Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Odtwarzacz do a-jays two i Koss KSC 75


Rekomendowane odpowiedzi

Który z odtwarzaczy nadawał by się bardziej do wymienionych słuchawek? Słucham rapu, muzyki tanecznej, rocka więc zależy mi na pewnej uniwersalności czy neutralności. Zastanawiam się nad czymś tanim:

-Sansa Clip

-Sansa Fuze

-iPod 2g

 

Mam też możliwość postawienia na nogi iPoda Nano 1g (wymiana baterii) ale nie wiem czy warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bazując na opinii wcicherskiego słuchawkami o podobnym brzmieniu są Shure SE102 i raczej w ich stronę bym się skłaniał.

 

Mam pl30 i ksc75. Podobieństwa - przyjemny środek i brak "dołu dołu" (w sensie mocniejszego kopnięcia bo bas w obydwu słuchawkach jest i jest bardzo przyjemny (jak dla mnie)) różnice - góra oraz nieco różny sposób frania średnicy.

 

KSC są dużo żywsze i bardziej melodyjne. Góra jest wyeksponowana i brzmienie sprawia wrażenie po prostu lepszego. PL30 eksponują wokale, nie maja "mięsa" ale są szczegółowe i delikatne.

 

Metal na KSC to prawdziwy mistrz. Na PL30 jest już gorzej. Za to pl30 idealnie spisują się w czymś spokojniejszym ;)

 

KSC z Clipem grają bardzo fajnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności