Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Nauszne do kompa


sado1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuję nausznych słuchawek do komputera. Budżet 150 - max 200zł. Długi kabel (musi mieć minimum 1m jeśli nie da rady żeby był dłuższy). Muszą być wygodne jako że używam zwykle po kilka godzin dziennie, stąd też najlepsze chyba będą "duże". Przede wszystkim do muzyki, rzadziej gram (fajnie mieć mikrofon ale wolę jakość dźwięku). Ogólnie - przede wszystkim muzyka elektroniczna, dokładniej - breakbeat, dnb, dubstep (rzadziej metal, house). W MP3Store polecono mi zamknięte Plantronicsy 367 jako model który sprawdzi się przy gatunkach których słucham (coś nieufnie do tej firmy podchodzę, nigdy o nich nie słyszałem, na forum nie znalazłem nikogo, kto by o niej wspomniał w tym dziale prócz jednej negatywnej opinii). Ciężko mi powiedzieć jakiego dźwięku od nich oczekuję, słuchając takiej muzyki na pewno przyda się dobry bas. W grę wchodzi tylko kupno we Wrocławiu (czyli praktycznie w MP3Store).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności