Skocz do zawartości

Problem z utworami w U10


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam mały problem.. Mianowicie od mniej więcej pół roku jestem posiadaczem U10.. Na początku z własnej głupoty usuwałem utwory za pomocą przeglądarki a nie WMP... 

 

Utwory zostały usunięte jednak dalej widnieją w spisie na odtwarzaczu... Nie bardzo wiem co z tym zrobić.

 

Proszę o jakąś pomoc :)

 

Pozdrawiam Raptor

 

 

 

 

p.s. od razu zaznaczę, że przycisk reset nie rozwiązuje sprawy...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz OT, @wcicherski, ale to zwykłe podłe lenistwo - po co ruszyć szarymi komórkami (autor ma U10 od pół roku!) skoro kto inny może. Żeby to jeszcze było tylko to, a jest gorzej - przykład z przed kilku dni, użytkownik o nicku bodajże "kubiszon" i jego trolling - co takie akcje mają na celu, bo nie wierzę, że można być aż tak głupim...

Edytowane przez g_betiuk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz OT, @wcicherski, ale to zwykłe podłe lenistwo - po co ruszyć szarymi komórkami (autor ma U10 od pół roku!) skoro kto inny może. Żeby to jeszcze było tylko to, a jest gorzej - przykład z przed kilku dni, użytkownik o nicku bodajże "kubiszon" i jego trolling - co takie akcje mają na celu, bo nie wierzę, że można być aż tak głupim...

Ta ironia jest zbędna.. Drogi kolego zainteresowałem się co jest na płycie, ale mimo usilnych prób nie dało się nic zainstalować (pracuje na Win 7).

 

 

Co do porady, ściągnąłem iriver plus 3 i 4, ale 3- nie widzi odtwarzacza a w 4 - opcja "update database" jest nieaktywna...

 

A unikając kolejnego chamskiego komentarza - wiem co to tryb zgodności oraz kilka innych czynności jakie należy wykonać aby odpalić programy pracujące domyślnie na XP..

 

 

 

Edytowane przez Raptor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O plusie3 też pisano, że się nie da zainstalować na "7", po prostu nie i już, kaplica. Ciekawe tylko dlaczego mi się udało? Cud? Coś mieszasz, bo U10-tki IP4 nie wykryje (a przynajmniej nie będzie z nią działał poprawnie), jest dla niego za stara, IP3 to maksimum. Poza tym, nie naskakuj na mnie z tym chamskim zachowaniem, bo tak opisując problem sam się naraziłeś na odpowiednie potraktowanie. Na poważniejszych forach uzyskałbyś pewnie tylko jedną odpowiedź: RTFM, a wszystko dlatego, że twój post nie zawiera nic poza stwierdzeniem "nie działa" - zero własnego wysiłku w rozwiązanie problemu (napisałeś co próbowałeś już robić?).

MediaMonkey, Winamp i inne tego typu programy potrafią wykryć i zsynchronizować odtwarzacze UMS i MTP irivera, ale z uaktualnieniem bazy już jest kłopot, o ile sam player nie ma takiej funkcji we własnym menu - z moim H10Jr nie sprawdziło się w tej kwestii nic poza IP3.

Edytowane przez g_betiuk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności