Skocz do zawartości

Rio Karma


KHRoN

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

to wolał bym kupić wersję 40GB i nie domykać obudowy... i tak mam masywny futerał...

 

To już może pójdz na całość ? :D - 60GB wersja C4K60 też się pojawiła na Allegro

Jdentyczne wymiary jak wersji 40 GB ( czyli te nieszczęsne 9.5mm ) i 50 zł więcej

niż za C4K60 w wersji 20 GB czy 40 GB - ale jak obudowa ma sie i tak niedomykać

to pewnie jest to znacznie lepsze rozwiązanie . :)

 

>> http://www.allegro.pl/item324000848_hitach..._gwarancja.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
PRzy okazji uszkadzając dysk, choć mało prawdopodobne.

 

nie o to chodzi - baterie litowe mają po prostu trwałoś około 2...3 lat niezależnie od tego czy są używane czy nie... potem ich pojemność maleje

 

więc mimo tego że karma jest nowa i nigdy nie otwierana, może się okazać że się w ogóle nie uruchamia (albo działa przeraźliwie krótko) i "od nowości" bateria kwalifikuje się do natychmiastowej wymiany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie o to chodzi - baterie litowe mają po prostu trwałoś około 2...3 lat niezależnie od tego czy są używane czy nie... potem ich pojemność maleje

 

więc mimo tego że karma jest nowa i nigdy nie otwierana, może się okazać że się w ogóle nie uruchamia (albo działa przeraźliwie krótko) i "od nowości" bateria kwalifikuje się do natychmiastowej wymiany...

 

Ale to wcale nie musi być jakiś szczególnie dramatyczny spadek pojemności

 

Sam mam - już ponad cztery lata - taki player MD z wbudowaną baterią Li -ion

>> http://minidisc.org/part_Sony_MZ-E10.html

 

Jak z tego widać , jego rok produkcji do 2002/2003 , nigdy nie wymieniałem w nim akumulatora

a używałem go w tym tygodniu i bateria trzyma zupełnie dobrze . :rolleyes:

 

Zresztą - wszystkie Karmy zostały wyprodukowane pomiedzy lipcem 2003 , a kwietniem 2004 roku

, więc akumulatory w tych odtwarzaczach mają jednak swoje lata . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojt, daj link co ty kupiłeś. Jak myślisz keidy będziesz ją miał u siebie?

http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?ViewIt...em=140215122304 a wysłana została w zeszłą środę, więc na dniach powinienem ją mięć, chociaż poczta po świętach ma spore zaległości i może być niestety później :/

 

edit: z ciekawości napisałem do sprzedającego tą nową karmę odnośnie wysyłki do polski i już odpisał:

 

We can Ship to Poland. I am not sure exactly where Poland is,but if it is by Germany It will Be $20.00 For USPS priority mail international 6-10 days.

padłem po tym tekście, że nie wie dokładnie gdzie jest polska ;) ale wyśle jak coś, więc kto chętny na nowiutką karme? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, dobre wojt. Btw. jakie masz teraz słuchawki przygotowane na Karmę?

 

Ja tak sobie myślę coś do 200zł do Karmy.

Zupełnie nie wiem jaki typ. Tyle tych modeli że mam mętlik w głowie. Chciałbym żeby były uniwersalne, ew. do domu.

Po głowie mi chodzą:

- KPP (Khron bierze, to ja tez pomyślę, heh)

- PX100

- K518DJ

- Aurvany Live (jednak chyba odpuszcze, nie mam wzmaka)

- Westony UM1 (ciekawią mnie, przyciąga ich wygoda, odrzuca brak góry)

Słucham metalu od trasha aż po death, także hard-rock.

Poradzicie, Karmiciele?

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, dobre wojt. Btw. jakie masz teraz słuchawki przygotowane na Karmę?

 

Ja tak sobie myślę coś do 200zł do Karmy.

Zupełnie nie wiem jaki typ. Tyle tych modeli że mam mętlik w głowie. Chciałbym żeby były uniwersalne, ew. do domu.

Po głowie mi chodzą:

- KPP (Khron bierze, to ja tez pomyślę, heh)

- PX100

- K518DJ

- Aurvany Live (jednak chyba odpuszcze, nie mam wzmaka)

- Westony UM1 (ciekawią mnie, przyciąga ich wygoda, odrzuca brak góry)

Słucham metalu od trasha aż po death, także hard-rock.

Poradzicie, Karmiciele?

Pozdrawiam!

 

Jestem przekonany ze do KARMY nie potrzebujesz wzmak-a do AL. Moze on dodać trochę więcej ale powinno być już dobrze bez wzmaka.

 

Pamiętaj, ze KARMA ma 55 mW na kanał przy 16 ohm-ach i generalnie "lubi się" z monitorowymi. KARMA ma lekko wypchnięty środek co powinno z AL dać dobry efekt (ponoć AL mają go lekko wycofany)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakcior słuchawek na razie nie mam, a dylemat identyczny z twoim - góra 200zł, w miarę uniwersalne, na izolacji specjalnie mi nie zależy. generalnie zastanawiam się, czy wsiąść budżetową opcję - px100, czy (skuszony tymi ostatnimi reckami) spróbować al!... co do mocy, to nie z takimi słuchawkami karma dawała sobie rade ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności