Skocz do zawartości

Co Wybrać? Proszę O Opinie I Poradę.


Gość tomekkkk

Rekomendowane odpowiedzi

Gość tomekkkk

Witam. Zamierzam zakupić słuchawki douszne do palmtopa, najlepiej standardowe pchełki, ewentualnie plugi. Przejrzałem ofertę allegro i mam kilka pytań:

- które będą najlepsze w kategorii bass i głośność (w mniejszym stopniu)

- czy różnica między wymienionymi modelami w porównaniu do standardowych dołączanych do Creative Muvo jest duża?

 

Oto modele które wzbudziły moją ciekawość:

1) iPod standard LINK

2) Creative EP-480 LINK

3) Panasonic RP-HV158 LINK

4) AKG K14P .html]LINK

5) Sennheiser MX-500 LINK

6) Sennheiser MX-400 LINK

7) Philips HE785 LINK

 

Jeśli macie jakieś inne propozycje to śmiało pisać, z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tomekkkk

nie, nie, nie... Mi nie chodzi o sam bass, pytanie tylko czy te senki mają ten bass tak słaby że lepszy jest w standardowych dołączanych do playerów, czy jest słaby w porównaniu z z np. Creative EP-480, Philipssem itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Creative trochę drogie, zapomniałem podać że cena to raczej do 70zł, jak to jest z tymi Senkami, słyszałem że w nich bass jest kiepski, zwłąszcza model mx-500?

 

Jak widać << TU >> są ludzie, którzy maja zgoła odmienne opinie o MX500. ;)

 

Ja też uważam, że sa to doskonałe "pchełki"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz dzwiek to nie tylko bass ale jak chcesz słyszec sam bass to kup spbie PLUGI KOSSA :P
Bez przesady nie jest aż tak źle, fakt Sparki nie nadają się do metalu itp. gatunków muzycznych do tego są strasznie denerwujące przy zakładaniu. Jeśli się jednak z tym pogodzisz za niewygórowaną cene będziesz miał frajdę ze słuchania muzyki :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz dzwiek to nie tylko bass ale jak chcesz słyszec sam bass to kup spbie PLUGI KOSSA :P

Bez przesady nie jest aż tak źle, fakt Sparki nie nadają się do metalu itp. gatunków muzycznych

:lol:

Wielkie rofl dla Twojej wypowiedzi... sparki sa wysmienite do metalu, dzieki swojej dynamice zreszta powtarzam to caly czas... fakt sa mocno basowe ale chwilka z equalizerkiem i graja swietnie jak nie wysmienicie, gora potrafi kluc po uszkach :) a za cene w jakiej sa sprzedawane nie maja porownania...

jeden jedyny album Liv Kristine wydaje mi sie lekko zmulony a cale reczta to poezja...

swoja droga jak pieknie sparki brzmia po podlaczeniu do wzmacniacza ummm miodzio ^_^ calkiem pelniejszy dzwiek nabiera bardzo ladnej sceny, nie spodziwal bym sie ze x5 moze grac jeszcze lepiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tomekkkk

Trochę sobie przmyślałem sprawę że nie chcę dokanałowych, zresztą nie ma sensu porównywać ich do zwykłych pchełek. Zatem podsumowując, jeśli chodzi o bass z pchełek, które wybrać (najlepiej kilka przykładów) tak w granicach 70zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie rofl dla Twojej wypowiedzi... sparki sa wysmienite do metalu, dzieki swojej dynamice zreszta powtarzam to caly czas... fakt sa mocno basowe ale chwilka z equalizerkiem i graja swietnie jak nie wysmienicie, gora potrafi kluc po uszkach smile.gif a za cene w jakiej sa sprzedawane nie maja porownania...
Tyle, że X5 a N200 to niebo a ziemia. U Ciebie może rzeczywiście innaczej brzmieć ja mam wrażenie w utworach KoRna albo Sepultury wszysko zlewa się w jedną kupę.

 

EDIT--> Kto zasposoruje biednego Polskiego studenta i kupi mu słuchawki do metalu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to akurat fakt kumpel ma nonamowa kupe i dostal sparki od laski na urodzinki i uff strasznie mula...

co racja to racja bez odwarzacza z jako takim porzadnym eq sparki sa ciezkie do okielznania... ale na x5 korn to ciezar i potega here to stay wgniata w glebe B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tomekkkk

dobra panowie, nie ma co sie rozwodzić, krótka piłka:

- tylko pchełki

- około 70zł, nawet 100 jeśli będzie uzasadnienie i naprawdę różnica

- dobry bass (w palmtopie moge troche podregulować EQ, byle wytrzymały bez pierdzenia)

 

Coś mnie przekonuje w stronę Senków mx-400 albo mx-500, tylko nikt nie chce powiedzieć czy bass jest lepszy od seryjnych w markowych playerach albo np. w porównaniu do SONY MDR-EX10 bo miałem możliwość ich potestowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności