Skocz do zawartości

MDR-XB700 albo ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Czy według Was połączenie Sony S638f + Fiio e5 + Sony MDR-XB700 będzie dobrym wyborem? Słucham muzyki od Hardstylu przez R'n'B do rocka więc prawie wszystkiego. Zależałoby mi na mocnym basie, ktory uwielbiam. Te słuchawki to dobry wybór czy radzilibyście coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez tego Fiio napewno będzie nieźle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ kubus_pl

 

Jak mam rozumieć Twoją wypowiedź? Że Fiio popsuje efekt? Jak tak to co on miałby popsuć? - zależałoby mi na jakimś wzmacniaczu, ponieważ kupiłem kiedyś AKG K-518dj i z playerka grały mi dosyć cicho i myślę, że taki e5 w tej kwestii by pomógł (chyba, że nie mam racji?)

 

@ matts

 

Czyli o bas się nie martwię ;p a jak z resztą tonów? Lubie bas, ale ie chciałbym żeby mi wszystkie pasma zalał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że Fiio popsuje efekt?

tak, bo dodatkowo zamuli dzwiek.

 

AKG K-518dj i z playerka grały mi dosyć cicho i myślę, że taki e5 w tej kwestii by pomógł (chyba, że nie mam racji?)

istotnie by pomogl jesli chodzi o glosnosc, ale osobiscie nie katowalbym uszu/wybral sie do laryngologa.

no chyba ze sluchales na jakiejs parowce z tesco za 19.99.

 

Czyli o bas się nie martwię ;p a jak z resztą tonów? Lubie bas, ale ie chciałbym żeby mi wszystkie pasma zalał.

ale zaleje, już nawet na DJkach w sporej czesci nowej muzyki (gdzies od 2004) czuc ze tego basu jest za duzo.

zwlaszcza dnb, polski rap (zagraniczny zreszta pewnie tez).

 

nie wiem jak jest w wypadku xb700, ale po polgodzinnym odsluchu w saturnie stwierdzilem... ze tego sie nie da sluchac.

...ja, basshead... :D

 

 

sa wysokie, jest jakas tam srednica... ale to nie ma znaczenia tak naprawde :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

istotnie by pomogl jesli chodzi o glosnosc, ale osobiscie nie katowalbym uszu/wybral sie do laryngologa.

no chyba ze sluchales na jakiejs parowce z tesco za 19.99.

 

 

Według mnie bardzo możliwe, że to akurat mój egzemplarz słuchawek miał jakąś wadę ponieważ słuchałem ich na moim grajku- S638F, a słuch mam raczej dobry. Dla porównania moje NuForcy grają na tym grajku o wiele, wiele głośniej - różnica była kolosalna.

 

Mam teraz mieszane uczucia co do tych słuchawek i wydaję mi się, że trzeba będzie jechać na jakiś dłuższy odsłuch. No i dalej pozostaje problem wzmacniacza, bo nie chcę wydać na niego kupy kasy więc w grę wchodzi raczej tylko ten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do parówek za 19,99zł słuchałem na czymś takim hd380pro i grało to całkiem przyzwoicie, tzn rewelacji nie było ale nie połamało mi uszu, co dziwne miał bardzo dużo mocy, na iPhone do senków ustawiam mniej więcej 55-60%, a tam przy 40 było już wystarczająco głośno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności