zapytania. Niestety...

 

A to że twórcy PRa spojrzeli przychylnym okiem na ArmA II jakoś wcale mnie nie dziwi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ja gram w Battlefielda Bad Company 2 i Battlefielda 2. Battlefield 3 będzie połączeniem tych dwóch gier. Także czekam na niego. Kompa też specjalnie dla niego unowocześniam.

Bardzo mocno zaskoczyła mnie natomiast gra Arma 3 o której wcześniej nie słyszałem. Mam nadzieje że im się poszczęści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

COD jeszcze tylko na jednym polu wygrywa z BF3 - singleplayer. Ten w BF3 po prostu jest taki sobie, a MW3 trzyma poziom poprzednich odsłon serii ;) Jednak tych gier nie kupuje się dla singla, więc IMHO wybór jest oczywisty-BF3 w multi nie ma sobie równych, najbliżej ma BF:BC2 ;)

Edytowane przez Majster Od Tapet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale SP to jest takie cmoknięcie BF3 trzeba zagrać MP żeby dostrzeć cieszyć się gra... Takie moje zdanie bo nie masz gry tak okrojonej co do misji robisz co chcesz, strzelasz czym chcesz, jezdzisz, latach czym chcesz ;)

 

Jeśli ktoś gra w MP na xboxie to mogę pograć z nim ;) na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Zapraszamy do klanu Force Recon Clan - http://battlelog.bat...06154231/ ;)

Posiadamy 3 serwery rankingowe i jeden nierankingowy (ESL).

Przyjmujemy każdego powyżej 18 lat, bez względu na skill'a. Warunkiem jest aktywne używanie komunikatora głosowego (mumble) w czasie gry, poczucie humoru oraz dobra zabawa.

Edytowane przez philip
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Mój login: Zaares

Grywam tylko hardcore na serwerach z adminami. Ktoś chętny do wspólnej gry? Mile widziane Premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja z kolei już nie gram bo tylko złom z o przed 10 mi został a chętnie mogę sprzedać konto origin bf3, bf bc 2 plus vietnam, bf 1943 wszystkie klucze ze strony ea kupione więc nie będzie bana za ruskacze.

Jak ktoś chętny to pw

 

 

Sent from my HTC Incredible S using Tapatalk 2 & Swype

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności