Skocz do zawartości

nietypowe słuchawki


kubik229

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

zastawiam się nad kupnem słuchawek...

 

zastanawiam się nad słuchawkami firmy mix tape

http://allegro.pl/mi...1259049825.html

 

a słuchawkami skullcandy lowrider/hesh

http://allegro.pl/or...1269678854.html

http://allegro.pl/or...1259428730.html

 

do tej pory miałem słuchafki skullcandy riot...były bardzo dobre niestety wtyk się zepsuł...będę go przelutowywał. Są to słuchawki dokanałowe i chce sprobowac czegos nowego...powiedzcie ktore polecacie. Ewentualnie zaproponujcie cos od siebie. tylko zeby jakos wygladalo. Słucham hip-hopu/rapu

i posiadam ipoda toucha

Edytowane przez kubik229
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się nad słuchawkami firmy mix tape

http://allegro.pl/mi...1259049825.html

To one w ogóle mają firmę?

 

zaproponujcie cos od siebie. tylko zeby jakos wygladalo

Czyli jak? Słuchawki zwykle wyglądają jak słuchawki, chyba, że chcesz coś innego np. jakiś ładny plastik, który wydaje z siebie jakieś mało ciekawe dźwięki, że ciężko to normalnymi słuchawkami nazwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałeś skullcandy i mówisz, że były dobre?

Przeca to firma stawiająca jedynie na wygląd, a do środka pakująca najgorsze bebechy, żeby się nazywało, że grają. Podaj budżet i odrzuć chęć lansowania się, bo to nie to forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ew. poszukaj czegoś firmy AIAIAI. Ponoć model TMA-1 gra bardzo fajnie. Chociaż stylem odbiegają mocno od scullcandy, bo są minimalistyczne aż do bólu i mi podobają się bardzo [w przeciwieństwie do wymienionych przez Ciebie produktów]. Jeśli nie to może chociaż Panasonic HTX7 Ci przypadnie do gustu? :D Też wyglądają "inaczej", a grają przyzwoicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ma fajnie wyglądać to Panasy RP-HTX7 zobacz z nausznych i a-Jays (płaski kabel, mega wygląda) z doków.

 

Edit:

Nie zauważyłem że MatmaN proponuje HTX7. ;)

Edytowane przez 4ndr3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o tych sluchawkach

http://allegro.pl/sl...1265165928.html

dzieki za propozycje...Zaraz je przejrze...jak napisałem ze mam skullcandy jedziecie po mnie jakbym popełnił grzech śmiertelny...to co mi dawaly wystarczalo mi...budzet nie może przekroczyć 200zl

 

ps.mogą być tez dokanalowe...

 

EDIT:link poprawiony :)

 

 [w przeciwieństwie do wymienionych przez Ciebie produktów]

to były losowo kolorystycznie...byleby wzór podać i ewentualnie parametry :P

mi też się nie podobają

Edytowane przez kubik229
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sennheisery żadne mi nie spasowały. te kossy kolega miał tylko, że zwykłe (czym się różnią od tych ??)i tamte dosy przepuszczały (chcę tego uniknąć)

Narazie najlepsze oferty

dokanałowe: a-jays

nauszne: panassonic HTX-7

 

Jakieś słuchawki jeszcze "wyróżniają się z tłumu" ??

 

A co sądzicie o nuforce ne-6 ??

czym się różnią a-jays one/two/three ??

Edytowane przez kubik229
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czym się różnią a-jays one/two/three ??

 

Wyposażeniem, wykończeniem, parametrami i ceną.

 

a-JAYS One:

- pięć par nakładek silikonowych (XXS, XS, S, M, L)

- matowy plastik

- 20-18000 Hz

- 95 dB

 

a-JAYS Two:

- pięć par nakładek silikonowych (XXS, XS, S, M, L), rozgałęziacz stereo, konwerter samolotowy

- błyszczący plastik

- 20-20000 Hz

- 96 dB

 

a-JAYS Three:

- pięć par nakładek silikonowych (XXS, XS, S, M, L), rozgałęziacz stereo, konwerter samolotowy, etui

- plastik powlekany gumą

- 20-22000 Hz

- 97 dB

 

Najistotniejsze jednak jest, że wbrew temu, czego można było się spodziewać, każdy model gra zupełnie inaczej.

Już w weekend powinny zostać opublikowane wyniki testów porównawczych wszystkich nowych modeli Jays (również serii t-JAYS). Z informacji dotąd udostępnionych rysuje się następujący obraz:

 

a-JAYS One:

"A-1 fajne słuchawki, dużo ciepłego basu, miękkie brzmienie, nie brakuje tu również wysokich tonów. Średnica jest cieplutka i łagodna - wokale damskie zdecydowanie na plus."

"A1 basowe - nie aż tak szczegółowe jak A2 i A3, wysokich po prostu ilość potrzebna do słuchania."

"Najlepszy stosunek cena jakość A1 i A2 za 99zł NIE MA lepszych słuchawek na rynku niż A1..."

 

a-JAYS Two:

"A2 grają świetnie od razu po wyjęciu z pudełka, bas - piękny głęboki mocny, średnie nieco wycofane, wokale podkolorowane, ciepłe i przyjemne, wysokich dużo dobrej jakości."

"Scena A2 jest duża i szeroka."

"A2 - to słuchawki które stanowią esencję funu - dużo basu mocnego i z ładną fakturą, ciepłymi wokalami i szczegółową górą."

 

a-JAYS Three:

"A3 za to, to słuchawki o najbardziej zrównoważonym brzmieniu. Basu jest zdecydowanie mniej od wszystkich innych modeli. Wysokie na gumkach są bezsensu - sybilizują aż się wytrzymać nie da. Na piankach wysokich jest sporo, ale są gładkie i spokojne. Tak więc A3 na piankach ma brzmienie bardzo koherentne, z dobrą szczegółowością i szeroką sceną."

"Konkurencją dla K370 są niewątpliwie A3 - to słuchawki grające bardzo bardzo podobnie. Z tym że na piankach A3 przeskakują K370. A3 grają najbardziej podobnie do Audeo. Takim jaśniejszym szerokim i zrównoważonym brzmieniem (ale tylko na comply)."

 

Dodatkowo:

"A jeśli chodzi o NE6 to wydaje mi się że o ile A1 grają dość podobnie i mniej więcej na tej samej "półce" to A2 już je przeskakują ponieważ mają zdecydowanie lepszą scenę i więcej wysokich."

 

Cytaty pochodzą z innego forum, którego nazwy tutaj nie podaję (i tak nie wyświetlałaby się poprawnie). Autorem opisów jest piotrus-g, obecny również na forum mp3store.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłuchaj Sonusa i kup Jeysy. A jeśli ci coś zostanie, a mam nadzieję, że tak się stanie, to kup sobie jeszcze słownik. Polecam wydawnictwo PWN.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do taczki i do rapu imho a-Jays powinny się świetnie sprawdzić. Na meecie słuchałem a-Jays One z J3 i bas był genialny, więc skoro Two są lepsze to... osobiście zbieram fundusze na nie bo obok analitycznych Audeo przyda się coś funowego. :D

HTX7... polecam poczytać temat o modowaniu albo tu albo na forum AH bo mają niezły potencjał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności