Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Zamiana europejskiego oprogramowania na koreańskie w Cowon iAUDIO E2


Adalbert

Rekomendowane odpowiedzi

Siema

Jakiś czas temu kupiłem e2 i tak teraz czytam te wszystkie posty i rozkminiam, jeżeli nie słychać u mnie bardzo trzeszczeń to czy mimo warto to zmieniać soft? ogólnie nie lubię słuchać muzyki bardzo bardzo głośno, raczej chilluje się najcześciej jakimś jazzem (może przez to nie zwracam bardzo uwagi na baaaassss?) i wydaje mi sie ze jak na swoja cene odtwarzacz gra w "miare" dobrze. Za 200zl nie ma tez co sie spodziewac rewelacji. Z drugiej strony zawuazylem ze trzeszczenia sa bardzo tez uwarunkowane od tego w jakiej jakosci wrzucamy do pamieci oraz od ustawien eq. Wydaje sie ze na BBE przy maksymalnej volumie jest najgorzej, ale jak juz wczesniej wspomnialem nie slucham na pelen power tak wiec nie mam tego problemu.
Koles w sklepie jeszcze mi tez mowil wazna sprawe ze jak zmieniac soft to tylko PRZY PELNEJ NALADOWANEJ BATERII bo inaczej kwestia pewna ze cowon pojdzie do gwarancji.
Czy warto ryzykować i próbować wgrywać nowy soft przy którym jak niektórzy wspomnieli w komentarzach nie za dużo się zmienia? i jakim waszym zdaniem jest najlepsze ustawienie dla eq? :D


btw http://www.cowon.pl/,22,,,,download.php na stronie cowona wszystkie akutalizacje sa z 2010 roku, oplaca to sie sciagac? podjerzewam, ze wlasnie tak owa posiadam w swoim E2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja na prawdę mało zmienia, sam nic nie odczułem po zmianie softa na koreańca, chyba że masz starą europejską wersję, gdzie nie było możliwości zmiany folderu, to radzę zrobić update. A tak to już Twoje widzimisię, aktualizację rzeczywiście należy robić na pełnej baterii, bo jak pójdzie w trakcie to finito. Ale ryzyka zbytniego nie ma, mój e2 przeszedł to już z 4 razy i śmiga aż miło.

A co do ustawienia eq, to już zależy co się słucha i na czym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja na prawdę mało zmienia, sam nic nie odczułem po zmianie softa na koreańca, chyba że masz starą europejską wersję, gdzie nie było możliwości zmiany folderu, to radzę zrobić update. A tak to już Twoje widzimisię, aktualizację rzeczywiście należy robić na pełnej baterii, bo jak pójdzie w trakcie to finito. Ale ryzyka zbytniego nie ma, mój e2 przeszedł to już z 4 razy i śmiga aż miło.

A co do ustawienia eq, to już zależy co się słucha i na czym :)

 

Rozumiem, dzięki za poradę. Tak nawiasem mówiąc w jaki sposób sprawdzić czy mogę nawigować między folderami? bo narazie wrzuciłem luzem utworki na e2 i slucham po prostu. Przy następnym ładowaniu mam zgrać foldery z muzyką rozumiem? i jak to sprawdzić w jaki sposób można między nimi nawigować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja do koreańskiego softu pozwala na nawigowanie po folderach oraz zdejmuje blokadę głośności.

 

Niektórzy twierdzą, że usuwa te "trzaski", choć u mnie to się nie sprawdziło i nadal występują przy najwyższych głośnościach.

Nawiasem mówiąc nie wierzę w to żeby to działało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja do koreańskiego softu pozwala na nawigowanie po folderach oraz zdejmuje blokadę głośności.

 

Niektórzy twierdzą, że usuwa te "trzaski", choć u mnie to się nie sprawdziło i nadal występują przy najwyższych głośnościach.

Nawiasem mówiąc nie wierzę w to żeby to działało.

 

Nawigowanie po folderach daje już europejski patch. Więc koreaniec tylko "zdejmuje blokade" czego też nie doświadczyłem. A nie wiem co by miała blokada głośności do trzasków btw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Aktualizacja do koreańskiego softu pozwala na nawigowanie po folderach oraz zdejmuje blokadę głośności.

 

Niektórzy twierdzą, że usuwa te "trzaski", choć u mnie to się nie sprawdziło i nadal występują przy najwyższych głośnościach.

Nawiasem mówiąc nie wierzę w to żeby to działało.

 

Nawigowanie po folderach daje już europejski patch. Więc koreaniec tylko "zdejmuje blokade" czego też nie doświadczyłem. A nie wiem co by miała blokada głośności do trzasków btw

 

Pewnie masz rację z tymi folderami bo akurat tego nie byłem pewien.

A blokada głośności nie ma nic do trzasków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności