Skocz do zawartości

Basowe doki do 100zł


Linxale

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam słuchawek dokanałowych do Vedii A10. Oczekuję fajnego basowego brzmienia. Cena tak do 100zł.

 

Zastanawiam się jeszcze czy by nie zakupić Koss PortaPro. Może trochę droższe ale może oferują lepszą jakość dźwięku niż jakiekolwiek doki w tej cenie?

Czy jadą autobusem ludzie słyszeli by muzykę z tych słuchawek? Nie lubię gdy coś mi szumi gdy ktoś słucha muzyki więc sam nie chciałbym innym przeszkadzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jadą autobusem ludzie słyszeli by muzykę z tych słuchawek? Nie lubię gdy coś mi szumi gdy ktoś słucha muzyki więc sam nie chciałbym innym przeszkadzać.

Z PortaPro tak. Typ otwarty, wyciek i brak izolacji. Doki raczej przeciwnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jadą autobusem ludzie słyszeli by muzykę z tych słuchawek? Nie lubię gdy coś mi szumi gdy ktoś słucha muzyki więc sam nie chciałbym innym przeszkadzać.

Z PortaPro tak. Typ otwarty, wyciek i brak izolacji. Doki raczej przeciwnie...

 

Co do doków to wiadomo... Ale jak bardzo to słychać w kossach?

Do soundmagicow nie mam zaufania bo już 2 pary PL-jedenastek się praktycznie rozsypały... W tych jakość wykonania jest lepsza? Jak grają pl21 w porównaniu do 11?

 

Nigdy nie miałem kontaktu z MEElectronics... M2 są dosyć tanie a M6 trochę za drogie ;) I czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak grają (głównie M2) w porównaniu do pl11. Je znam na wylot i dobrze wiem jak grały.

 

Czy powiedzmy takie pl21 będą lepszym rozwiązaniem niż kossy do chłodnego playerka jakim jest A10? W co lepiej zainwestować? Jak już mówiłem chcę niski, ciepły bas, ale nie chcę by zalewał on pozostałe dźwięki.

Co będzie lepsze. Doki sm pl21 czy kossy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak bardzo to słychać w kossach?

Kurcze... ciężko mi powiedzieć. Słyszałeś kiedyś w autobusie jak ktoś słucha z pchełek Apple'a? To troszkę bardziej będzie z Kossów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak bardzo to słychać w kossach?

Kurcze... ciężko mi powiedzieć. Słyszałeś kiedyś w autobusie jak ktoś słucha z pchełek Apple'a? To troszkę bardziej będzie z Kossów.

 

O. To porównanie jest ok ;) Dzięki. Takie coś mi pasuje.

 

Słuchawki mają niestety mało basu,

To cytat o M2... Czyli raczej słuchawki nie dla mnie a już myślałem że będą ok ;)

 

A co powiecie o MEElectronics M9? Przy odpowiedniej cenie oferują chyba dobrą jakość i fajny bas. Tak bynajmniej wyczytałem.

 

 

Końcowi rywale - PL21, M9, PortaPro.

Wiem, że kossy tu nie pasują ale się nad nimi zastanawiam. Są wysoko cenione i 99% opinii o nich to superlatywy.

Co do pl21 to wyczytałem, że praktycznie zalewają całość pasma mocnym basem :/ Takie coś mi nie pasuje.

Które z tych zaoferują najlepszą jakość? Już jakby nie patrzeć na bas to które z nich zagrają najlepiej?

Edytowane przez Linxale
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak bardzo to słychać w kossach?

Kurcze... ciężko mi powiedzieć. Słyszałeś kiedyś w autobusie jak ktoś słucha z pchełek Apple'a? To troszkę bardziej będzie z Kossów.

 

O. To porównanie jest ok ;) Dzięki. Takie coś mi pasuje.

 

Słuchawki mają niestety mało basu,

To cytat o M2... Czyli raczej słuchawki nie dla mnie a już myślałem że będą ok ;)

 

A co powiecie o MEElectronics M9? Przy odpowiedniej cenie oferują chyba dobrą jakość i fajny bas. Tak bynajmniej wyczytałem.

 

 

Końcowi rywale - PL21, M9, PortaPro.

Wiem, że kossy tu nie pasują ale się nad nimi zastanawiam. Są wysoko cenione i 99% opinii o nich to superlatywy.

Co do pl21 to wyczytałem, że praktycznie zalewają całość pasma mocnym basem :/ Takie coś mi nie pasuje.

Które z tych zaoferują najlepszą jakość? Już jakby nie patrzeć na bas to które z nich zagrają najlepiej?

 

 

mało basu? mało basu w m2? Jest go dużo, porównywalnie do pl21. Jedynie ejst on szybszy, bardziej punktowy po prostu. A m9- to ulepszona wersja M2.

Edytowane przez Azahiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności