Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

WROCŁAWSKA MITA a.k.a. WROCŁAWSKI MELANŻ


kurop

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm, jakieś konkretniejsze info (miejsce/czas), chętnie bym wpadł, zobaczył fiio i w ogóle poznał kogoś kto nie słucha na stockach od nokii... Tylko, że uniwerek mnie zawezwał, siłą rzeczy muszę wiedzieć z jakich zajęć mam uciec. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Jako że ekipa z Łodzi wymięka to myśle że nie ma co się spieszyć i godzinka 16 w Rynku pod pręgierzem będzie ok.

W zależności ile osób wpadnie pójdziemy albo do mnie albo do jakiegos cichego lokalu. Jeszcze zobaczymy do którego.

 

Z uni daleko nie będziesz miał :D W razie czego jakbyś miał dojść później to dzwoń na 515 161 669 to numer sklepu we Wrocławiu a telefon mam prawie zawsze przy sobie

 

Fiio E7 nie będzie, nie zdąży dojechać, będzie na następnym meecie. Za to jako alternatywa będzie udac i icon mobile od nuforce. Jak dobrze pójdzie to jeszcze jeden DAC ktorego nie znacie ale to niespodzianka i nie wiem na 100% czy wypali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziennikarstwo więc wydział mam przy grunwaldzie ;P Ale daleko to to nie jest :)

 

Postaram się spiąć i wpaść oczywiście- na 80% będę :)

 

Edit: Panowie, nie wiem czy pręgierz to najlepszy pomysł w tę sobotę, ponieważ mają nam zafundować jakiś marsz wyzwolenia konopii- może być zamieszanie i tłok :D

Edytowane przez CruelMagpie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

zawsze możemy sie przyłączyć

 

 

Przyjechała dzisiaj paczka od Sonusa

 

Posłuchałem trochę niewygrzanych a-jays three i t-jays two. Te słuchawki trzeba przesłuchać. Coś mi sie zdaje że szykuje się nowy hit na forum. W przypadku a-jays jestem wręcz pewny że tak się stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjechała dzisiaj paczka od Sonusa

 

Posłuchałem trochę niewygrzanych a-jays three i t-jays two. Te słuchawki trzeba przesłuchać. Coś mi sie zdaje że szykuje się nowy hit na forum. W przypadku a-jays jestem wręcz pewny że tak się stanie.

 

Jeszcze raz w tym miejscu dziękuję za zaproszenie na spotkanie we Wrocławiu - żałuję, że nie mogłem przywieźć sprzętu osobiście.

 

W rzeczonej paczce znajdują się:

 

- Sleek Audio SA1, SA6 i moduł bezprzewodowy SA-W1

- Phonak Audeo PFE 112

- Jays q-JAYS, d-JAYS, j-JAYS, a-JAYS Three i t-JAYS Two

- Hisoundaudio Rocoo-A i Rocoo-B (ze znajdującymi się w zestawie słuchawkami dousznymi PAA-1 i dokanałowymi PAA-1s)

 

Zapraszam do odsłuchów :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Moderator

jak chcesz odsłuchać hd380 to wpadnij do mnie do mp3store z tym że są nie wygrzane

 

a meety we Wro póki co wyglądają tak że zbieramy sie w ustalonym miejscu i wpadamy do mnie do domu i bawimy sie sprzetem, pijemy piwko itp itd

 

moze wkrotce bedzie cos wiekszego poki co w kilka osob mozna sobie na to pozwolic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności