Skocz do zawartości

Tabaka


microb1987

Rekomendowane odpowiedzi

Po co łowić ryby skoro i tak większość z nich sie wypuści ?

Jako wędkarz powiem Ci. :) Dla przyjemności, obcowania z przyrodą aż po moment walki z rybą, i właśnie darowanie jej życia. Bo chodzi się NA ryby a nie PO ryby. ;) Sorry za OT.

Edytowane przez Marcel1609
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quake, po co pić jedno piwo, skoro się nim nie upijesz ? Po co łowić ryby skoro i tak większość z nich sie wypuści ?

Poprosiłem o poradę doświadczonych snufferów.. widzę, że nie dorosłeś do tego aby zrozumieć czyjś problem..

 

Wychodzi na to, że będe sam musiał przetestować, która pasuje mi najbardziej :P

 

Mówię o tej ozonie z własnego doświadczenia proszę pana, bo tak się składa że znajoma ją kupiła i zdecydowanie woli każdą inną tylko nie WeiB ;) Nikotyny nie zawiera bo nie zawiera tytoniu, także potwora nie obudzi. Od dobrych kilku lat interesuję się tabaką i ciekawię się różnymi smakami oraz rodzajami, nie wiem co wspólnego ma wiek z byciem doświadczonym snufferem (tj. posiadaniem floty na zabawę w gatunki) ale w porządku, to Twoja opinia o mnie która kształci mój stosunek do Ciebie :)

 

Na przyszłość - jeżeli kogoś ciekawi jaka dana tabaka ma aromat, i jakie są o niej opinie - polecam forum http://www.tbx.pl.

 

w gimnazjum bawiłem się w takie zabawy

gałisza i alpine najbardziej lubiłem

na ławkach się ****y usypywało i ciągnęło długopisem a potem do kibla cali zapłakani

ehhh wspomnienia

 

I właśnie to jest bezczeszczenie tytoniu :) Przez takie osoby kształci się opinia o tabace jako durnej zabawy dla małolatów, którzy po zażyciu przez rurkę na raz solidnej dawki nikotyny udają, że mają fazę :) No i co to za przyjemność, skoro z zapchanym nosem nawet nie można delektować się aromatem, łeb może zacząć boleć a śluzówka krwawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, coraz bardziej podoba mi się tu :D

 

Ja tabaczę już kilka lat. Red Bull oczywiście najczęściej.

Rzadziej Gawith Apricot (Morelowa), kochany Medyk, Löwen-Prise, a także Dholakia Snuff ze względu na fajny, mega przydatny dozownik ;)

0_0_productGfx_c7e57c09a85513ee30b81e9c4f404438.jpg

 

Co do rzucania palenia. Przynajmniej u mnie bardzo pomaga. Właśnie rzucam i zacząłem też więcej tabaczyć. Jeżeli tylko chcę zajarać wyciągam dozownik, wciągam na jedną dziurkę, na drugą i gotowe :D

 

PS

Mam na zbyciu kupione w tamtym tygodniu 6 sztuk RedBulla - tanio :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tabaka nie pomoże rzucać palenia, przynajmniej według Allena Carra, za pomocą jego książki rzuciłem palenie, nie poleca on stosowania substytutów nikotyny, sam staram się tego trzymać, dlatego pytałem o beztytoniową tabakę :P

Jeśli ktoś chce rzucić palenie, to polecam jego książkę ("easyway").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z beztytoniowych "tabak" (to nie są tabaki :P) to takie są:

 

Powszechnie dostępne w sklepach z tabaką (przynajmniej w tamtym roku):

- OZONA Snuffy Weiss (orzeźwiająca, delikatny mentol)

- Wilsons of Sharrow (WOS) White (delikatnie miętowa)

- Wilsons of Sharrow Ice Lemon (cytrynowa, ale zalatuje mentolem)

- PAUL GOTARD WHITE GUARANA (mentolowa, z pobudzającą guaraną)

- PAUL GOTARD - WHITE COFFEINE (mocna, mentolowa z kofeiną)

- MOLENS MENTHOLIN (mentolowa, w nosie zostaje jako słodkie kako lub nawet przyprawy korzenne)

- MOLENS POTPOURI NO 1 (robiona z ziół, czuć szławie, cynamon - ciekawa)

- MOLENS POTPOURI NO 2 (robiona z ziół, w smaku jak imbir)

 

Nie spotkałem w sklepach Polskich (przez internet zapewne dostępne), za granicą miałem styczność z większością:

- Butterfly White (mocny mentol)

- Butterfly Orange (pomarańcza z mentolem)

- Butterfly Lemon (cytryna z mentolem)

- DHOLAKIA HERBAL (kwiatowa - ziołowo mentolowy aromat)

- Tabaki Braniff, Bernard (duuży wybór)

 

Zdecydowana większość to orzeźwiające tabaki mentolowe z dodatkowymi nutami smakowymi.

 

Wolę tytoniowe :D

Edytowane przez t712
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tabaka uzaleznia jak cos to fozycznie nie psychicznie tyton jest ale sie go nie pali wiec nie ma duzo nikotyny. A takie ot kto palil tabake z jakimis fajkami przez butelke :D. Efekt jest wyrabany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co nazywacie tabaką bez tytoniową w Niemczech nazywają odświeżającym proszkiem do nosa.

 

Dzejson2000 coś w tym jest, bo papieros jest zazwyczaj mocniejszy, ale jak ktoś był słabo uzależniony to pomaga. Znam osobę, która po wypadku nie mogła palić i gdy już mogla to nie wróciła do tego, więc lepiej bez takich rzeczy przestać palić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, tak dodam od siebie - jak ktoś będzie w Niemczech, i zechce zakupić tabakę, nie mówi się "Tabak" albo "Snuff" bo nie zrozumieją, albo będą chcieli wcisnąć tytoń 20-30 gramowy, mówi się "Schnupftabak" :) Polecam sklepy z bibelotami na dworcach kolejowych, tam zwykle jest większy wybór niż w sygnowanych "Tabak-shop'ach".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^up...jedyna tabaka o której powiem że ma moc to Rumney's Export, ale słyszałem, że J.H. Wilson Medicated daje po zaworach. Ogółem największego kopa dają angielskie tabaki charakteryzujące się mocnym zmieleniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Red Bull nie jest jakiś super mega mocny, jestem przekonany że Medicated jest mocniejszy. Miałem kiedyś Wilsons od Sharrow Strawberry..uderzała ostro po nozdrzach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zbaczając z tematu i nawiązując do tytoniu, co sądzicie o aromatyzowanych tytoniach i ręcznym skręcaniu papierosów?

Nie palę nałogowo, tak od czasu do czasu lubię sobie coś "przykurzyć". Kilka dni temu kupiłem tytoń Mac Baren Aromatic choice i z czystym sumieniem mogę polecić. Na prawde świetna odskocznia od zwykłych papierosów, no i najważniejsze- mniej substancji smolistych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności