Skocz do zawartości

Jaki Mp3playerek


wronka

Rekomendowane odpowiedzi

Szykuje się z kupne mp3 od jakis 4miechow:PZawsze byłęm pozytywnie nastawiony do mp3 creative ale keidy uslyszalem kuzyna muvio to juz odszedlem od tych zamiarow:P

Jakis czas temu tak czytałem i się napaliłem na iRivera 895,ale widze ze teraz juz go nowego nie dostane.

Hmmm cena ~650zl kupno w okresie wakacji.Cobyscie radzili?czytając to forum usyszalem o firmie iAudio i spodobał mi się model U3 ale cena zabujcza,a moze warto dozbeirac i kupić go?Mam straszny mentlik:PChciałbym cos wmiare taniego min 1giga ,firmoego i sprawdzonego.THX

 

A Z Tanszych to byłbym za "http://www.agito.pl/product/27462" chyba nic lepszego wq tej cenie niema:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz sobie jeszcze iriver H10 Jr, iaudio g3 i ostatnio iAudio 5 1Gb potaniało w jednym sklepie (na forum gdzieś to jest)

Co do u3 to jak dla mnie on ma za duzo bajerów.. FLAC przy poemności 512 lub 1Gb to o wiele za mało... 1 - max 3 albumy, potem jeszcze dochodzą filmy tyle że wyświetlacz strasznie mały :/

Jeśli kupisz tańszego playera a nie zależy ci na zbędnych bajerach to zawsze zostanie na lepsze słuchawki co moim prywatnym zdaniem jest obowiązkowym zakupem zaraz po kupnie jednego z wyżej wymienionych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kupisz tańszego playera a nie zależy ci na zbędnych bajerach to zawsze zostanie na lepsze słuchawki co moim prywatnym zdaniem jest obowiązkowym zakupem zaraz po kupnie jednego z wyżej wymienionych
Dopiero lepsze słuchawki pokazują co dany player potrafi. Pozdrawiam. Ja bym stawiał na coś z iAudio lub iRiver.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności