Skocz do zawartości

Player do Audeo - mozliwie cieply...


Rekomendowane odpowiedzi

Mam Audeo 012 i:

- ucze sie dopiero dzwieku "armaturowego"

- bas jest faktycznie przepiekny ale dla mnie, jako bassheada (po przesiadce ze strasznie basowych Sony MD-EX70 oraz CAL!) basu jest po prostu za malo - nawet z zielonymi filtrami.

 

Praktycznie kazdy topic poleca E2 jako bardzo dobrze zgrywajacy sie player ale ogolnie Cowony sa zimne - czy mozecie polecic jakis dobrej jakosci player, ktory zagra mozliwie cieplo.

 

Interesuje mnie glownie jakosc dzwieku - nie zalezy mi na radiach, dyktafonach, video i innych cudach. Lossless mile widziany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

jeżeli bas jest priorytetem to od siebie polecam iriver clix 1 gen/u10; ma więcej basu niż s10; gra ogólnie znacznie lepiej niż sandiski, e30 to fajny player ale wg mnie nie wykorzysta w pełni możliwości audeo. Tak że clix clix uber alles no chyba że wyczarujesz karmę w co wątpię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także skłaniałbym się w stronę Clixa. Do tej pory to najlepszy kompan dla Audeo jakiego słuchałem. A przewinęły się już Sony, Samsungi, iPody i różne inne cuda. Najlepsze w połączeniu Clix + Audeo jest to, że cały zestawik mieści się w pokrowcu od Audeo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności