Skocz do zawartości

To się nazywa Top Models :)


sheeple

Rekomendowane odpowiedzi

Jedyne co mogę powiedzieć to o kurcze - szczególnie jeśli chodzi o ścianę wooferów... PO CO?! komu tyle głośników/słuchawek/wzmacniaczy - przecież to trzeba by było siedzieć cały czas w domu i słuchać i nie robić nic innego żeby faktycznie coś takiego miało sens.

No ale niektórzy kolekcjonują by po prostu mieć świadomość posiadania :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pasiasty dokładnie tak rolleyes.gif

Zresztą poczytajcie sobie odpowiedzi pod filmami.Człowiek ma sporą wiedzę,widać że dokładnie zna każdy swój zakup.Tylko pozazdrościć takiej pasji.

btw

Prawdopodobnie jest z PL,tylko mieszka gdzieś we Włoszech ( ale nie pod Warszawą )

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam wiele model słuchaw i playerków i coś o tym wiem... I każdą parę słuchaw za coś cenie i używam wszystkich o dziwo. Wiadomo że niektóre bardziej faworyzuje- ale jest takie coś- aaa, chce usłyszeć to brzmienie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiesz? Znasz tą większość? Mi się wydaje, że każdy może mieć swoje osobiste powody i nie koniecznie musi to być potrzeba lansu.

Z tą większością może przesadziłem, ale naprawdę sporo jest takich ludzi. Sam znam wiele osób, które mają dużo sprzętu, niekoniecznie tego typu, a nie korzystają z niego praktycznie wcale, dlatego leży nieużywany, kurząc się na półce. Owszem, są też pasjonaci i prawdziwi koneserzy, dlatego napisałem, że większość (za co przepraszam i teraz zmieniłbym na ''część osób''), a nie wszyscy tacy są. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tych linkach widac jedynie ... bezsens.

Musze przyznac ze mam szacunek do ludzi ktorzy maja cel-hobby i umieja wolne chwile poswiecic temu i zyc tym tak aby zycie nabieralo wartosci i koloru.

Zawsze jednak twierdze ze skrajnosci sa nienormalne.

Facet przyznac trzeba ze zgromadzil pokazna kolekcje.Jednak mam wrazenie patrzac ze wiekszosc tych urzadzen lezy bezsenswnie ze to typ " pan sroka" ktory musi miec co zobaczy i co blyszczy.

Ten zgromadzony sprzet ma z pewnoscia bardzo duzo wartosc materialna.Wiec to musi byc ktos zamozny.

Widac u goscia "gory" kolumien i wszystkiego "gory" jednak nie ma stworzonego z jakims sensem pokoju odsluchowego tylko przypomina to magazyn muzealny gdzie wszystko lezy na kupie.

Facet pewnie kocha sprzet grajacy ale tez popisywac sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o ludziach, którzy mają po kilka modeli gitar ?

 

 

Też nadmiar gotówki prowadzi do skrajnej głupoty ?

 

 

Boję sie zapytać o vinyle bo to przecież było fajne za czasów hipisów i tych kołtunów z Led Zeppelin sad.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wam powiem, że ja też lubie posiadać. Mam tak z książkami. Lubię mieć "swoje" ksiązki, nawet jeśli wiem, że przez najbliższy rok nie będę miał czasu, żeby je przeczytać to i tak lubię je mieć.

I tak samo mam ze sprzętem grającym, kupuję, bo ktoś polecił a ja mam ochotę "przesłuchac" i puścić dalej, ale zazwyczaj nie "puszczam" chyba, że mnie przydusi sytuacja materialna. Lubię mieć, lubię się cieszyć tym, że mam, nawet jeśli korzystam okazyjnie, bo każdy element swojej kolekcji lubię za coś innego, poza tym przywiązuję się do rzeczy, niestety :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności