Skocz do zawartości

iriver SPINN vs. iAudio i9


Rekomendowane odpowiedzi

Przymierzam się powoli do wymiany mojego starego irivera T10 na nowy odtwarzacz. Tak jak w tytule, zastanawiam się nad tymi dwoma modelami. Będą one współpracowały ze słuchawkami Sony MDR-EX35LP. Jeśli chodzi o jakość dźwięku, jestem zadowolony z mojego obecnego zestawu, i o ile o brzmienie i9 się zbytnio nie martwie, to zastanawia mnie jak sobie poradzi SPINN. Z tego co czytałem to powinien zadowolić przeciętnego użytkownika, za jakiego się uważam, ale nie miałem bezpośredniego porównania. No i czy różnica w brzmieniu obu odtwarzaczy jest warta tych 150zł

 

Jestem oczywiście otwarty na inne propozycje, mieszczące się w kwocie około 500zł. Muzyki słucham różnej, zaczynając od muzyki klasycznej, poprzez rock, odrobinę metalu, muzykę filmową, jazz, a na jpopie kończąc, więc odtwarzacz musi być wszechstronny. No i powinien sobie radzić dobrze z flacami, ponieważ spora część mojej kolekcji jest właśnie w tym formacie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Moderator

głos przeciw spinnowi

 

za to i9 na nowym oprogramowaniu gra naprawdę fajnie, warto go wziąć pod uwagę, dostał więcej dynamiki w porównaniu ze starszymi wersjami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głos na .... Cowona S9 8GB który u nas w komisie kosztuje 500 pln .. Ma flace i co tam jeszcze dusza zapragnie .. o SQ już nie wspominam bo jest jedno z lepszych ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności