Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Czy NuForce NE6 zgrają się z Touchem 4 oraz jakie comply do nich ?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w najbliższym czasie, jak tylko do Polski trafi oficjalnie iPod touch 4, to mam zamiar go kupić. Naczytałem się troszkę o słuchawkach i mój wybór padł na NuForce NE6. Podobno z touchem 3 brzmią fenomenalnie, czy w przypadku toucha 4 będzie tak samo ? Słyszałem również o gumkach/piankach Comply, które podobno zdecydowanie poprawiają dźwięk i komfort słuchania, czy moglibyście dać mi dokładnego linka do nich (najlepiej na allegro) bo nie mam pojęcia jakie miałbym wybrać. I jest jeszcze jedno pytanko. O co chodzi dokładnie z tym efektem mikrofonowym, coś tam próbowałem na ten temat poszukać, ale nie do końca tą kwestię zrozumiałem.

 

Z góry wielkie dzięki ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Comply do NuForce masz tu: http://sonusmobile.pl/cat-pol-1214553893-Akcesoria-Pianki-Comply-Seria-T-400-Tx-400.html

Efekt mikrofonowy to dźwięk kabla uderzającego o ubranie gdy idziesz. Jak przeciwdziałać? Nosić kabel pod koszulką, używać klipsa (chyba z NE-6 jest).

O brzmieniu NE-6 z Touch 4g nie wiem nic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pianek nie polecam, wg mnie psują dźwięk i robi się studnia, ale to indywidualna kwestia, więc najpierw posłuchaj na silikonach i sam zdecydujesz czy ci czegoś brakuje. z touchem będą grać na pewno dobrze, 4g zachowa pewnie sygnaturę poprzedników, basowy potwór z niego nie będzie ;) bierz ne-7m, wg mnie pilot bardzo się przydaje, nie będziesz musiał co chwilę wyciągać playera żeby spauzować/zmienić utwór. zapytaj się tylko czy działa z touchem, wydaje mi się że jak z iphonem działa to z touchem też musi.

 

aha do ne-7m dodają pseudo-pianki, pseudo bo do comply w wygodzie i wykonaniu im trochę brakuje, ale daje to mniej więcej obraz jak się przy nich zmienia brzmienie.

Edytowane przez wojt_bb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersji z pilotem nie założysz over the ear gdyż pilot jest zbyt wysoko i masz go wtedy na wysokości twarz.

Oj... daaa się. ;) Kumpel MP21 nosił z zausznikami i miał pilota zaraz pod uchem, dobrze go chociaż słychać było... ale wyglądał specyficznie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersji z pilotem nie założysz over the ear gdyż pilot jest zbyt wysoko i masz go wtedy na wysokości twarz.

 

To tak jak w każdych słuchawkach z pilotem nie projektowanych jako over the ear :) (ADDIEMy mają pilota nawet jeszcze bliżej słuchawki)

 

A sam pilot specjalnie nie przeszkadza... No chyba że nosi się kurtki z wysokim kołnierzem ;)(może się zaczepić o ząbki zamka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem... Osobiście przeszkadza mi jak mam coś za uchem, może ze względu na okulary.

 

 

mam okulary i nigdy to w niczym nie przeszkadzało, ba nawet z prowadnicami specjalnymi w tym celu projektowanymi. Nawet takimi jak w etrnach- wielkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności