Skocz do zawartości

WROCŁAWSKA MITA a.k.a. WROCŁAWSKI MELANŻ


kurop

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Pochwalony.

 

Jest plan... robimy meet. Pytanie tylko kiedy.

 

Bardzo wstępnie z Rastą i Pasiastym ustawiliśmy sie na ostatni weekend września/pierwszy weekend października. Co wy na to?

Swoją obecność zapowiedział też Imbecyl więc do przesłuchania będa fischerki oraz mee, ja będę miał na pewno sprzęt ze sklepu, do tego DAC'i od NuForce - icon mobile oraz icon udac, zobaczymy co jeszcze, spróbuję zorganizować słynny karton cresynów.

Ekipa z ŁDZ również ma w planach się pojawić. Będzie nam bardzo miło :)

 

Jest szansa, że akurat w jednym z tych terminów będę miał możliwość przenocowania kogoś, ale póki co nic nie obiecuję. Jak będę coś wiedział na ten temat (około weekendu) to dam znać.

 

Chętnych proszę o posta z informacją. Zrobimy listę.

 

 

heineken.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Chciałem załatwic sponsoring z heinekena ale coś nie chca sie odezwać <rotfl>

 

a tak w ogóle to chciałem się pochwalić że zanabywam drogą kupna hd438 może dam komuś dotknąć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

pojawiła się opcja przyspieszenia meetu o tydzień, co wy na to?

 

imbecyl ma być jeżeli meet bedzie za 2 tygodnie, niestety nie wiem czy bedzie miał wyżej wymieniony model

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za. Im wcześniej tym lepiej. Ale i tak priorytetem są ludzie. Trzeba się tak zgrać, żeby było nas jak najwięcej. Mimo wszystko sobota 25.09 mi pasi :lol:

////// edit ////////

 

 

Poprawka, nie będę mógł 25.09... sorki za zamieszanie. W związku z tym, że od propozycji kuropa nikt nie napisał, że mu pasuje wcześniej to chyba zostawiamy datę późniejszą, czyli 02.10. PASI?

Edytowane przez Pasiasty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

hd438 przyjechały, pierwsze wrażenie co za kupa, jakie prądożerne, podpiąłem pod lapka, ale sypią górą, łer iz da bejs...

Żeby było śmieszniej bardzo szybko łapią przestery, rzekłbym nawet że szybciej niz porta pro.

 

Minęły 3 godziny, w międzyczasie rozkminiłem że moja nowa e2 ma blokadę głośności i usunąłem ją. Znowu zakładam na uszy, słuchawki zupełnie inne, pojawiła się spora przestrzeń w dźwięku, stał sie pełny, naturalny, słuchawki zaczęły grać. Całe szczęście bo mówiąc wprost trochę sie obsrałem że kupiłem taki shit.

Coraz bardziej mi sie podobają, mam nadzieję że góra sie uspokoi i basik nabierze jeszcze większego wigoru. Zobaczymy... zapowiadają sie nieźle.

Do przyszłej soboty powinny się trochę wygrzać.

 

 

Info dot. meetu

Jutro będę próbował zorganizować sprzęt niespodziankę na meet, coś czego sie nie spodziewacie. Zobaczymy czy wyjdzie. Uprzedzając pytania: nie, nie są to panie gościnne w kroczu, ani koks.

 

 

2 szybkie pytania do uczestników:

- ma ktoś j3 i weźmie ze sobą? Jedyna sztuka którą mamy we Wro jest aktualnie w serwisie a fajnie by było gdyby można było posłuchać...

- macie jakieś specjalne życzenia co do sprzętu z mp3s który chcecie przesłuchać, pomacać, pobawić się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności