Jump to content
Sign in to follow this  
MrSheep

Test Drive Unlimited

Recommended Posts

Kącik dla fanów TDU. Piszcie  za co te grę lubicie, co was w niej denerwuje, pochwalcie się swoim samochodem ;)

Moje auto - Koenigsegg CC8S + 20000 Tunning (screeny wrzucę wkrótce, bo na razie uczę się do egzaminu :))

Zalety - świetna grywalność, muzyka (jak dla mnie świetna), dobra oprawa graficzna, spora ilość samochodów i motorów, rozbudowany tryb multiplayer

Wady - jest trochę bugów, na dłuższą metę może nudzić

Mnie też... a kącik robić dla każdej gry- raczej nie ma sensu... Bo będzie pełno tematów- śmieci.

Drażniące wady:

- bezsensowna policja której nie można uciec w pole bo wtedy gwiazdki nie spadają

- w misjach dostarczania samochodów uszkodzeń nie nabija zderzenie tylko wypadnięcie z drogi... litości

- brak BMW i Porsche (niby jest RUF w megapacku ale to jednak nie to samo)

- na wybojach samochód skacze jak piłeczka... polecieć Koeniggsegiem 400km/h to nie wiem gdzie można bo zaczyna podskakiwać na falach drogi i jest niesterowny co kończymy na drzewie bądź innych pojazdach

Co mi się podoba:

- wolność, można lecieć nawet przełajem przez pola

- mnóstwo świetnie wykonanych modeli samochodów i niestety tylko kilka motocykli (ale jaaaakie)

- na kierowniku ponoć jazda jest świetna zwłaszcza jak się driftuje amerykańskimi muskułami

Co do muzyki... lecieć na MV Aguście F4 po hajłeju w rytm Wagnera to pełny odjazd... ;)

Jak pierwszy raz w nią zagrałem, zmiotło mnie z powierzchni ziemi, później po kilku godzinach coraz bardziej wsiąkałem, lecz po kilku dniach gdy skończyłem grę nastąpił nieoczekiwany wybuch nudy.

I ot cała moja przygoda z TDU, czekam z wypiekami na drugą część. :D

Ja pograłem może 30 minut i tyle. Jakoś mnie nie wciągnęła ta gra. Dużo bardziej podobał mi się GRID.

Ja zamówiłem TDU w PRE-orderze. Gdy dostałem paczke miałem banana na twarzy przez trzy dni. Grałem ze dwa miechy bawiąc się tylko w kupowanie aut i ich dostarczanie, ścigania się nie widziałem sensu. Po jakimś czasie bez TDU kupiłem G25 (banan przez miesiąc). Niesamowicie się jeżdziło po Oahu moim Masseratti Grand Sport (miodzio).

Ostatnio dostałem BETĘ TDU2 i niewiele mogę napisać ale jest to to samo tylko więcej i więcej...

Skończyłem na 100% na 360, gra daje rade i ma całkiem fajne multi.

Miałem już HC, ale utraciłem save. Od nowa już prawie wbiłem. Mój nick to Piecho3 jakby coś.

Generalnie w TDU podoba mi się wolność jazdy, dużo przeróżnych samochodów oraz (szczególnie w HC) dobry model jazdy. Śmigam na DFP z dodatkowym pedałem służącym za sprzęgło zrobionym ze starej kierownicy Dexxy.

Ulubione auta? Na pewno Caterham - świetny w prowadzeniu, taki prawie gokart. Ze względu na używanie sprzęgła nienawidzę wszystkich aut, które mają sekwencyjną skrzynię, niestety.

Lubię też pojeździć starszymi wozami, np ostatnio Corvette C1 po tuningu na 3 poziom. 250 koni, licznik się kończy ;)

Edited by piecho