Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Paczkomaty 24/7


kurop

Rekomendowane odpowiedzi

sądzimy że szkoda że wchodzi to tak późno - jest to bardzo wygodny sposób odbioru przesyłki dla tej części osób, które paczkomat mają blisko a nigdy nie udaje im się żeby listonosz/kurier przyjechał kiedy są w domu, albo nie chce im się czekać w kolejkach na poczcie...

 

... z tego co się orientuję po średnio rozległych testach (w pewnym innym miejscu) nie było słów krytyki na temat tego jak działają, nie licząc jednego komentarza: "czemu jest ich tak mało i czemu nikt ich w sklepach internetowych nie obsługuje" :)

 

generalnie idea jest taka że mogę o północy iść do paczkomatu i odebrać coś, na co normalnie musiał bym się kilka dni z listonoszem/kurierem umawiać albo stać godzinę na poczcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie miałbym nic przeciwko, chociaż jedyną wadą takiego rozwiązania jest dostęp do paczkomatów. W szczecinie wszystkie są na tyle daleko, że wolę zamówić chyba pocztą. :( Ale idea jest zacna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak mówiłem głównym problemem jest dostępność, ale - o ile z implementacją paczkomatów nie wiążą się jakieś specjalne (przesadne) koszta - to chyba warto dodać je jako kolejną możliwość przekazania towaru?

 

poza tym w krakowie paczkomatów jest akurat w centrum od groma...:

 

http://www.paczkomaty.pl/znajdz_paczkomat,33.html

 

ale oczywiście nie jest to opcja dostępna dla całej polski jak poczta czy kurier...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam paczkomat 100m od bloku i ...nigdy z niego nie korzystałem. Nawet nie wiedziałem po co to takie postawili. Teraz mi wyjaśniliście i uważam że byłby to świetny pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysl dobry aczkolwiek na takie miasto jak Kraków, ani jednego paczkomatu w centrum miasta. 400tys. Białystok brak. Wiec o co chodzi?

W ścisłym centrum może i nie ma, ale w całym mieście jest kilkanaście rozrzuconych, więc każdy, kto jeździ do pracy czy na uczelnie pewnie mija któryś z nich, a jeśli nie to ma do niego 2 przystanki.

Czasami ciężko umówić się z kurierem czy spotkać z listonoszem albo trzeba stać w kolejce na poczcie przez 3 godziny z awizo, wielu studentów pewnie nie ma dostępu do skrzynki pocztowej, a to pewnie oni najczęściej robią u was zakupy.

Nic was to nie kosztuje, więc czemu tego nie wprowadzić. Sam gdybym coś u was zamawiał chciałbym odebrać to w ten sposób.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności