Skocz do zawartości

Nauszne do 300zl


onkel

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchawki bedą podłączone do Iphone/nano 5. Zalezy mi na ciepłych i wygodnych słuchawkach.

 

Jeśli chodzi o wygode to przypadły mi do gustu Sony MDR-XB 500 i HD 515/555 - przesłuchać nie mogłem bo nie były jeszcze podłaczone :P

 

BEde wdzieczny za wasze opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety musisz wybrać coś niskooporowego (max 32 ohm), bo inaczej dźwięka będzie sfałszowany i nieczysty.

Sony to jeszcze być może dadzą rady, ale Sinki już nie!

Rozważ HD485 i CAL!

Inni podadzą pewnie swoich faworytów, ale każdy zacznie podobnie jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. HD555 odpadają. Chyba że jednocześnie kupisz wzmacniacz. Myślę że pasowały by ci Audio Technica ES5. Ale głowy nie dam sobie uciąć. Jutro ich troche może posłucham i Ci powiem jak to wypada na tle AKG K519DJ, które też polecam. W mp3store są refuby za 250zł tych AT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HD555 odpadają? Z iPhone 3G moim zdaniem nie grały źle. Chyba że serio wypadnie na Nano 5g to wtedy HD555 są raczej bez szans żeby dobrze grać. A... i słuchałem Nano 5g na MDR-XB300 (niższy model XB500) i grało... tragicznie. Chyba że coś było uszkodzone ale charczało i pierdziało co tylko mogło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności