Skocz do zawartości

QA 350


Siekiera

Rekomendowane odpowiedzi

QA350-1B.jpg

Specyfikacja:

Wolfson WM8740 DAC chip

Digital out: Optical / Coaxial

Analog out: Line out or headphone out

Supports: 16G SD card (32G NOT TESTED.. angry_face.gif)

Supports 44.1k/16 bit

Supports AVS-3/DTS 5.1 audio

Format: .wav only -_-

Comes with rechargeable Li battery + charger + remote + 2G SD card + card reader

 

http://item.taobao.c...db1c4156b.jhtml

http://www.qlshifi.c...zcapi/qa350.htm

Edytowane przez Siekiera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem tej zabawki jakieś 3 miechy temu .. no może 2 .. Będzie na najbliższym meecie AH ... mam nadzieje

Wygląda to jak mega alu cegła .. jak na playera jest za ciężki ..

Ale jak sie spojrzy na niego pod pryzmatem klocka stacjonarnego który sie wezmie do kieszeni ...

Dzwiękowo ... jak na niewygrzanego , dzwięk jak dla mnie za ostry na górze ... Ale .. bardzo neutralny z dużą rozdzielczością .. jakość niedostępna dla prawie żadnych z moich playerów (studio nie słyszałem) ..

Co do mocy .. nie liczcie na 600 ohmów .. myśle że tak z 250 to max jest .. zresztą to ma być źródło .. podpinane do wzmaka

Edytowane przez Yedi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)mega alu cegła .. jak na playera jest za ciężki ..(...)zresztą to ma być źródło .. podpinane do wzmaka

+ 200$ za 2gb + wyswietlacz 0.001" + tylko wav

 

ahahhaha, komedia... :D

 

to wyglada jak proba zrobienia z audiofili... debili :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wyglada jak proba zrobienia z audiofili... debili :D

A żeby to pierwszy raz... Na każdym kroku z audiofili robią debili. Można zaufać tylko i wyłącznie własnym uszom. Ale co jak ktoś nie słyszy?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie lepszy byłby dobry odtwarzacz płyt CD...?

 

Życzę szczęścia przy zmienianiu min. 22 płyt w odtwarzaczu   :D

 

Pomysł playera fajny ale wykonanie niespecjalne...

 

Mnie się podoba taka minimalistyczna forma. Jakkolwiek "trochę" ogranicza użytek portable. Zamysłem projektantów był pewnie użytek jako źródło.

 

Polecam link z mojej sygnatury

 

Jeśli Wolfson WM8740 to audiovoodo, to ja nie wiem.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja powiedzialem ze DAC Wolfsona to audiovoodoo? :/

 

Akurat od przetwornika c/a duzo zalezy i to chyba zadna nowosc :| . Za to smiechu warte sa wygrzewacze kabli itd.

 

Zastanawia mnie wlasnie to samo co DarkSide'a. Czeme tylko wave? W taki sprzet mogli wsadzic cos jeszcze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę kilka słów powiedzieć na temat tego sprzętu bo od jakiegoś czasu jestem jego właścicielem, Yedi miał okazję właśnie tego słuchać i ma trochę racji z ostrą górą reszta to też prawda naprawdę doskonała rozdzielczość której nie spotkałem w S:flo ani AMP3 i innych które słuchałem.

Napędzić to to może moje HD650 ale bez rewelacji podobnie zresztą jak GrahamSlee Voyager, natomiast Yuiny pk1 dochodząc do końca skali mamy już bardzo ładnie grające pchełki :) (nie mówię o odpowiedniej głośności :D bo to można już uzyskać na połowie skali.

Jak będę miał trochę czasu to może coś naskrobię więcej ale w skrócie to z mojej strony jego:

 

zalety:

 

- jakość dźwięku jakiej nie słyszałem na innych odtwarzaczach przenośnych oraz tylko kilka razy w klockach z przedziału 1000-2000zł,

- proste menu,

- przemyślana konstrukcja zasilania (bateria ładowana w oddzielnym układzie nie traci wydajności przez podłączanie w domu do sieci grajka)

- cztery wyjścia: słuchawkowe, liniowe ,optyczne i cyfrowe

- sterowanie IR z oddzielnym wyjściem na czujkę (pilot w komplecie)robi z tego malucha pełnoprawny klocek do naszego Hi-Fi

- dobra jakość zastosowanych elementów (tych co widać)

- obsługa kart SDHC

 

i wady:

 

- obsługa tylko jednego formatu wav,

- brak EQ i innych ustawień co zmusza do idealnego doboru słuchawek :)

- ograniczenie pojemności do 550 piosenek,

- mały wyświetlacz,

- 8 godzin na baterii,

- no i wielkość jako sprzętu przenośnego ( ale Voyager + cokolwiek = qa350 :D )

 

Dla chętnych jak już było powiedziane pewnie pojawi się na sobotnim spotkaniu w Wawie jeśli mi będzie dane :D, jeśli chodzi o odczucia to sądzę, że swoje 200$ dobrze ulokowałem (ale i tak będę musiał posłuchać 801 :D).

 

I jeszcze recenzja która mnie zachęciła do zakupu:

http://www.headfonia.com/qes-qa350-player/

Edytowane przez ossomac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też go rozważałem, ale bazując na świetnych recenzjach HeadAmp Pico Amp/Dac'a, jego świetnym wyglądzie, układzie WM8740(podobnie jak qa350, sflo2, ibasso d4) i świetnej sekcji wzmacniacz, wybrałem go. Ponadto Pico obsługuje pliki 24/96 (Hdtracks.com i linn.com - mniam!) i jest połowe mniejszy od qa350 czy hm801 czy hm602, których i tak nie można zaliczyć do przenośnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to będzie w wwa to pewnie też się zjawie na spotkaniu headaudio. Może coś sklepowego bym przyniósł. Jak J3, S100 czy T8.

Lecz z tego co widzę, to nic nie przebije tego klocka. :)

Edytowane przez D@rkSid3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HeadAmp Pico to jednak inna liga cenowa, mnie osobiście chodzenie ze wzmakiem denerwowało przez ciągłe problemy z kabelkami (podłączając LODa też się robi w kieszeni niezły miszmasz :lol: )

 

Jak to będzie w wwa to pewnie też się zjawie na spotkaniu headaudio. Może coś sklepowego bym przyniósł. Jak J3, S100 czy T8.

Lecz z tego co widzę, to nic nie przebije tego klocka. :)

Idę pierwszy raz :huh: a grajki przynieś, przynieś :D zawsze to fajnie posłuchać ja postaram się być na 95%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności