Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Kierunek w którym zmierzaja gry


WojtekC

Rekomendowane odpowiedzi

Azahiel napomknął na kolejną hmm "wadę" klocka w porównaniu do plajstajszyn - brak obsługi 3D w filmach i grach ;)

 

No jest to niezaprzeczalną wadą, ale osobiście to olewam, i tak nie stać mnie na porządny telewizor 3D.

Poza tym to rozwiązanie tymczasowe, za parę lat wejdą do obiegu telewizory 3D bez konieczności zakładania okularów, patrz nowy 3DS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no chodzi mi o ten monotonny klimat, zero zróżnicowania, wszystkie lokacje wyglądają podobnie.

Chociaż z uśmiechem na twarzy wspominam epizod w Gyrosach 2 z broczeniem po kolana w krwi i bebechach jakiegoś ogromnego stwora. :D

 

Nie zgodze się, że lokacje wyglądają podobnie i moim zdaniem jest zróźnicowanie.

 

 

Natomiast epizod o którym napomknąłeś faaaaktt ;D Później tak pięknie we krwii wyglądali ;P

 

Jeszcze wcześniej, na tyle ile zdążyłem zagrać, bardzo podobał mi się motyw gdy jechało się na tych wielkich transporterach i trzeba było walczyć ze wszystkim z Uniwersum, zwłaszcza z Brumakami było nieźle ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego która konsola lepsza to 2011 rok wygląda że będzie należał do ps3. Z exclusivów wartych wspomnienia mamy:

 

PS3

Little Big Planet2

Killzone 3

Uncharted 3

Resistance 3

Infamous 2

Socom 4

Ratched and Clank

Yakuza 4

Twisted Metal

Motorstorm Apocalypse

Last Guardian

Jakieśtam gry na Move

 

 

Xbox

Gears of War3

Halo (jakieś nowe)

Forza Motorsport 4

Jakieśtam gry na Kinect

 

No i to jest właśnie nokaut ze strony Sony, ale jak pisałem... bardziej jaram się Alan Wake i Forzą niż wszystkimi ex na PS3.

Trudno powiedzieć żeby to był wybór "jakość a nie ilość", po prostu kwestia indywidualnych upodobań.

No i do tego dochodzi mnóstwo tytułów multiplatformowych, więc nie jest tak że nie ma w co grać na X360.

 

Jeszcze wcześniej, na tyle ile zdążyłem zagrać, bardzo podobał mi się motyw gdy jechało się na tych wielkich transporterach i trzeba było walczyć ze wszystkim z Uniwersum, zwłaszcza z Brumakami było nieźle ;)

 

No, też fajny motyw, jak wiadomo skrypty tworzą epickość poniekąd. ;)

Edytowane przez mbk84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta lista to tylko 2011 rok więc wiadomo że na xboxa zdążyło już wyjść pełno gier i jest w co grać.

 

Na X360 ma wyjść również ekskluziw Codename: Kingdoms, o którym nie wiele wiadomo, no i horror na Kinecta: Rise of Nightmares (to może być bomba).

Pewnie pojawią się jeszcze jakieś tytuły o których na razie cicho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego napisałem że są to gry warte wspomnienia bo na obydwie wyjdzie więcej gier, tyle że póki co nie wiadomo czy dobrych czy złych. gears of war czy uncharted3 to murowane hiciory i pytanie czy będzie ocena 10 czy tylko 9,5 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wcześniej napisał że Kinect to to samo co EyeToy.

Nie mogę znaleźć tego wpisu.

W każdym razie zapomni o frytkach! EyeToy łapie ruch tylko w dwuch wymiarach, Kinect działa przestrzennie wyciągniesz rękę do przodu i Kinect to rozpozna, gdzie w przypadku EyeToya możesz tylko o tym pomarzyć, to pewnego rodzaju rewolucja. Ale nie twierdze że Kinect jest bez wad. Testowałem go w sklepie - skandaliczne spowolnienie ruchów, przynajmniej w menu Kinect Adventures, w samej grze to było jakoś mniej odczuwalne. Nie wiem jak spowolnienie i detekcja ruchu Kinecta działa w Dance Central, podobno to dotychczas najlepsza gra na ten kontroler. Ale kogo by jarało tańczenie przed ekranem w rytmach disco. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wcześniej napisał że Kinect to to samo co EyeToy.

Nie mogę znaleźć tego wpisu.

W każdym razie zapomni o frytkach! EyeToy łapie ruch tylko w dwuch wymiarach, Kinect działa przestrzennie wyciągniesz rękę do przodu i Kinect to rozpozna, gdzie w przypadku EyeToya możesz tylko o tym pomarzyć, to pewnego rodzaju rewolucja. Ale nie twierdze że Kinect jest bez wad. Testowałem go w sklepie - skandaliczne spowolnienie ruchów, przynajmniej w menu Kinect Adventures, w samej grze to było jakoś mniej odczuwalne. Nie wiem jak spowolnienie i detekcja ruchu Kinecta działa w Dance Central, podobno to dotychczas najlepsza gra na ten kontroler. Ale kogo by jarało tańczenie przed ekranem w rytmach disco. ;)

 

 

np. mnie- murowany hit imprezowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego napisałem że są to gry warte wspomnienia bo na obydwie wyjdzie więcej gier, tyle że póki co nie wiadomo czy dobrych czy złych. gears of war czy uncharted3 to murowane hiciory i pytanie czy będzie ocena 10 czy tylko 9,5 ;)

 

Zależy w jakiej gazecie. ;)

Dla mnie hitem na bank będzie nowa Forza, jestem przekonany że przebije nierówne pod względem graficznym GT5.

Zresztą GT5 to kpina 200 samochodów Premium z widokiem z kabiny, to już w starej Forzie 3 było 400 odpicowanych fur, widok z kabiny included.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To była moja wypowiedź jak ktoś porównał wiimota do move ;) Różnica jest dokładnie taka sama czyli bardzo duża. Ogólnie moim zdaniem move to lepszy patent bo jest bardzo dokładny a grając np w tenisa stołowego kontroler wibruje jak odbija się piłkę przez to daje znacznie lepsze doznania niż samo machanie ręką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To była moja wypowiedź jak ktoś porównał wiimota do move ;) Różnica jest dokładnie taka sama czyli bardzo duża. Ogólnie moim zdaniem move to lepszy patent bo jest bardzo dokładny a grając np w tenisa stołowego kontroler wibruje jak odbija się piłkę przez to daje znacznie lepsze doznania niż samo machanie ręką.

 

No właśnie słyszałem od kumpla że tenis stołowy z Move to pierwsza klasa, tak jak piszesz podobno jest bardzo dokładny.

Edytowane przez Azahiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównać Forze do GT5 jest bardzo ciężko. GT5 jak już wspomniałeś bardzo nierówne i pewne aspekty są wybitne a pewne nieco przestarzałe. Tak tylko 200 samochodów ma widok z kokpitu tyle że ten widok jest znaaaacznie lepszy niż ten w forzy. Forza to równy poziom od początku do końca. Jeśli ktoś ma zamiar grać na padzie to forza imo lepsza bo GT5 na padzie mizerne. Póki co moim zdaniem gry są równie dobre ale do końcowej oceny muszę zagrać w forze na porządnej kierownicy. W końcu się złamałem i zamówiłem Fanatec GT2 więc wyjdzie która gra daje lepsze doznania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównać Forze do GT5 jest bardzo ciężko. GT5 jak już wspomniałeś bardzo nierówne i pewne aspekty są wybitne a pewne nieco przestarzałe. Tak tylko 200 samochodów ma widok z kokpitu tyle że ten widok jest znaaaacznie lepszy niż ten w forzy. Forza to równy poziom od początku do końca. Jeśli ktoś ma zamiar grać na padzie to forza imo lepsza bo GT5 na padzie mizerne. Póki co moim zdaniem gry są równie dobre ale do końcowej oceny muszę zagrać w forze na porządnej kierownicy. W końcu się złamałem i zamówiłem Fanatec GT2 więc wyjdzie która gra daje lepsze doznania ;)

 

Hmm... ja miałem kiedyś budżetową kierownicę do PC, bardziej to psuło doznania z gry niż sprawiało frajdę. ;)

Na porządnej kierownicy nigdy w nic nie grałem.

 

A co do GT5 to wielkimi krokami zbliża się nowa Forza 4, i myślę że GT5 nie przetrwa tej próby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xbox 360 Exclusives – 2011

Gears of War 3

Its coming in 2011, though was put on hold at last night’s Spike VGA’s. What you should expect of the game ? improved graphics, improved gameplay mechanics, four player co op, addition of female characters, Beast mode, and the multiplayer online experience based unlock system; making online multiplayer ever interesting. Hopefully, it will have better scripted storyline this time.

 

XCOM

One of the beloved games on PC gets a total reboot thanks to the developer behind Bioshock 2. The classic turn based strategy game of the nineties will see itself going full FPS for Xbox 360 in 2011.

 

Kingdoms

Kingdoms is an action adventure or role playing game set in fantasy world. One of the interesting sides to this game is that it’s developed by Crytek who take pride in developing modern day action first person shooters. Game is set to release in 2011.

 

Halo ( Halo 4 or Halo: Combat Evolved Reboot)

Halo: Combat Evolved reboot may be on the horizon as Microsoft wants to release one Halo game every year. Or we may get Halo 4 this year. Nothing till this day on any of these.

 

Forza Motorsports 4

Turn 10 studio broke their silence at Spike VGA 2010 and unveiled their next big project, Forza Motorsports 4. The ground-breaking Forza Motorsport series will return to Xbox 360 in fall 2011, featuring support for Kinect as well as the classic controls you’ve come to expect from the Forza series.

 

StarWars Kinect

Now you finally be able to swing your own light saber and use the force. Game is set to release near Christmas 2011.

 

Rise of Nightmares

A survival horror game by Sega for Kinect. Not much information on this game though. It would be interesting to see how a horror game shapes up on Kinect for Xbox 360.

 

Codename D

It’s a super secret Kinect title developed by Suda 51 and his team at Grasshopper. Interestingly the game is to appeal more to hardcore gamers but I have no idea how and why. Not much information on this game, and Codename D may well not be the game’s final name.

 

Project Draco

Another secret Xbox 360 exclusive title developed by the name behind the infamous Panzer Dracoon. If that name sounds some bells, you may want to wait for it. It has dragons.

 

Steal Battalion: Heavy Armor

Another Kinect title. It would be interesting to see how Capcom makes a heavily controller oriented game into one that doesn’t require any controller.

 

Other Confirmed Exclusives for Xbox 360

 

  1. The Secret World
  2. Haunt

Possible

 

  1. Perfect Dark
  2. Project Gotham Racing 5
  3. Mechwarrior 5
  4. Nuclear Dawn

Już dla samego PGR 5 wolę xboxa 360

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xbox 360 Exclusives – 2011

Gears of War 3

Its coming in 2011, though was put on hold at last night’s Spike VGA’s. What you should expect of the game ? improved graphics, improved gameplay mechanics, four player co op, addition of female characters, Beast mode, and the multiplayer online experience based unlock system; making online multiplayer ever interesting. Hopefully, it will have better scripted storyline this time.

 

XCOM

One of the beloved games on PC gets a total reboot thanks to the developer behind Bioshock 2. The classic turn based strategy game of the nineties will see itself going full FPS for Xbox 360 in 2011.

 

Kingdoms

Kingdoms is an action adventure or role playing game set in fantasy world. One of the interesting sides to this game is that it’s developed by Crytek who take pride in developing modern day action first person shooters. Game is set to release in 2011.

 

Halo ( Halo 4 or Halo: Combat Evolved Reboot)

Halo: Combat Evolved reboot may be on the horizon as Microsoft wants to release one Halo game every year. Or we may get Halo 4 this year. Nothing till this day on any of these.

 

Forza Motorsports 4

Turn 10 studio broke their silence at Spike VGA 2010 and unveiled their next big project, Forza Motorsports 4. The ground-breaking Forza Motorsport series will return to Xbox 360 in fall 2011, featuring support for Kinect as well as the classic controls you’ve come to expect from the Forza series.

 

StarWars Kinect

Now you finally be able to swing your own light saber and use the force. Game is set to release near Christmas 2011.

 

Rise of Nightmares

A survival horror game by Sega for Kinect. Not much information on this game though. It would be interesting to see how a horror game shapes up on Kinect for Xbox 360.

 

Codename D

It’s a super secret Kinect title developed by Suda 51 and his team at Grasshopper. Interestingly the game is to appeal more to hardcore gamers but I have no idea how and why. Not much information on this game, and Codename D may well not be the game’s final name.

 

Project Draco

Another secret Xbox 360 exclusive title developed by the name behind the infamous Panzer Dracoon. If that name sounds some bells, you may want to wait for it. It has dragons.

 

Steal Battalion: Heavy Armor

Another Kinect title. It would be interesting to see how Capcom makes a heavily controller oriented game into one that doesn’t require any controller.

 

Other Confirmed Exclusives for Xbox 360

 

  1. The Secret World
  2. Haunt

Possible

 

  1. Perfect Dark
  2. Project Gotham Racing 5
  3. Mechwarrior 5
  4. Nuclear Dawn

Już dla samego PGR 5 wolę xboxa 360

 

No proszę, jednak trochę tego jest. :D

O kilku tych grach słyszę po raz pierwszy. ;)

 

Same kinecty albo gry o których nic nie wiadomo.

 

Że na Kinecta to nie mówione że złe. Może w końcu zrobią na ten kontroler coś sensownego.

Poza tym Gearsy, Xcom, Kingdoms, Halo, Forza, Rise Of Nightmares, PGR, to tytuły które mierzą wysoko i raczej nie należy ich skreślać ani się o nie martwić. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla równowagi

 

PlayStation 3 Exclusives – 2011

 

Little Big Planet 2

It’s interesting to see a sequel to the game with near infinite playability. Little Big Planet 2 will feature 30 new developer made levels. “Promises new set of tools that will widen your scope, and hand you the power to create Whole Games”. The game is set to release Jan 18, 2011.

 

Killzone 3

Possibly a potential contender for the game of the year. Killzone 2 was graphically the best fps ever, and Killzone 3 raises the bar even further. “It looks stunning, brilliant sound effects, and plays like a dream”. The game is set to release February 22, 2011.

 

Uncharted 3: Drake’s Deception

Uncharted 2: Among Thieves sold over 3 million units and dominated Interactive Achievements, and Game Developer’s Choice Awards. Uncharted 3 is bound to follow the same path. There is also a feature film on Uncharted saga in the works but, that’s a mere side not. Uncharted 3 is set to release late 2011 in November.

 

Resistance 3

Resistance 3 delivers fast-paced action, bigger battles, richer environments, two-player online or split-screen campaign co-op and a progression-based multiplayer experience in post apocalyptic setting. Featuring new upgradeable weapons, and the return of the weapon wheel. “Resistance 3 delivers a heroic-yet savage first-person shooter experience for PlayStation 3″ and is set to release in June, 2011.

 

Infamous 2

Cole MacGrath marks his return in the second chapter of this electrifying Playstation 3 exclusive. New Weapons, New Areas, and New Super powers. Though fans may not like the new looks, they will surely enjoy the game. Infamous 2 is set to release in 2011 though no confirmed date.

 

SOCOM 4

“The defining tactical shooting game franchise continues with SOCOM 4, created by the original design team at Zipper Interactive”. Though, SOCOM 4 retains 32-player online multiplayer, it will be the singleplayer story structure that will set it apart. The game is set to release in the first quarter of 2011. I say March, 2011.

 

Ratchet and Clank: All For One

How about first Ratchet and Clank with two player cooperative mode ? sounds intriguing right ? Game will allow two players to join the franchise favorites Captain Qwark and Dr. Nefarious in this all new adventure. It is set to release late 2011, probably in the before-Christmas release run.

 

Yakuza 4

If you haven’t played Yakuza 3 and have PS3, that’s a shame. First go and play the game. Yakuza 4 like its predecessors will be all about wandering in the streets; this time of Tokyo. Beat the shit out of random guys on street, and level up your character. “Indulge yourself in the deep storyline, dozens of side quests, bars to drink in, arcade games to play, women to seduce, and so on”. No confirmed release date but a tentative first quarter 2011.

 

Twisted Metal

“Twisted Metal comes with new 16 players online multiplayer, 2-4 player split screen, new game modes, richer environments, and interactive levels with all the skill, speed, and strategy you could ask for”. Game is set for late 2011 release date. It has been long while since the last Twisted Metal game was released on console and hopefully it will be worth it.

 

Motorstorm Apocalypse

It’s Motorstorm’s take on survival racing with destructible environment in apocalyptic setting.

 

Other Confirmed Exclusives for PS3

 

1. The Last Gaurdian

2. NinoKuni

3. Sorcery

4. Playstation Move Heroes

5. Ape Escape

6. Ico/Shadow of Colossus Collection

7. MLB 11: The Show

8. DC Universe Online

9. The Agency

10. White Knight Chronicles 2

11. Final Fantasy XIV

 

Rumored

 

1. Final Fantasy Versus XIII

2. Agent

3. Starhawk

4. Syphon Filter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xbox 360 Exclusives – 2011

Gears of War 3

Its coming in 2011, though was put on hold at last night’s Spike VGA’s. What you should expect of the game ? improved graphics, improved gameplay mechanics, four player co op, addition of female characters, Beast mode, and the multiplayer online experience based unlock system; making online multiplayer ever interesting. Hopefully, it will have better scripted storyline this time.

 

XCOM

One of the beloved games on PC gets a total reboot thanks to the developer behind Bioshock 2. The classic turn based strategy game of the nineties will see itself going full FPS for Xbox 360 in 2011.

 

Kingdoms

Kingdoms is an action adventure or role playing game set in fantasy world. One of the interesting sides to this game is that it’s developed by Crytek who take pride in developing modern day action first person shooters. Game is set to release in 2011.

 

Halo ( Halo 4 or Halo: Combat Evolved Reboot)

Halo: Combat Evolved reboot may be on the horizon as Microsoft wants to release one Halo game every year. Or we may get Halo 4 this year. Nothing till this day on any of these.

 

Forza Motorsports 4

Turn 10 studio broke their silence at Spike VGA 2010 and unveiled their next big project, Forza Motorsports 4. The ground-breaking Forza Motorsport series will return to Xbox 360 in fall 2011, featuring support for Kinect as well as the classic controls you’ve come to expect from the Forza series.

 

StarWars Kinect

Now you finally be able to swing your own light saber and use the force. Game is set to release near Christmas 2011.

 

Rise of Nightmares

A survival horror game by Sega for Kinect. Not much information on this game though. It would be interesting to see how a horror game shapes up on Kinect for Xbox 360.

 

Codename D

It’s a super secret Kinect title developed by Suda 51 and his team at Grasshopper. Interestingly the game is to appeal more to hardcore gamers but I have no idea how and why. Not much information on this game, and Codename D may well not be the game’s final name.

 

Project Draco

Another secret Xbox 360 exclusive title developed by the name behind the infamous Panzer Dracoon. If that name sounds some bells, you may want to wait for it. It has dragons.

 

Steal Battalion: Heavy Armor

Another Kinect title. It would be interesting to see how Capcom makes a heavily controller oriented game into one that doesn’t require any controller.

 

Other Confirmed Exclusives for Xbox 360

 

  1. The Secret World
  2. Haunt

Possible

 

  1. Perfect Dark
  2. Project Gotham Racing 5
  3. Mechwarrior 5
  4. Nuclear Dawn

Już dla samego PGR 5 wolę xboxa 360

 

No proszę, jednak trochę tego jest. :D

O kilku tych grach słyszę po raz pierwszy. ;)

 

Same kinecty albo gry o których nic nie wiadomo.

 

Że na Kinecta to nie mówione że złe. Może w końcu zrobią na ten kontroler coś sensownego.

Poza tym Gearsy, Xcom, Kingdoms, Halo, Forza, Rise Of Nightmares, PGR, to tytuły które mierzą wysoko i raczej nie należy ich skreślać ani się o nie martwić. ;)

 

Poczytajcie o nich, praktycznie kazdy z nich to potencjalny hicior.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytajcie o nich, praktycznie kazdy z nich to potencjalny hicior.

 

No poszperałem trochę w necie, z tych gier o których nic nie wiedziałem najbardziej intryguje mnie Codename D, chociaż nic nie wynika z trailera i nie wiadomo o co tak naprawdę chodzi w grze.

No i Haunt - psychodeliczne straszydło. Chociaż osobiście nie specjalnie lubię się bać. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam PS3, i jedyne co mi przypadło do gustu to fifa i assassins creed 2, kontrolery move czy tam kinect są dla graczy tzw. niedzielnych bo jaki zagorzały entuzjasta konsol będzie stał i wymachiwał czymś co go zmęczy i nie przyniesie za wiele korzyści w rozgrywce, ogólnie fajnie że są nowe technologie, ale po co komu to, wystarczy dobra gra która wciągnie na kilka ładnych dni i nie pozwoli o sobie zapomnieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam PS3, i jedyne co mi przypadło do gustu to fifa i assassins creed 2, kontrolery move czy tam kinect są dla graczy tzw. niedzielnych bo jaki zagorzały entuzjasta konsol będzie stał i wymachiwał czymś co go zmęczy i nie przyniesie za wiele korzyści w rozgrywce, ogólnie fajnie że są nowe technologie, ale po co komu to, wystarczy dobra gra która wciągnie na kilka ładnych dni i nie pozwoli o sobie zapomnieć.

No Berserk, jak masz tak, że wciągasz się w grę przez kilka dobrych dni jak sam napisałeś, to niewątpliwie ruch w Twoim przypadku jest konieczny. Dziwie się Twojemu podejściu, pomyśl ile satysfakcji i frajdy dają Ci gry teraz, gdy grasz na padzie. A pomyśl co będzie, jak w te same gry będziesz mógł zagrać osobiście, gdy konsola przeniesie Cię do cyfrowej rzeczywistości, otoczy Cię cyfrowym światem i to Ty będziesz całym swoim ciałem i czynami wpływał na to, co w tej grze zrobisz, tak jakby to działo się w realnym świecie. To nie dało by Ci frajdy?

Edytowane przez MetalBoy666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pomyśl co będzie, jak w te same gry będziesz mógł zagrać osobiście, gdy konsola przeniesie Cię do cyfrowej rzeczywistości, otoczy Cię cyfrowym światem i to Ty będziesz całym swoim ciałem i czynami wpływał na to, co w tej grze zrobisz, tak jakby to działo się w realnym świecie. To nie dało by Ci frajdy?

 

Istne sajens-fikszn. ;)

Trochę racji w tym jest że teraz Kinect i Move to trochę sprzęt dla niedzielnych graczy. Spływ na pontonie, zatykanie dziur rękoma, kręgle, czy nawet ping-pong. Nie oszukujmy się, to nie są gry które potrafią zaczarować głębią rozgrywki czy fabułą. Co nie skreśla kontrolerów ruchu w ogóle. To tylko kwestia czasu aż pojawi się na rynku jakaś gra kierowana ruchem, która będzie wymagała czegoś więcej i pozwoli zaangażować się w opowiadaną historię tak jak typowe kanapowe tytuły. Pierwszym krokiem jest chyba Killzone 3, chociaż tutaj Move to raczej takie dopełnienie. Ja pokładam nadzieję we wszystkich bitkach na Kinecta, to może być naprawdę coś dobrego, chociaż Fighters Uncaged okazało się klapą. Do dziś wspominam jak dobrze bawiłem się przy pierwszej odsłonie Def Jam na pierwszym Xsie, tak dopracowana mechanika i w brew pozorom wciągająca fabularnie gra z obsługą Kinecta to byłaby bomba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Gry stają się coraz bardziej proste w użyciu, coraz krótsze single. Dodatkowo nakierowują się na multiplayer. Jeśli chodzi o gry to gra z innymi graczami będzie tym co będzie dominować.

Prawie każda gra teraz ma multiplayer i czasem do tego można przechodzić razem kampanię single w kilku graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności