Skocz do zawartości

Meet w Łodzi


KaszaWspraju

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tak bardzo chciałem być i że tak powiem nakręcałem się na ten meet zwłaszcza że mam bardzo mały staż, ale niestety nie dane mi to było z przyczyn bardzo rodzinnych. Mam nadzieję że uda mi się z wami jeszcze spotkać.

 

Serdecznie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupio mi samemu pisac.....

 

Cóż nikt nie chce....

 

Meet uważam za tylko w miare udany - braki osobowe. Była nas 9 razem z Sonusem. Niestety zapowiedziało się jeszcze raz tyle dlatego apetyt był duży.

 

Ze sprzetu mielismy duuuużo Cresynów - słuchawki, Klipishe X1M, Rocco i słuchaweczki pchełki od niego w których się prawie zakochałem - dzięki D@rkside i ogólnie to co dostępne na sklepach.

 

Z playerków prym wiódł J3 - kolejne stały lekko w jego cieniu a były : E2,U10,H10, Touche, Clip+,E200,B30, iaudio5, S10, T8, Spinn S100,S9, jakies sony, i kilka innych których nie pamietam. 

 

Wzmaki/daci iConMobile, uDac, jakis MXM od Aallena i iBasso od Sonusa.

 

Do ok 14 testowalismy nasze Mipowe i prywatne sprzęty, potem zjawił się mistrz ceremonii Sonus.

 

Dostarczył na meet słuchawki Sleek Audio oraz zestawy bezprzewodowe do nich, Phonaki, wzmak iBasso, Rocco A i B plus słuchaweczki do niego - ciekawe kiedy wreszcie będzie mozna go kupic. 

 

Wiecej o meetingu w gazetce w październiku.

 

Ps - niech o jakości i wrażeniu jakie robia sprzety Sonusa swiadczy fakt, ze zdecydowałem się na zakup sleek - niestety nie 6.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pchełki od Hiaudio są ekstra, ale mi jednak bardziej się spodobały Cresynowskie AXE IV. Z czym Ci najlepiej grały Wojtek? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

axe wymiatają tak samo jak te srebrno-pomarańczowe cresyny z zausznikami nie pamiętam już modelu no i sugerowana cena w okolicach chyba 50 zeta to juz w ogole rewelacja

 

 

te z zausznikami to c220e

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie ze wszystkim S10,E2, U10, H10, H320.... zniczym nie zagrały źle. D@rkside - zapomniałem wrzucic do paczki, bedzie kłopot czy czekamy jak cos bedzie do wysyłki? Będę na meetingu w warszawie więc może wtedy? Napisz mi PM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do ok 14 testowalismy nasze Mipowe i prywatne sprzęty, potem zjawił się mistrz ceremonii Sonus.

 

Dostarczył na meet słuchawki Sleek Audio oraz zestawy bezprzewodowe do nich, Phonaki, wzmak iBasso, Rocco A i B plus słuchaweczki do niego - ciekawe kiedy wreszcie będzie mozna go kupic. 

 

Wiecej o meetingu w gazetce w październiku.

 

Ps - niech o jakości i wrażeniu jakie robia sprzety Sonusa swiadczy fakt, ze zdecydowałem się na zakup sleek - niestety nie 6.

Dzięki, poczułem się prawie, jak król...

 

Pozdrawiam,

Sonus (MC) :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No, może w końcu coś ja opiszę (sesja za pasem, więc).

 

No to tak, mieliśmy w cholerę słuchawek firmy cresyn. Zdołałem przesłuchać wszystkiego prawie po trochu. Najbardziej z intrygował mnie największe z nich. Pierwsze co to oplot i kawał dobrego kabla. To chyba były hs-720. Wzmaka im było potrzeba, ale świetne były. Jeszcze jedne dokanałówki były świetne i dwa modele nauszne których teraz za cholere oznaczeń nie pamiętam.

 

Ludzi były w miarę, dużo sprzętu przenośnego. Potem wpadł do nas Sonus (pozdrowienia), w sumie w roli takiego mikołaja- każdy posłuchał nowych wyrobów sleek audio, a także phonaków i jaysów. Meet uważam za udany, było co słuchać i o czym rozmawiać. Fajnie że się pojawili też całkiem nowi ludzie z małym stażem, zabrakło paru osób- m.in. KaszywSpraju ale myślę że było okey

 

Trochę zdjęć:

 

Sprzęt:

_MG_6940.jpg _MG_6943.jpg_MG_6950.jpg

 

Ludzie:

_MG_6948.jpg

 

Roni, który wpadł w trans Doodle Jump:

_MG_6947.jpg

 

mało zdjęć, bo więcej czasu teraz poświęcałem słuchawką w dużej mierze i playerką też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Juz nad tym dawno myślelismy z WojtkiemC że będzie w lutym, narazie nie ma co organizowac terminu, bo duzo ludzi ma sesje i sesje poprawkowa- czyli cały luty. Druga sprawa może uda mi sie sale wykombinować. Ja jestem za końcem lutego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przełom lutego i marca. Każdy kto sie ma pojawic niech sie wpisze i okresli co będzie miał. Nagonic trzeba troche ludzi aby nie wyszło znów spotkanie starych znajomych.

 

1. WojtekC: Samsung Wave S8500, iPod Touch 4G, E2, S9, iAudio5, oraz troche sklepowych słuchawek

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności