Skocz do zawartości

COD BO


armohadillas

Rekomendowane odpowiedzi

COD BLACK OPS - dziś premiera -ale ja paczki z przedsprzedaży jeszcze nie dostałem :( - zobaczymy jak tam dedyki działają ale zabezpieczeniem tylko VAC i ograniczony funkcje rcona moze spowodowac, że zapanuje cziterstwo jak na MW2 ( gdzie w ogóle nie ma dedyków) - polskie serwery jeszcze nie dostępne info G4G.pl. - będzie się działo- a przede mną długi weekend :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze się nie dostałem zaproszenia na test wersji beta Vietnamu? boję się że wykasowałem ze spamem:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedź znajomego, a ja się śmieję, bo miałem rację :D

 

 

 

 

Niestety, ani STEAM ani Treyarch nie zachwyciło. Nie mówię o samej grze która jest póki co (nie wypowiem się obiektywnie póki wszystkiego nie obejrzę icon_razz.gif ) świetna a o wsparciu i stopniu dopracowania produktu… Jeśli masz zamiar kupić oryginał – przeczytaj całość!

 

Wydanie gry na platformę PC można nazwać śmiało FALSTARTEM! Prawie wszyscy gracze świata, korzystający z blaszaków przy graniu w Black Ops mają poważne problemy z wydajnością gry. Niestety, bliżej nieznany błąd w platformie STEAM oraz jak donoszą tajemne źródła – w samym silniku graficznym gry powodują masakryczne obciążenie podzespołów komputera uniemożliwiając wygodną grę poprzez fundowanie graczom nagłych spadków FPS oraz masakrycznych lagów (opóźnień w połączeniach komputer-komputer czy komputer-serwer).

 

Twórcy gry zostali już powiadomieni o błędach, które ponoć są właśnie naprawiane. Odpowiedniej łatki oczekują gracze na całym świecie, mam szczere nadzieję że wydana zostanie jak najszybciej jednocześnie faktycznie naprawiająca wszelkie zaistniałe na tą chwilę problemy.

 

Jakby tego było mało – Treyarch skompromitowało się powielając bug z rozgrywki multiplayer gry Modern Warfare 2 czyli nieskończonych paczek zaopatrzenia. Sytuacja ma miejsce na wszystkich platformach a cała sprawa wydaje się co najmniej śmieszna (osobiście śmieję się przez łzy patrząc na paragon za pudełko z zawartością, z którą zabawić się nie mogę…)…

 

Czekam na wyjaśnienia Treyarch o ile takowych się doczekamy a w szczególności na pasek postępu aktualizacji przy następnym włączeniu Steam’a.

 

Cieszę się, że chociaż support Steam’a pracuje bez zarzutu przenosząc mi CD-KEY na drugie konto jak ich ładnie poprosiłem

 

Edytowane przez Azahiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak - to jakaś żenada - grafika -dwa kroki wstecz co do MW2, nie umywa sie do MOH, ani BC2-ale mapy ciekawszechoć trochę przypominają rozbudowane tunelówki Quake Arena (oczywiście w innym stylu)- laguje jak hell -ping skacze od 40 do 140, fps skaczą, dwa razy komp zaliczył zwiechę i automatyczny restart - czekamy na łatę

 

w tej chwili moj ranking gier do gry w sieci:

 

1.BC2

2.MOH

3.COD4

4.MW2

 

BO poczekam na łatę

 

Laguje ale grywalna- gameplay ok - moh jest szybki cod bo (statyczny) - będę potrzebował dobrych słuchawek, wyciszyli plantowanie i rozplant

Edytowane przez armohadillas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby mw2, moh czy nawet bd2 nie smigały pomyślałbym że to wina kompa - nawet sigle playera nie chce mi się odpalac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pykam w BC2. CoD ostatnio jest taki "sztuczny". Słaba fabuła, mechanika rozgrywki, założenia i kupa cheaterów. A i jeszcze niezliczona ilość dzieci z ADHD udających "koksy' ze statami 2-48. Tylko w CoD4 można czasem z kolegami ze szkoły pyknąć na proModzie.

 

W tym roku liczyłem na MOH, że dokopie Activision i słynnemu Bobiemu ale EA i niestety DICE skopało sprawe...

 

Innymi słowy Bad Company 2 na prezydenta!!

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokłądnie te same wrażenia, dodam tyko wielkość map, pojazdy, itd .. i znikoma ilość cziterstwa, w moh mogli by zrbić trochę większe mapy ale i tak są lepsze niż w MW2 (powszechne cziterstwo i tubiarstwo), też lubie od czasu do czasu pograć w 4 zarówno na HC jak i na promodzie - tak czy inaczej raczej DICE wygrywa w rankingach

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łata wyszła gra się trochę mniej tnie ale wywala mnie z powodu błędu directX - dignostyka nie wykazuje żadnych błedów - więc błąd gry - ale kiszka- powrót do BD2 i MoH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm. Także jak wy z pełną głową obaw podchodziłem do tej gry ale jednak chodzi mi płynnie. W MP czasem przytnie ale w SP, jest ok.

 

Gra sama w sobie jako fabuła itd jest niezła. Nie przeszkadza mi klon MW2 pod wzgledem rozgrywki. Cała reszta jest naprawdę niezła i wczuwa się człowiek w głównego bohatera. etc.

Trybu MP narazie nie ocenie, ponieważ zbyt bardzo przyzwyczailem sie do BC2 i trudno mi przejsc na Arcade jednakze napewno sie tego podejme :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem w tym za ani w BP2 ani w MoH ani BO nie odpaliłem sigle playera

 

pomogła instalacja nowych sterowników Nvidii - teraz nie tnie i nie wywala

 

wczoraj dali drugą łatę - jest jeszcze lepiej- grafa wg mnie nie umywa się do MOH i BD2 czy nawet MW2- ale gameplay jest dobry - mapy stworze do meczy klanowych

Edytowane przez Azahiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

po ostatnich łatach usunęli wiekszość błędów, można już zmieniać drużyny (wczesniej nie było to możliwe co uniemożliwiało przeprowadzenie meczy),

gameplay dobry, wielkość map bardzo odpowiednia , nie za duże jak w Bad Company 2 (pięć minut biegniesz na miejsce starcia), nie za małe jak w MW2 czy COD4 ( gdzie granat rzucony lub tuba z respa rozwala drużyne na drugim respie).

 

mało bugów, osłabione snajpy, dużo dobrych serwerów z aktywnymi adminami (eliminacja cziterów).

Edytowane przez armohadillas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie za duże jak w Bad Company 2 (pięć minut biegniesz na miejsce starcia), nie za małe jak w MW2 czy COD4 ( gdzie granat rzucony lub tuba z respa rozwala drużyne na drugim respie).

 

nie przesadzajmy. Faktycznie można długo biec ale od tego są pojazdy, ewentualnie odradzanie sie w strategicznym miejscu przy drużynie. Sam to praktykuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam lubię te duże mapy choć dają one przewagę snajperom, moje poważne garniesieciowe zacząłem od pierwszego FarCry,

i granie na publikach jest bardzo ciekawe,

muszę zakupić Vietnam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze jakies wspólne granie ? Vietnam jest niezły ale ma kilka niedociągnięć :)

niestety do środy włącznie jestem poza domem be dostępu do gier :(

gram zwykle w piątki lub soboty wieczorem ( taki układ z żoną) jak nie widzi :)

 

xf ptrzesyłam na priv

na sobotę postaram się miec vietnam

na xf podam ci adres ts2

Edytowane przez armohadillas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności