Skocz do zawartości

Koss porta pro problem


Ogoor93

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kilka dni temu stałem się nabywcą słuchawek Koss porta pro. Kupiłem je w Media Markt. Po paru dniach eksploatacji pojawił się pewien problem. Lewa słuchawka przy bassach wydaje denerwujące brzęczenie. Nie wiem co to takiego może byc i przez co zostało to wywołane. Chciałbym dowiedziec się czy jeśli oddam je na gwarancję, to zostanie ona uznana ? Niby piszą że bez pytań itd. ale może ktoś wie dokładniej jak to jest ? I jeszcze jedno pytanie odnośnie samej gwarancji. W pudełku ze słuchawkami nie było zielonej nalepki z kodem która potrzebna jest do rejestracji na stronie z tą dożywotnią gwarancją. Wie ktoś może dlaczego nie było tej nalepki ? :> Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W razie czego info na przyszłość.

Kupiłem niedawno w MM Koss PortaPro 25TH i po miesiącu pękło i oderwało się całkowicie jedno z tych czarnych ramion, zaraz przy zawiasie.

Oddałem na gwarancję. Po 2 tygodniach otrzymałem słuchawki z nowym pałąkiem. Drivery zostały stare. Żadnej zielonej naklejki nie miałem.

Tak więc nie ma z tym najmniejszego problemu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jakiś czas temu kupiłem słuchawki koss porta pro limited i po jakims miesiącu użytkowania zaczęły przerywać jak sie poruszało jackiem az

w końcu przestała działac lewa słuchawka, po wysłaniu na seriws wymieniono mi cały nowy kabel, zeby było ciekawiej kolezanka ma ten sam model i tez miała wymieniany nowy kabel ta sama historia, niestety nie koniec historii z kossami, przy zdjemowaniu ich z głowy urwał mi sie plastik tak jak koledze wczesniej podkleiłem go lekko i sie trzymał kilka dni później prawy sie urwał tez podkliełem, nie minęło 2 tyg znów powrócił problem z jackiem przerywa... Zastanawiam sie czy normalna NIE limitowana edycja ma podobne problemy czy tylko ta super specjalna jest jakas wadliwa, pytam gdyż słuchawki bardzo fajnie graja.

W razie czego info na przyszłość.

Kupiłem niedawno w MM Koss PortaPro 25TH i po miesiącu pękło i oderwało się całkowicie jedno z tych czarnych ramion, zaraz przy zawiasie.

Oddałem na gwarancję. Po 2 tygodniach otrzymałem słuchawki z nowym pałąkiem. Drivery zostały stare. Żadnej zielonej naklejki nie miałem.

Tak więc nie ma z tym najmniejszego problemu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

To mój pierwszy post na tym forum.

 

dosłownie chwilę temu Kossy porta pro 25th upadły mi na podłogę i oderwał się cały pałąk. :(

 

wiedziałem że jest dozywotnia gwarancja wiec zacząłem przeszukiwac internet. niestety okazuje się że nie mam zielonej (gwarancyjnej)naklejki.

 

Co teraz w takim wypadku ??? w przeciągu kilku miesiecy mam kupić już 3-cią parę ??? pierwsze zgubiłem na lotnisku w londynie, odtwarzacz znaleziono i odesłano ale słuchawek już nie... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, ale dlaczego nie mam tej naklejki w ogóle? kupiłem te słuchawki przez internet. pudełko, paragon wszystko jest. tylko tej cholernej naklejki nie ma. naprawią mi to za tą cenę 40 zł jak w przypadku posiadania naklejki? kurde ja już nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z gwarancji podstawowej oraz *przedłużonej bezpłatnej gwarancji NIE MOŻNA skorzystać w następujących przypadkach:

 

mechaniczne i inne uszkodzenia ewidentnie wynikające z niewłaściwego posługiwania się urządzeniem (włącznie z mechanicznymi uszkodzeniami przewodów zasilających słuchawek, pęknięć, złamań, zarysowań, przeciążeń głośników) lub z postępowania sprzecznego z instrukcją obsługi czy z niewłaściwego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni mają gwarancję "no questions asked" ;)

 

Exactly!

 

ale naprawią mechaniczną usterkę ? upadły na podłogę i urwał się pałąk..

 

No pewnie. Mi właśnie taką naprawili. Zaniosłem KPP 25TH w dwóch kawałkach.

Ramię słuchawki urwało się tuż przy tym magicznym zawiasie.

 

Ktoś na tym forum (chyba na tym...) napisał tak (albo jakoś tak...):

"jak tylko da się słuchawki jakoś wsypać do woreczka i wysłać do serwisu, to naprawią".

 

Podobno najgorsza z opcji, to jak pies zje KPP.

Bo żeby wymienili, trzeba coś im przecież wysłać...

;)

Edytowane przez zmija
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już zmija wcześniej napisał...

Jak masz dowód zakupu i są w okresie gwarancji, to Ci naprawią za 0 zł.

Bez względu na zieloną nalepkę.

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, ale ja nie mam kodu do aktywacji "DOŻYWOTNIEJ GWARANCJI" mam tylko pudełko i paragon. czy pomimo to jak wyślę to nie będę chcieli za to żadna kasę?

 

Czyli masz wszystko co jest potrzebne.

Dawaj to do serwisu. Ja czekałem 2 tygodnie - realizacja przez MM.

 

PS.

Żeby nie było wątpliwości:

nie będą chcieli żadnej kasy.

Edytowane przez zmija
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem je przez allegro ale to nie jest sklep stacjonarny tylko prywatna działalność. gdzie mam je wysłać ?

 

Do Audioklanu czy jakoś tak....

Zapytaj na PW kolegi o nicku wcicherski, zdaje się, że kiedyś wyjaśniał, gdzie się KOSS'y wysyła na gwarancję.

 

Chyba tu:

http://audioklan.com.pl/contact

 

Ale napisz do wcicherski, bo nie jestem pewien.

Edytowane przez zmija
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja swoje Porty 25th kupiłem w mp3store w Katowicach. Pałąk pękł już po dwóch miesiącach i postanowiłem je reklamować w sklepie. Sprzedawca poinformował mnie, że reklamację oczywiście przyjmie, ale dodał też żebym nie spodziewał się pozytywnego rozpatrzenia, bo takie usterki były często zgłaszane i nigdy jeszcze nie zostały naprawione. Tak się w rzeczywistości stało - po dwóch tygodniach dostałem maila, że takie usterki mechaniczne nie podlegają gwarancji. Oczywiście odwołałem się od decyzji serwisu i ponownie zażądałem naprawy/wymiany, zwracając uwagę na to, że takie usterki są dość częste. Postraszyłem sądem konsumenckim i inspekcją handlową - w końcu przyniosło to zamierzony efekt, ale byłem ponad miesiąc bez słuchawek! :(

 

Dwa tygodnie temu ponownie pałąk się złamał i postanowiłem już nie bawić się z serwisem mp3store, tylko zapytać o naprawę prosto u dystrybutora. Napisałem maila do firmy HAMA z opisem usterki. Odpowiedź przyszła po niecałej godzinie! Kazano mi wysłać słuchawki na adres firmy. Paczkę z naprawionymi słuchawkami otrzymałem kurierem 4 dni po ich wysłaniu! Wszystko kosztowało mnie 6,60 zł :D

 

Podsumowując:

- serwis mp3store - maksymalna lipa, nie ma co sobie głowę zawracać reklamacją u nich

- serwis HAMA - pełna profeska, bezproblemowy kontakt, krótki czas oczekiwania na naprawę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam.

Ja też mam problem z KPP. Dostałem je w prezencie coś ze dwa miesiące temu. Kilka dni temu, gdy wyciągałem je z plecaka, zauważyłem uszkodzenie pałąka. Dokładniej: jedna z tych stalowych "szyn" wypadła z zaczepu w tej plastikowej części służącej do regulowania. Nie mogę sobie z tym sam poradzić, więc stwierdziłem, że wyślę na gwarancję. No i pojawia się problem, bo nie mogę znaleźć paragonu i nawet nie wiem w jakim sklepie to znajomi kupili. I stąd moje pytanie: czy audioklan, albo hama naprawią taką usterkę w tej sytuacji? Znalazłem fragmenty opakowania, ale nie wiem czy uda mi się odszukać ten paragon. Żal mi dupę ściska, bo słuchaweczki są prawie nowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja podczepie się z pytaniem bo stała mi się usterka :D Kucalem po coś a kpp były podłączone do iPhone kabel był pod kolanem, jak wstalem to się urwał... ładnie cały kabelek razem z drucikami wyszedł z jeden słuchawki. Jakiś poradnik może ktoś zarzucić jak rozebrać bez uszkadzania? Bo naprawa przypuszczam bułka z masłem i nawet nie opłaca się tego chyba wysyłać. Jeśli wogóle uznają gwarancje.

Co panowie proponują?

 

Edit:

Sprawdzilem strone Koss'a i strasza ze jak wyslesz sluchawki ktore byly uzywane w sposob "nieprawidlowy" oni je naprawia ale wysylajacy zostanie obciazony wszystkimi kosztami naprawy...

Edytowane przez chartkor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności