Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

E30 - łączy się i rozłącza z komputerem samoistnie


igorzasty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Problem jak w temacie. Za każdym razem jak podłączam E30 do kompa, to zostaje on wykryty na kilka sekund i znowu znika i tak w kółko.

Sprawdzane na kilku kompach. Problem wszędzie ten sam...

Zmieniałem firmware, używałem programów iriver plus 3.

Nic to nie pomagało.

Macie jakieś pomysły ?

 

PS: teraz to już nawet nie chce mi się włączyć.

e30 - jeden z bardziej z****nych playerów jakie dzierżyłem w dłoni.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Odgrzebuję temat, bo mam podobny problem. Gniazda i kabel USB na 100% są sprawne, więc to wina odtwarzacza.

Bałem się wgrywać nowy formware, ale czasami jest tak, że jak podłączę i mi go wykryje na dłużej niż kilka sekund to już może być podłączony długo, więc postanowiłem uaktualnić formware. Wszystko szło dobrze do momentu w którym program poprosił mnie o odłączenie urządzenia w celu dokończenia aktualizacji. Gdy tak robię w odtwarzaczu wyświetla mi się informacja, że bateria jest za słaba aby dokończyć instalację firmware. Player oczywiście po ładowaniu do pełna wyświetla tą samą informację. Jest na to jakaś rada? Odtwarzacz kupiłem na wyjeździe orkiestrowym w Chinach, więc raczej nie ma bata, żebym go oddał do sklepu :(

 

Muszę jeszcze dodać, że w maju minął rok od kiedy mam ten odtwarzacz i do tamtej pory działał bez zarzutów, niestety od czerwca zaczął świrować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 3 lata później...

Też się podłączę pod temat. Odtwarzacz świruje przy podłączeniu do kompa. Na chwilę łapie połączenie ale po kilku/kilkunastu sekundach je traci. Po chwili znowu go pokazuje w systemie, tak samo się dzieje gdy spróbuję coś na niego przerzucić. Powyższe problemu są pod Win7, natomiast jak skorzystałem z Macbooka to się udało uzyskać połączenie. Mimo to odtwarzacz cały czas zmieniał status, wyświetlało się na przemian "connected/busy". Potem znowu spróbowałem skorzystać z kompa z Win7 i problem dalej się pojawiał. Pokazuje tylko menu do wyboru (power&data, poer only etc) a potem ekran jest czarny (nie pokazuje statusu "connected" czy "busy"). Nie wiem czy to może być znaczenie ale był kompletnie rozładowany, leżał nieużywany od września.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności