Skocz do zawartości

Xp Nie Wykrywa T10


tomeczek

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdź wszystkie porty USB i po włączeniu do któregoś z portu włącz odtwarzacz przytrzymując play.

 

Dobra rada, przynajmniej u mnie TRZEBA wlaczyc plejerka po podlaczeniu do USB B)

Moze po prostu go nie wlaczacie :blink::lol:

Porty sprawdziłem cztery a hub, może ktoś wie co trzeba odinstalować w rejestrze. Bo jak go pierwszy raz podłączyłem to wyskoczył kreator dodawania sprzętu, teraz już nie wyskakuje. Jeszcze raz spróbował bym go zainstalować. Sprawdzałem na bodaj czterech kabelkach i wszędzie tak samo.. Wierzyć się nie chce, że nie ma na to sposobu. Chciałem dzisiaj w kawiarence pomieszać na ich kompach, ale były wolne tylko z win 98. Niech może się ktoś wypowie kto ma system trefny i zainstalował. Bo niektórzy twierdzą, że to wina WINA jeśli nie jest legal.

 

POMOCY. Mam go ,a jak bym go nie miał bo nie mogę wgrać muzy. Jeszcze raz proszę o konkretne propozycje jak walczyć konstruktywnie z win-zgrozą !!!!!

Dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdz playera w "dodaj usun sprzet" (nie wiem czy tak sie to nazywa bo pisze z pamieci) powinien byc przy nim zolty znaczek ostrzegawczy i postaraj sie zaintalowac do niego sterowniki wskazujac jako lokalizacje sterow plyte dolaczona do playera.

Khron pisal kiedys ze XP nie potrzebuje dodatkowych sterownikow ale w moim przypadku to zadzialalo, a poza tym i tak nie masz chyba nic do stracenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce mi się krzyczeć, jest 23.46, drugi dzień walki z Iriverem, ale uwieńczony sukcesem. Panie i Panowie P O S Z ł O. Wywaliłem wszystkie pliki jakie miały w nazwie T10, Iriver, MTP devise -chyba, wyczyściłem menadzera urządzeń z MTP device - mogłem przekręcić drugi wyraz. Wszedłem w dodawanie urządzeń i mimo, że komp podał komunikat , że ma już to urządzenie zainstalowane, poszedłem dalej na MTP device -chyba, wybrałem instalacje z dysku, na chama wepchnołem plik z plyty MTP... i P O ł K NO ł. Pokazała się win. media. play... i samo zaczeło kopiować całą muze jaką już miałem wcześniej przygotowaną. Opis ten nie jest zbyt dokładny bo kombinacji było wiele, ale da radę.

Siedze teraz i cieszę uszy naprawdę było warto, jak wczoraj chciałem go za 300zł oddać tak dzisiaj nie zamienię go na nic innego. Nawet konwersja do UMS już mnie nie interesuje.

Cieszę się jak dziecko, a mam 30 dychy na karku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdz playera w "dodaj usun sprzet" (nie wiem czy tak sie to nazywa bo pisze z pamieci) powinien byc przy nim zolty znaczek ostrzegawczy i postaraj sie zaintalowac do niego sterowniki wskazujac jako lokalizacje sterow plyte dolaczona do playera.

Khron pisal kiedys ze XP nie potrzebuje dodatkowych sterownikow ale w moim przypadku to zadzialalo, a poza tym i tak nie masz chyba nic do stracenia.

Zgubiłem gdzieś tą płytę...:/ Można gdzieś ją kupić, albo zdobyć w jakiś sposob, może faktycznie znajduje się tam jakis dll i śmieje się z nas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. Z gory przepraszam za lekka archeologie, ale chcialem zadac w imieniu przyjaciela drobne pytanie do troche bardziej obeznanych w temacie; kolega mial przed chwila ten sam problem z "niewidocznym" playerem ktory juz rozwiazalismy, jednak gdzies w dokumentacji wygrzebal, ze odtwarzacz jest "refurbished", co w terminologii sprzetowej okresla, ze sprzet byl stary ale zostal odnowiony do stanu dzialajacego oraz pierwotnego wygladu lub urzadzenie ktore zostalo odeslane do serwisu z przyczyny jakiejs wady i odsprzedane po naprawie. Czy ktos moglby potwierdzic, ze tak oznaczony odtwarzacz zostal naprawiony solidnie i znajomy nie bedzie mial z nim w najblizszej przyszlosci problemow z tego powodu?

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja rowniez mam problem.

Kumpel kupil iRivera T10 512MB i dal mi z kabelkiem USB i plytka, bo mowil, ze nie dziala i zebym cos poradzil ;-).

Z tego co sie zorientowalem jest to oczywiscie MTP EU i... sam nie wiem co zrobic.

Mam w domu 3 komputery, 2 z XP PRO + SP2 + WMP10 z owej plytki, 3 z linuksem i.. zaden go nie widzi.

 

Sciagnalem tez ten programik, do ktorego linka podawal ktos z forum (port MTP dla XP czy cos w tym rodzaju) - rowniez nie pomaga.

 

Reasumujac - windows nie widzi, linux nie widzi, windows media player nie synchronizuje, konwersji na UMS nie da sie, bo nie ma "podlaczenia" z PC, zmiana portow USB i instalacja MTP dla XP nie pomaga.

 

Co w takiej sytuacji zrobic?

 

Durny ten wymysl MTP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Miałem podobny problem.Po zaktualizowaniu do wersji 1.76 zrobiła się wersja 1.76MTP zamiast 1.76UMS :unsure: .W XP widział, Windows Media Player v11 widział, ale nie synchronizował, winny był sterownik z WMP 11 po usunięciu sterownika w menadżerze urządzeń zainstalował sobie sterownik jeszcze raz i zaczął się synchronizować i można było zrobić MTP=>UMS 1.76. :rolleyes:

Pozdrawiam

Witek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM WSZYSTKICH

 

Kupiłam sobie IRIVERKA T10 i pokochałam go od pierwszego wejrzenia ale jak probowalam go podlączyc i spotkalo mnie to co tu opisujecie - to byla prawdziwa proba mojej milosci. Ale znalazlam rozwiazanie nie wymagajace wielkiego kombinowaniia. Oczywiscie nie sama to wymyslilam tylko znalazlam na ktoryms forum wejdzcie na ten link:

http://www.misticriver.net/showthread.php?t=30939

 

(nie wiem czy dobrze wkleiłam bo jestem poczatkujaca na tego rodzaju forach)

 

Tam sciagcie to co nazywa sie {fix.zip} uruchomcie i po problemie!

 

Myslalam ze oszaleje ze szczescia gdy po 2 tygodniach zmagan i oszukiwania windowsa udalo mi sie wkoncu nagrac ulubiona muze. A na poczatku nie wykrywal mi go ani wmp a czasem nawet windows. NAPRAWDE RADZE TAK ZROBIC

P.S dajcie znac czy pomoglo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Witam wszystkich!

Kupiłem dziś irivera T10 1GB z wgranym oprogramowaniem UMS na win XP wszystko ładnie chodzi bez potrzeby instalowania sterownikow, pokazuje irivera jako dysk przenosny. Problem niestety zaczyna sie w win 98SE, tutaj niby wykrywa nowy sprzęt po podłączeniu do USB, ale na tym sie wszystko kończy, bo irivera nie widac jako dysku przenośnego... probowalem instalowac sterowniki i tak samo nic z tego...

Może ktoś miał podobny problem z win98SE i wie jak się z tym uporać aby T10 po podłączeniu widoczny był jako dodatkowy dysk.

 

Z góry za wszelkie pomocne informacje dziękuje

 

Pozdrawiam

NOXX

 

ehhh dopiero teraz, zobaczylem, ze napisalem w złym temacie :/ tak więc jesli ktos mógłby przeniesc moją wiadomosć do wlasciwego to bylbym wdzieczny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Kupiłem dziś irivera T10 1GB z wgranym oprogramowaniem UMS na win XP wszystko ładnie chodzi bez potrzeby instalowania sterownikow, pokazuje irivera jako dysk przenosny. Problem niestety zaczyna sie w win 98SE, tutaj niby wykrywa nowy sprzęt po podłączeniu do USB, ale na tym sie wszystko kończy, bo irivera nie widac jako dysku przenośnego... probowalem instalowac sterowniki i tak samo nic z tego...

Może ktoś miał podobny problem z win98SE i wie jak się z tym uporać aby T10 po podłączeniu widoczny był jako dodatkowy dysk.

 

Z góry za wszelkie pomocne informacje dziękuje

 

Pozdrawiam

NOXX

 

ehhh dopiero teraz, zobaczylem, ze napisalem w złym temacie :/ tak więc jesli ktos mógłby przeniesc moją wiadomosć do wlasciwego to bylbym wdzieczny!

Zainstaluj to: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=35&id=772 ;)

Pozdrawiam.

BTW. Widziałem date poprzedniego postu ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności