Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Test Drive Unlimited


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Kącik dla fanów TDU. Piszcie  za co te grę lubicie, co was w niej denerwuje, pochwalcie się swoim samochodem ;)

 

Moje auto - Koenigsegg CC8S + 20000 Tunning (screeny wrzucę wkrótce, bo na razie uczę się do egzaminu :))

 

Zalety - świetna grywalność, muzyka (jak dla mnie świetna), dobra oprawa graficzna, spora ilość samochodów i motorów, rozbudowany tryb multiplayer

 

Wady - jest trochę bugów, na dłuższą metę może nudzić

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drażniące wady:

- bezsensowna policja której nie można uciec w pole bo wtedy gwiazdki nie spadają

- w misjach dostarczania samochodów uszkodzeń nie nabija zderzenie tylko wypadnięcie z drogi... litości

- brak BMW i Porsche (niby jest RUF w megapacku ale to jednak nie to samo)

- na wybojach samochód skacze jak piłeczka... polecieć Koeniggsegiem 400km/h to nie wiem gdzie można bo zaczyna podskakiwać na falach drogi i jest niesterowny co kończymy na drzewie bądź innych pojazdach

 

Co mi się podoba:

- wolność, można lecieć nawet przełajem przez pola

- mnóstwo świetnie wykonanych modeli samochodów i niestety tylko kilka motocykli (ale jaaaakie)

- na kierowniku ponoć jazda jest świetna zwłaszcza jak się driftuje amerykańskimi muskułami

 

Co do muzyki... lecieć na MV Aguście F4 po hajłeju w rytm Wagnera to pełny odjazd... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pierwszy raz w nią zagrałem, zmiotło mnie z powierzchni ziemi, później po kilku godzinach coraz bardziej wsiąkałem, lecz po kilku dniach gdy skończyłem grę nastąpił nieoczekiwany wybuch nudy.

I ot cała moja przygoda z TDU, czekam z wypiekami na drugą część. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem TDU w PRE-orderze. Gdy dostałem paczke miałem banana na twarzy przez trzy dni. Grałem ze dwa miechy bawiąc się tylko w kupowanie aut i ich dostarczanie, ścigania się nie widziałem sensu. Po jakimś czasie bez TDU kupiłem G25 (banan przez miesiąc). Niesamowicie się jeżdziło po Oahu moim Masseratti Grand Sport (miodzio).

 

Ostatnio dostałem BETĘ TDU2 i niewiele mogę napisać ale jest to to samo tylko więcej i więcej...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Miałem już HC, ale utraciłem save. Od nowa już prawie wbiłem. Mój nick to Piecho3 jakby coś.

Generalnie w TDU podoba mi się wolność jazdy, dużo przeróżnych samochodów oraz (szczególnie w HC) dobry model jazdy. Śmigam na DFP z dodatkowym pedałem służącym za sprzęgło zrobionym ze starej kierownicy Dexxy.

 

Ulubione auta? Na pewno Caterham - świetny w prowadzeniu, taki prawie gokart. Ze względu na używanie sprzęgła nienawidzę wszystkich aut, które mają sekwencyjną skrzynię, niestety.

 

Lubię też pojeździć starszymi wozami, np ostatnio Corvette C1 po tuningu na 3 poziom. 250 koni, licznik się kończy ;)

Edytowane przez piecho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności