Skocz do zawartości

Cowon J3


Azahiel

Rekomendowane odpowiedzi

spokojnie, nie bulwersujcie sie, juz sobie poradzilem z wtyczka, po prostu nie chcialem wczesniej kombinowac nie wiedzac jak gleboko wtyczka wchodzi, nie chcac nic zepsuc w nietanim sprzecie (a wczesniej nie mialem do czynienia z tym typem wtyczki, i jak wczesniej probowalem wlozyc glebiej, to stawiala opor, i balem sie wciskac mocniej) - pytajacy nie bladzi, i teraz poszlo juz jak po masle - wiec dziekuje za konkretnie odpowiedzi/pomoc, jak i te co bardziej uszczypliwe :P

 

ps niestety z playlistami nadal sobie nie poradzilem - jakies pomysly?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki jeśli się powtórzę z pytaniem - w razie co odeślijcie mnie :) do odpowiedzi ale:

 

1. do czego możemy nagrywać z line-in

2. czy jest jakiś korektor na wejściu

3. na jakie parametry podczas nagrania mamy wpływ

4. czy można jednocześnie nasłuchiwać to, co jest aktualnie nagrywane ?

 

Z góry dzięki za pomoc i odpowiedzi :)

pozdrawiam

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie wiem czy to problem ale jak wchodze w foldery w playeru to kazdy nazywa sie J3.....rano mialam problem ze kazdy plik najpierw nazywal sie tak samo potem wszystkie nazwy plikow sie pomieszaly....i np pliki muzyki przejely nazwy filmikow i odwrotnie nie wspomne juz o podgladzie wogole nie z tych filmikow... :/ nie wiem jak to naprawic....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewności nie mam, ale jestem niemalże pewny, że to nie maznaczenia, nie wykorzysta pełnej prędkości.. Większość kart(jak nie wszystkie) mimo podawania klas ma zbliżony transfer czy to klasa 2, czy 6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to problem ale jak wchodze w foldery w playeru to kazdy nazywa sie J3.....rano mialam problem ze kazdy plik najpierw nazywal sie tak samo potem wszystkie nazwy plikow sie pomieszaly....i np pliki muzyki przejely nazwy filmikow i odwrotnie nie wspomne juz o podgladzie wogole nie z tych filmikow... :/ nie wiem jak to naprawic....

i niech tak wyskoczy taki kwiatek gdzieś, gdzie nie mamy dostępu do kompa i mamy po muzyce :blink: dobrze że ósmego dnia Bóg stworzył Apple :P

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze że ósmego dnia Bóg stworzył Apple :P

Które charakteryzują się bardzo słabą rysującą się obudową (nawet pojemnościowy ekran się rysuje) pękającymi szybkami i padającym softem. mają bardzo kiepski stosunek jakości do ceny ;) Ja bym jak do tej pory nie kupił. Dostałem ipoda nano i jedyne co w nim jestok, to to, że jest mały i głośny. Raz mi się zawiesił i musiałem czekać aż bateria padnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pękającymi szybkami i padającym softem.

 

jak się sprzęt szanuje to szybka nie pęknie, chyba że touch leży na szafce a szybka sobie pomyśli - a pękne sobie dziś, bo przecież my same się psujemy i pstryk - przychodzi właściciel i się dziwi że sama "wzięła i pękła" :D wszystko da się zniszczyć, nawet zarysować utwardzany ekran w Samsungu P3 (sam tego dokonałem) a padający soft ? bardziej stabilny niż jakikolwiek imho i nie krzaczy się tak

Edytowane przez katystopej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za przykład podam iphone

Chodzi mi o normalne użytkowanie. Wiadomo, że posiadając telefon przez rok jest duże prawdopodobieństwo upadku(odtwarzacz również), zwłaszcza że używa się go na co dzień. Soft póki chodzi to chodzi płynnie i nie ma zwiech jest bardzo szybko w porównaniu do innych telefonów, ale już wiele razy widziałem samoczynne zmienianie operatora, gubienie zasięgu, zablokowanie aparatu, padające przyciski. Ponowna instalacja softu nie przynosiła poprawy. Do tego wgrywanie przez itunes(nie jest to wielka wada, ale mniej wygodne), którego nie lubię. Po formacie kompa, bądź chcąc wrzucić muzykę z innego komputera reset biblioteki (chyba, że coś trzeba zmienić w ustawieniach, żeby to obejść).

Apple można lubić, jak wszystko, ale ja osobiście nie lubię. Nie odpowiada mi wykonanie, cena, brak eq, itunes i poruszanie się (zwłaszcza nano)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I najgłupsze IMO niedociągnięcie - brak możliwości przeglądania kawałków po folderach.

 

Przy dobrze otagowanej kolekcji imho zupelnie zbedna funkcja. Znalezienie konkretnego kawalka bedzie duzo szybsze stosujac to co wielkie jablko wymyslilo niz dokopanie sie do konkretnego folderu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy znacie może jakieś fajne alternatywne GUI do J3? Niestety to wbudowane ma masę nieprzemyślanych rzeczy:

 

- wymaga ciągłego klikania w rogach, co jest strasznie irytujące jeśli odtwarzacz obsługuje się jedną dłonią

- nie wyświetla na liście utworów ich długości (!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy znacie może jakieś fajne alternatywne GUI do J3? Niestety to wbudowane ma masę nieprzemyślanych rzeczy:

 

- wymaga ciągłego klikania w rogach, co jest strasznie irytujące jeśli odtwarzacz obsługuje się jedną dłonią

- nie wyświetla na liście utworów ich długości (!)

Zerknij tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszedł. Szczerze powiedziawszy miałem wątpliwości, czy J3 da mi o tyle lepszą jakość dźwięku od Sony, że tak jak Azahiel napisał: "pojawi się uśmiech tak szeroki, że uszy o mało nie wpadaną nam do ust." A jednak miał rację. Nawet bez zabawy equalizerem jest dużo, dużo lepiej. Po pobawieniu się ustawieniami - idylla. Scena w moich 750DJ rozrosła się do potężnych rozmiarów, również holografia poprawiła się i to baardzo znacznie. Roll-off basu ? W porównaniu do E443, który uchodzi za ciepłego grajka, przy takich samych ustawieniach ( flat ), nie słychać różnicy.

Szczerze polecam - dla mnie cudo :).

Edytowane przez Lazzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scena w moich 750DJ rozrosła się do potężnych rozmiarów, również holografia poprawiła się i to baardzo znacznie. Roll-off basu ? W porównaniu do E443, który uchodzi za ciepłego grajka, przy takich samych ustawieniach ( flat ), nie słychać różnicy.

Czytać uważnie! Roll-off basu pojawia się na słuchawkach o niskiej impedancji (około 16 omów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scena w moich 750DJ rozrosła się do potężnych rozmiarów, również holografia poprawiła się i to baardzo znacznie. Roll-off basu ? W porównaniu do E443, który uchodzi za ciepłego grajka, przy takich samych ustawieniach ( flat ), nie słychać różnicy.

Czytać uważnie! Roll-off basu pojawia się na słuchawkach o niskiej impedancji (około 16 omów).

 

Tak, wiem, że to zjawisko występuje tylko na niskiej impedancji. Napisałem to dlatego, że niektórzy mogą nie wiedzieć, że to zjawisko znika po podłączeniu słuchawek z większą ilością ohmów.

 

Edit: Dodaję filmik, na którym widać niezniszczalność ekranu w S9 & J3:

Edytowane przez Lazzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności