Skocz do zawartości

Kierunek w którym zmierzaja gry


WojtekC

Rekomendowane odpowiedzi

PS Move to wypisz wymaluj patent z Wii miałem swego czasu tą konsole, niby fajna zabawa ale ile można strzelać z łuku czy zbijać inne kręgle.

 

W kinect to wypisz wymaluj patent z eyetoya ;)

 

Niektóre gry a ps3 wymagają instalacji (np Metal Gear Solid 4) jednak większość nie.

 

Tak, wszystkie gry na ps3 są wydawane na blurayu.

Edytowane przez Radical
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale gadżet w postaci karabinu snajperskiego z miejscem na pałeczke sony do nadchodzącego wielkimi krokami Killzone 3, nie powiem- ciekawi. Jednak mam wrażenie że te wszystkie kontrolery dopiero pokarzą coś za rok- dwa. Ponieważ jak na razie jest to dodatek, a nie okłamujmy się- ciężko jest tak sterować sensowną grę jak np. nie wiem wyżej wymieniony metal gear solid.

 

nie mniej jednak wracając do tematu- twórcą brakuje pomysłu- większość to kopie czegoś albo odgrzewany kotlety, jedynie co teraz robią to cool and trendy w postaci 3d- bo To 3D i musi się sprzedać. Tak naprawdę na co czekam ogólnie w 2011 roku to : Dead Space 2; Wiedźmin 2 i BulletStorm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. DVD w klocku jest potrzebne do weryfikacji gry. Na kompie też masz kupe gier, co się całe instalują, a i tak płyta jest potrzebna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze to iż ciekawe co wyjdzie z polityki Nintendo wobec polski- bo nintendo ostro ruszyło na nasz rynek. Nie wiem jak wam, ale ja np. mają ps2 dla mnie psp jest nie potrzebne. A teraz touch/iphone zjada powoli psp... Fakt gry z nintendo są jakie są, dla określonej generacji graczy- jednak mają coś w sobie co jest tylko zarezerwowane dla nintendo i to wciąga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azahiel napomknął na kolejną hmm "wadę" klocka w porównaniu do plajstajszyn - brak obsługi 3D w filmach i grach ;)

 

 

jednak czy to jest wada? ile w polsce posiadaczy ma telewizory 3d? patrząc na to jakie to 3d było w gran turismo 5- zbędny dodatek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azahiel napomknął na kolejną hmm "wadę" klocka w porównaniu do plajstajszyn - brak obsługi 3D w filmach i grach ;)

 

W filmach wiadomo bo nie ma bluray ale przecież gry są w 3d (call of duty black ops)

 

Co do move dla mnie lipa jak na razie. Mam i pograłem trochę w te sportowe gry tyle że znudziło mi się po 2 godzinach. Grałem też w Heavy Rain na move i w połowie gry wróciłem do grania zwykłym padem bo zaczęło mnie irytować to sterowanie ruchem. Póki co move lerzy i kurzy czekając na lepsze czasy.

Edytowane przez Radical
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wadą PS3 to na pewno nie jest, tylko i wyłącznie zaletą. 3D rozpowszechni się tak samo jak gry sterowane ruchem - to też jest pewne. A jeśli chodzi o X360 bardziej pasuje tu słowo brakiem niż wadą, aczkolwiek jeśli gry będą rozwijać się w tym kierunku Microsoft będzie miał ciężki orzech do zgryzienia - albo jakaś aktualizacja FW w klocku, albo nowa wersja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jednak jest i będzie się zapewne jeszcze rozwijać, dlatego krzyczcie o to czy nie, jest to wszem o wobec dużym plusem PS3, że opcje tą wspiera. Ale od początku nie wspierała, dopiero umożliwiła to aktualizacja z tego co wiem, więc może podobnie będzie w X360.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jednak jest i będzie się zapewne jeszcze rozwijać, dlatego krzyczcie o to czy nie, jest to wszem o wobec dużym plusem PS3, że opcje tą wspiera. Ale od początku nie wspierała, dopiero umożliwiła to aktualizacja z tego co wiem, więc może podobnie będzie w X360.

 

Napisałem Ci już wcześniej że xbox też ma gry w 3d jak np Black Ops. Filmów wiadomo że nie ma bo nie ma bluray. A zanim technologia 3d będzie porządna to już zarówno ps3 jak i xbox będą przeżytkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego która konsola lepsza to 2011 rok wygląda że będzie należał do ps3. Z exclusivów wartych wspomnienia mamy:

 

PS3

Little Big Planet2

Killzone 3

Uncharted 3

Resistance 3

Infamous 2

Socom 4

Ratched and Clank

Yakuza 4

Twisted Metal

Motorstorm Apocalypse

Last Guardian

Jakieśtam gry na Move

 

 

Xbox

Gears of War3

Halo (jakieś nowe)

Forza Motorsport 4

Jakieśtam gry na Kinect

Edytowane przez Radical
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gears of War 3, o kolejnym Halo nic mi nie wiadomo, przecież seria została już zakończona przez Reach.

 

Co jak co, jeśli ktoś lubi dobrze pograć i go stać, to koniecznie powinien zaopatrzyć się w obie konsole.

Edytowane przez MetalBoy666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gears of War 3, o kolejnym Halo nic mi nie wiadomo, przecież seria została już zakończona przez Reach.

 

Co jak co, jeśli ktoś lubi dobrze pograć i go stać, to koniecznie powinien zaopatrzyć się w obie konsole.

 

Reach to ostatnia gra robiona przez Bungie ale nowe Halo robione już przez kogoś innego jest pewne.

Ja nie jestem fanboyem bo mam obydwie konsole, jedynie stwierdzam fakt że w 2011 więcej będę grał na ps3 niż xboxie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reach to ostatnia gra robiona przez Bungie ale nowe Halo robione już przez kogoś innego jest pewne.

Tak, ale i ostatni, a zarazem pierwszy kawałek historii Master Chief'a. Czyli pewnie zrobią coś pokroju Halo 3 ODST. To dobrze, ale jeśli spieprzą tak dobrą robotę Bungie, to nie będzie tak klawo...

Edytowane przez MetalBoy666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale czy to już pewna i ostateczna lista? Nie mniej jednak ja bym się samymi exlusivami nie kierował, bo przecież są też inne gry, które zapowiadają się dobrze, przykładowo już dzisiejszy Dead Space 2 czy Shift 2 - na obydwie konsole, ale i tutaj i tutaj dadzą tą samą frajdę.

 

Zakup kolejniej X360 to w moim przypadku niezbędna konieczność, na PS3 też się skuszę, może jeszcze w tym roku. Przyda się zwłaszcza jako odtwarzacz Blu-ray. Czy z Internetu można na niej korzystać?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o kontrolery to IMHO kontroler z X360 jest bardziej poręcznym i po prostu lepszym kontrolerem niż ten przeżytek z PS. PS ma jednak zalety, których brak konsoli Microsoft'u - napęd Blu-ray, Bluetooth, możliwość grania w gry bezpośrednio z twardziela bez konieczności wkładania do napędu płytki, cichsza praca i pewnie też inne, o których tutaj nie powiem, bo nigdy z PS3 nie korzystałem i nie zamierzam korzystać.

 

Również moim zdaniem pad od X360 jest znacznie poręczniejszy od tego klasycznego z PS3, wygodniejsze rozmieszczenie gałek, wklęsłe spusty.

Co do Blu-Ray to mnie to nie kręci. Od roku mam Blu-Ray w laptopie i ani razu z niego nie skorzystałem. Na polskim rynku filmy na Blu-Ray kosztują skandaliczne pieniądze, już lepiej ściągnąć film MKV i odpalić z dysku, jakość w zasadzie ta sama.

 

Co do cichszej pracy to chyba w X360 Slim chyba ten problem. Podobno nie pracuje już tak głośno jak suszarka do włosów, w sumie to w markecie ciężko sprawdzić bo zazwyczaj jest hałas.

 

I nie rozumiem czego dla Ciebie mbk84 Uniwersum GoW jest nudne ;P Tam się tyle dzieje i z taką pompą ;D

 

Nie no chodzi mi o ten monotonny klimat, zero zróżnicowania, wszystkie lokacje wyglądają podobnie.

Chociaż z uśmiechem na twarzy wspominam epizod w Gyrosach 2 z broczeniem po kolana w krwi i bebechach jakiegoś ogromnego stwora. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale czy to już pewna i ostateczna lista? Nie mniej jednak ja bym się samymi exlusivami nie kierował, bo przecież są też inne gry, które zapowiadają się dobrze, przykładowo już dzisiejszy Dead Space 2 czy Shift 2 - na obydwie konsole, ale i tutaj i tutaj dadzą tą samą frajdę.

 

Zakup kolejniej X360 to w moim przypadku niezbędna konieczność, na PS3 też się skuszę, może jeszcze w tym roku. Przyda się zwłaszcza jako odtwarzacz Blu-ray. Czy z Internetu można na niej korzystać?

 

PS3 ma przegladarkę ale tak mizerną że wolałbym już na telefonie surfować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności