Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Rio Karma


KHRoN

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nawet na allegro - kiedys byly po 600 a teraz ta samo osoba wstawia po 700 :(

Czyta Twoje posty :P Może jak wyjdą nowe "Rio" Karmy stanieją..

 

Nie liczylbym na to. Za to jak ktos ma rodzine ciota wujka w United Kingdom, to jest sklep ktory sprzedaje nowki karmy za 100 funtow + shipping. Niestety nie wysylaja poza UK i Irlandie.

 

K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet na allegro - kiedys byly po 600 a teraz ta samo osoba wstawia po 700 :(

Czyta Twoje posty :P Może jak wyjdą nowe "Rio" Karmy stanieją..

A pamiętasz- Ogórku- czy te Karmy były nowe, używane, czy "refurbishedowane" ?

Moja Karma była właśnie z "odzysku"(dokonanego w Alamo USA) .Nie ma najmniejszej

ryski , śladów użytkowania (dołączony software także był nowy) :)

Może taka "post-produkcja" już także się skończyła i teraz pozostanie zakup już tylko Karm używanych? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KHRoN a może masz gdzieś dojście do w miare tanich h120/320/karma z kaju lub zagranicy ?

 

Raf-kichu sprowadza KARME ze sklepu z Anglii. Jak juz ją bedzie miał to moze poda tobie szlak a na ewno bedzie wiadomo ile go ostatecznie wyniosła.

 

Osoba z allegro odpowiedziala mi telefonicznie ze ta którą kupił GETZ to byla ostatnia z takiej wiekszej partii, którą juz miał wczesniej. W najblizszym czasie wątpi, zeby sie cos znalazło :(

 

Co do cen KARMY.

 

Teraz jest niski kurs USD. KARMY w "bardzo dobrej kondycji" mozna kupic od 180 do 200 USD

Zakładając duzo szczescia to z transportem moze to wyniesc od 650 do 720 PLN.

 

No i trzeba sie przygotowac na ew. opłaty graniczne okolo 150 PLN. Dlatego KARMA z USA moze wyjsc nawet 800-900 PLN.

 

Dlatego dla spokoju ducha lepiej kupic troche droższą z europy. Koszt transportu + brak opłac celnych moze spowodowac, ze bedzie to tansze rozwiązanie niz zakup z USA

 

Oczywiscie mając duzo szczescia mozna kupic KARME od osoby prywatnej z USA z transportem za 200 USD. Jak ta osoba wpisze ze to Gift za 40 USD to teoretycznie unikamy opłat celnych - chyba ze zostanie to rozpakowane i wycenione przez celników :(

 

Pozdrawiam

 

PS. Najlepiej na spokojnie sledzic ofert. I najlepiej wejsc przez ebay.pl

Wtedy widac oferty, ktore moga być wysyłane do Polski.

A najwiecej KARM jest oferowanych ebay.com z transportem tylko do USA :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie mając duzo szczescia mozna kupic KARME od osoby prywatnej z USA z transportem za 200 USD. Jak ta osoba wpisze ze to Gift za 40 USD to teoretycznie unikamy opłat celnych - chyba ze zostanie to rozpakowane i wycenione przez celników :(

 

 

Ciekaw jestem na ile by wycenili coś co wygląda jak ciśnieniomierz :D :D :D

 

Ech chyba też sobie taką karme sprawie chociarz nie jestem do niej do końca przekonany ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo prawdopodobne- znając kapryśną naturę Raf-a, że Karma

będzie dla niego tylko "stacją przesiadkowa" w drodze na szczyt (jednak Apple 6G ?) ;)

Zwłaszcza, że Karma nie najlepiej chyba brzmi z IEM-ami- ma dosyć ostry dzwięk i razem

z UE 5PRo które odkupiłem od Rafa przypomina trochę małżeństwo chirurgów :D

Z playerami Sony- które są bardziej aksamitne brzmieniowo,

UE5 grają znacznie, znacznie lepiej. :)

Ja napisze o tym więcej jutro i wkleje tą impresje może właśnie tu ? - a nie do działu słuchawek ?

Przypuszczam że Raf wkrótce napisze swoją recenzje Karmy , i to także grającej razem

z IEM-ami (UM 2 czy E5 ?)- czy z Westonami albo Shure też będzie tak surowo brzmieła ?

Będzie ciekawy materiał porównawczy . :rolleyes: Już się nie mogę doczekać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo prawdopodobne- znając kapryśną naturę Raf-a, że Karma

będzie dla niego tylko "stacją przesiadkowa" w drodze na szczyt (jednak Apple 6G ?) ;)

Zwłaszcza, że Karma nie najlepiej chyba brzmi z IEM-ami- ma dosyć ostry dzwięk i razem

z UE 5PRo które odkupiłem od Rafa przypomina trochę małżeństwo chirurgów :D

Z playerami Sony- które są bardziej aksamitne brzmieniowo,

UE5 grają znacznie, znacznie lepiej. :)

Ja napisze o tym więcej jutro i wkleje tą impresje może właśnie tu ? - a nie do działu słuchawek ?

Przypuszczam że Raf wkrótce napisze swoją recenzje Karmy , i to także grającej razem

z IEM-ami (UM 2 czy E5 ?)- czy z Westonami albo Shure też będzie tak surowo brzmieła ?

Będzie ciekawy materiał porównawczy . :rolleyes: Już się nie mogę doczekać

 

A moze to kwestia IEM ?

 

Bo ja jestem po odsluchu kilku zestawów kolumn (prowadzał mnie po salonach mój znajomy - zapamietałem tylko jedną nazwę MISSION) i te drozsze z lepszym wzmakiem graly podobnie do KARMA+HD595. A sprzedawca zachwalał je (oczywiscie jak wierzyc sprzedawcy) ze to jedne z bardziej neutralnych i naturalnie brzmiacych kolumn. To byly zestawy 5+1 ale wybierane pod kątem słuchania muzyki (tzn, ze te dwie "głowne" kolumny maja w trybie stereo grac bardzo ladnie).

 

Getz - nie widac skąd jestes ;) Jak z W-wy to moge kiedys zaprezentowac KARME+HD595.

Generalnie inne sluchawi PX100 i AKG tez na niej brzmia lepiej niz na flash-ach.

 

Według mnie U3 ma wlasnie bardziej "ostre" brzmienie.

 

PS. Przez ten zestaw KARMA + Hd595 nie mogłem wybrac zadnych kolumn ;)

Tzn. do kina domowego najlepiej brzmialy mi wspomniane mission. Ale z muzyka (np. powazną) to juz wogóle nie było to :(

Ale oczywiscie moge sie mylic nie jestem muzykiem - pisze o wlasnych odczuciach (w jednym z salonów podłaczylismy KARME. Podobała mi sie zmiana miny sprzedawcy -> z "rozbawionej" na niedowierzanie -> zeby go uspokoic -> powiedzialem ze to odtwarzacz przenosny ze stajni Denon-Marantz :lol:)

 

KHRoN

A wiesz cos wiecej na temat nowego modelu karmy ile bedzie kosztowala jakie bedzie maila parametry itd... ??

 

 

TU masz trochę informacji.

 

A to pewnie najbardziej interesujący fragment:

This was going to be a high-end, audiophile-grade player that would be the undisputed master of sound quality. It was to be the same size and design as the Cubic, but would have an seperate subsystem exlusively for high-end audio which could be switched on and off. When you wanted the best sound quality, you could flip a switch and it would activate a seperate DAC and amplifier... at 96Khz/24bit resolution. Other nifty features included 802.11b WEP/WPA, ability to stream media to other devices, and TV output. This required some kind of crazy 8-layer PCB, stacked thick with chips, pushing the price to somewhere between $ 400-500. A $ 50 dock accessory was going to have optical outputs and 3 different colored LEDs, each pulsing to different frequency ranges during playback (bass, mid, treble). Awesome stuff.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Przez ten zestaw KARMA + Hd595 nie mogłem wybrac zadnych kolumn ;)

Tzn. do kina domowego najlepiej brzmialy mi wspomniane mission. Ale z muzyka (np. powazną) to juz wogóle nie było to :(

Ale oczywiscie moge sie mylic nie jestem muzykiem - pisze o wlasnych odczuciach (w jednym z salonów podłaczylismy KARME. Podobała mi sie zmiana miny sprzedawcy -> z "rozbawionej" na niedowierzanie -> zeby go uspokoic -> powiedzialem ze to odtwarzacz przenosny ze stajni Denon-Marantz :lol:)

 

Ciezko jest znalezc "kompromis" albo kino, albo muzyka... Nie tylko ty masz takie odczucia co do kina.

 

Co do miny sprzedawcy, wyobraz sobie jego mine jakbys mu dal Karme do przesluchania, wtedy by mu dopiero kopara upadla :) Niektorzy "audiofile" sa strasznie ograniczeni i odrzucaja od razu wszystkie odtwarzacze przenosne..

 

Co do postu getza - na prawde karma gra tak ostro? :) Moze to kwestia po prostu mocy wyjsciowej? Bo ogorek pisal, ze ma bardzo cieple brzmienie...

 

Ja napisze o tym więcej jutro i wkleje tą impresje może właśnie tu ? - a nie do działu słuchawek ?

 

Moze jednak do dzialu o tych UE ktory juz jest w sluchawkach, tutaj i tak juz offtopic sie toczyl zbyt duzy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda że UM5 nawet jak na IEM-y brzmią niezwykle ostro.

To był zresztą ,zdaje się głowny powód ich sprzedazy przez Rafa.

W porównaniu z Jego poprzednimi Westonami UM 1 brzmiały -pisał o tym- po

prostu zbyt "analitycznie"

Ale ogólnie jest to przypadłość wszystkich słuchawek tego rodzaju :( -

są sterylne ,czyste i ... niestety mało muzykalne :(

Przesłucham je jeszcze dzisiaj w nocy , zanim coś "większego" napisze-

ale wydaje mi się że bardzo dużo zależy od materiału tipsów.

Jeżeli są założone silikonowe -dzwięk nie ma wibrata, i zwłaszcza w muzyce rockowej

i popie okropnie to brzmi (gitary!) Taka chirurgiczna precyzja wyprana z emocji i ....naturalności

(Nie wiem do końca czym to jest spowodowane, ilością( a raczej brakiem) powietrza w

kanale słuchowym, ciśnieniem wewnatrzusznym , czy izolacją ?)

Kiedy zmieniamy tipsy na piankowe ( te preferuje chyba także Oliver), pojawią się

wibrato, dzwięk się ożywia , ale ...spada jego klarowność ( a zresztą do diabła z nią ! :D )-

jest poprostu znacznie ,znacznie lepiej.

Co do porównywania tych słuchawek z dużymi nagłownymi-Ogórku-to chyba to nie ma

sensu. Brzmią zupełnie inaczej , grają zupełnie inaczej (braki pasma-slychać !!!! , a jakże-i to

nie tylko jak się spodziewałem w muzyce klasycznej :( ), dzwięk też jest zupełnie inny.

Jeżeli siedzisz w domu -to dla mnie duże słuchawki monitorowe są bezdyskusyjnie lepsze.

Nazwa monitorowe nadawana IEM-om jest ....trochę( delikatne mówiąc) na wyrost. :)

To w sumie ( mimo swoich ograniczeń) bardzo fajne i ciekawe słuchawki, ale nie umywają

się do klasycznych 40-stek .Do czego innego są chyba także przeznaczone . :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wydaje mi się że bardzo dużo zależy od materiału tipsów.

Jeżeli są założone silikonowe -dzwięk nie ma wibrata, i zwłaszcza w muzyce rockowej

i popie okropnie to brzmi (gitary!) Taka chirurgiczna precyzja wyprana z emocji i ....naturalności

(Nie wiem do końca czym to jest spowodowane, ilością( a raczej brakiem) powietrza w

kanale słuchowym, ciśnieniem wewnatrzusznym , czy izolacją ?)

Kiedy zmieniamy tipsy na piankowe ( te preferuje chyba także Oliver), pojawią się

wibrato, dzwięk się ożywia , ale ...spada jego klarowność ( a zresztą do diabła z nią ! :D )-

jest poprostu znacznie ,znacznie lepiej.

 

Ubiegles mnie :):lol:

 

Wlasnie mialem pisac o roznych tipsach, o "obcieciu" pasma i ew. wysunietym srodku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duzo w IEM'ach zalezy wlasnie od izlocacji i rodzaju uzytych tipsow, co bylo wiele razy podkreslane na tym forum.

 

Jeżeli siedzisz w domu -to dla mnie duże słuchawki monitorowe są bezdyskusyjnie lepsze.

Nazwa monitorowe nadawana IEM-om jest ....trochę( delikatne mówiąc) na wyrost.

 

Tylko, zwroc uwage, ze mimo nazwy "monitory" maja zupelnie inne zastosowanie i przezaczenie. Duze sluchawki monitorowe sa robione jako monitory studyjne, a IEM'y jako monitory sceniczne :)

 

Co do porównywania tych słuchawek z dużymi nagłownymi-Ogórku-to chyba to nie ma

sensu. (...) To w sumie ( mimo swoich ograniczeń) bardzo fajne i ciekawe słuchawki, ale nie umywają

się do klasycznych 40-stek. Do czego innego są chyba także przeznaczone .

 

Dla mnie najwieksza zaleta IEM's sa rozmiary, na drugim miejscu izolacja, 3ciego powodu dla ktorego zbieram na sluchawki tego typu juz chyba nie ma :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie tam ;)

 

Jest kolejna KARMA na eBay-u (TU). Nie chodzi o to czy warto, czy nie.

 

 

Fajny jest opis:

RIO KARMA 20Go + KOSS "THE PLUG"

Lecteur MP3 AUDIOPHILE, NOT IPOD, ARCHOS,CREATIVE

 

No i na zdjęciu widać całkiem "niezłe kabelki" do podłaczenia do wiezy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda że UM5 nawet jak na IEM-y brzmią niezwykle ostro.

To był zresztą ,zdaje się głowny powód ich sprzedazy przez Rafa.

W porównaniu z Jego poprzednimi Westonami UM 1 brzmiały -pisał o tym- po

prostu zbyt "analitycznie"

 

Powodem sprzedazy bylo to, ze w ogole nie chcialem ich zamawiac.

 

Co do tego jak brzmialy vs UM2. Bardziej ostro, wieksza szczegolowosc,

mniej cieploty. Do brzmienia przez ten krotki czas co je mialem sie przyzwyczailem

(czytaj. nie razilo mnie to tak jak zaraz po ich zalozeniu... wtedy uszy przzwyczajone

byly do czegos zupelnie innego), niemniej jednak, cieple muzykalne i dosc zrownowazone

brzmienie na dluzsza mete jest moim zdaniem duzo fajniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taka zagadkę dla posiadaczy KARM.

 

Poniewaz GETZ podwazyl mozliwosc SN - 95 dB w KARMIE to najpierw siegnąłem << TU >>

 

Ponoc to najlepsze kompedium wiedzy o "wnętrzu" KARMY.

 

I tam pisza, ze DAC w KARMIE to "Wolfson 87"

 

<< tu >> znalazlem jedyna wzmiankę o wolfson 87 -> taka:

 

c/a Wolfson 8740, charakteryzujące się 24-bitową obróbką sygnału.

 

Czyzby to oznaczalo, ze KARMA ma 24 bitowy DAC ?

 

Niby wskazują na to

 

- opis hardwar-u

- wartosc SN

 

Ciekawe ;)

 

 

Kurcze ! Człowiek nie docenia tego co posiada :D

Dokopałem się do testu porównawczego z niemieckiego CHIP-a

http://www.chip.de/artikel/c1_artikelunter...tml?tid1=&tid2=

A tam rzeczywiście jak byk SNR -nawet nie 95 tylko 96 !

IRivery H340 i H120 mają w tym samym teście ten współczynnik pomiędzy

90 a 91. Tyle samo w aktualnym teście w tym piśmie ma prowadzący w rankingu

dużych HDD iAudio X5( 90,7)

Najlepszy współczynnik obok Karmy ma Archos Gmini ( sic !)-czy jednak Gemini?=

92dB-Czy ktoś słyszał o takim odtwarzaczu? :D

Inna sprawa że na przykład w teście opublikowanym rok temu Komputer-Świat te wyniki

były jednak trochę gorsze np.SNR H320=86dB a iPod 20GB=87,7dB

Czego się tu trzymać ? :unsure:

 

Moze przeniesmy te dywagacje do tego watku ;)

 

Tam juz trochę odjechalismy od SANS-y :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkleje swój ostatni post z wątku Sansy-

Człowiek nie docenia tego co posiada :D

Dokopałem się do testu porównawczego z niemieckiego CHIP-a

http://www.chip.de/artikel/c1_artikelunter...tml?tid1=&tid2=

A tam rzeczywiście jak byk SNR -nawet nie 95 tylko 96 !

IRivery H340 i H120 mają w tym samym teście ten współczynnik pomiędzy

90 a 91. Tyle samo w aktualnym teście w tym piśmie ma prowadzący w rankingu

dużych HDD iAudio X5( 90,7)

Najlepszy współczynnik obok Karmy ma Archos Gmini ( sic !)-czy jednak Gemini?=

92dB-Czy ktoś słyszał o takim odtwarzaczu? :D

Inna sprawa że na przykład w teście opublikowanym rok temu Komputer-Świat te wyniki

były jednak trochę gorsze np.SNR H320=86dB a iPod 20GB=87,7dB

Czego się tu trzymać ? :unsure:

 

16 Bit jest związane z formatem- nie ma MP3 ,FLAC OGG które mają więcej niż 16 bitów

,-więc to raczej błędny trop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 Bit jest związane z formatem- nie ma MP3 ,FLAC OGG które mają więcej niż 16 bitów

,-więc to raczej błędny trop

 

To akurat wiem. Ze informacja jest zapisana z taka dokładnoscia.

 

Dla takiej informacji teoretycznie max SN to 96 dB.

 

I teraz zastanawiam sie tylko, czy uzyskali to na DAC 16 bit czy w KARMIE jest 24 bitowy DAC.

 

Zreszta jest jeszcze jeden odtwarzacz z 24 DAC (niepamietam czy Archos czy Monolith - chyba kiedys ZygmunT cos pisał).

 

Generalnie nie wiadomo jak ale uwazam, ze to osiągneli. W zbyt wielu miejscach i artykułach jest to podkreslone :lol:

 

 

BTW. Dzieki duetowi KARMA+HD595 słucham takiej muzyki, której kiedys nie mogłem przesłuchac.

Zacząłem być fanem muzyki z filmu GLADIATOR (przez to zamowilem tez OST z Alexandra - ponoc VANGELIS w bardzo dobrej formie)

Teraz słucham pierwszych GREGORIAN i to o dziwo - z przyjemnoscią. Nie spodziewalem sie ze oprócz chóru tak brzmi warstwa instrumentalna na tej płycie (dosyc ładnie :lol:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monolith ma przetwornik 24bit, Karma ponoć też... "więcej bitów" na przetworniku daje mniejszy szum własny odtwarzacza (poziom szumów, karma ma zerowy O_o oczywiście na to składa się również jakość samego przetwornika)

 

... i choć nie wiem czy Karma to obsługuje, to zarówno FLAC jak i OGG Vorbis mogą być nawet 32 bitowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda, że :

a ) nie mam konta na ebayu + pare pozytywów

b ) konta w banku elektronicznym

c ) matka zarombała mnie 400zeta i zostało mi tylko 300 O_o

 

Bo chyba na przekór sobie sprawił bym se tą karme z Angli ... Z usa nie chce bo za daleko i za duże ryzyko O_o ....

 

Hmmm szkoda, że nie mam jako tako kumpli audiofilów co by się ślinili na myśl o porządnym sprzęcie - może wtedy byłbym zdeka bardziej rozeznany :_. Już teraz uchodze za jełopa, który przepłacił za słuchawki i playera .

 

Generalnie chodzi mi o to, że coraz bardziej się skłaniam do tej propozycji - mam nadzieje, że pojawia się jeszcze jakieś "okazje" na allegro :/

 

Wizja monolitha była by fajna gdyby nie to, że 2GB praktycznie są niedostępne, a 4GB nawet nie produkują ... Do tego europejska strona od dłuższego czasu leży i nie wiem jak to tłumaczyć ( czyzby euro-filia to już przeszłość ?? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą ciekawe jak pisma takie jak CHIP taki współczynnik

mierzą .Skoro dla plików MP3 maksymalny SNR=90 to co oni

porównywali ? . WAV ? Ale jest tam player (Thompson) który

WAV nie obsługiwał. Czy w ogóle formaty kompresji mają wpływ ( i jaki?)

na charakterystykę SNR poszczególnych odtwarzaczy ? :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą ciekawe jak pisma takie jak CHIP taki współczynnik

mierzą .Skoro dla plików MP3 maksymalny SNR=90 to co oni

porównywali ? . WAV ? Ale jest tam player (Thompson) który

WAV nie obsługiwał. Czy w ogóle formaty kompresji mają wpływ ( i jaki?)

na charakterystykę SNR poszczególnych odtwarzaczy ? :unsure:

 

Oni zawsze tak to mierzą, że debeściarski jest creative :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda, że :

a ) nie mam konta na ebayu + pare pozytywów

b ) konta w banku elektronicznym

c ) matka zarombała mnie 400zeta i zostało mi tylko 300 O_o

 

Za Karma to lepiej patrzec na ebay.co.uk

 

Jak szukalem to bylo ich jakos wiecej i bez problemu wysylali niektorzy do PL

 

 

ten sle tylko do uk, ale mozna zapytac czy pusci do polski

http://cgi.ebay.co.uk/Rio-Karma-20GB-MP3-P...1QQcmdZViewItem

 

ten wysyla do polski (i z tego co widze sprzedaje juz ktoras karme z kolei :)

http://cgi.ebay.co.uk/Rio-Karma-20Gb-Black...1QQcmdZViewItem

 

a tu karma z dyskie 30gb :)

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?Vie...bayphotohosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą ciekawe jak pisma takie jak CHIP taki współczynnik

mierzą .Skoro dla plików MP3 maksymalny SNR=90 to co oni

porównywali ? . WAV ? Ale jest tam player (Thompson) który

WAV nie obsługiwał. Czy w ogóle formaty kompresji mają wpływ ( i jaki?)

na charakterystykę SNR poszczególnych odtwarzaczy ? :unsure:

 

Oni zawsze tak to mierzą, że debeściarski jest creative :D

Tak Creative (każdy) ma SNR=98 dB

Oni podają ponoć SNR samego układu ,a nie wyjścia

audio .Nie mówiąc już SNR-rze na który składają się

zakłocenia i wyjścia i słuchawek ( w końcu każdy player

jest do czegoś podłączony :) ) Dlatego takie zestawienie

ma sens kiedy się w podobnych warunkach mierzy się kilka podobnych

urządzeń , z tymi samymi słuchawkami i z tym samym materiałem

muzycznym.

 

 

Bardzo mi się podoba ta Rio Karma Black >> czy ktoś widział np. Rio Karmę White ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad a) i B) - to chyba nie problem -> zawsze sie ktos taki znajdzie ;)

Ad c) -> tuttaj to juz problem

 

Bo chyba na przekór sobie sprawił bym se tą karme z Angli

 

Ona jest refrubish. Jak kiedys osobie, ktora miala KARMY na allegro tlumaczylem ze moze uda mi sie kupic nową i podłem adres aukcji to ona "wydusiła" z tamtej osoby zeznanie, ze to "refrubish".

 

Co nie znaczy, ze to zła propozycja - GETZ, KHRON i ja -> tez mamy wersje "odswiezane"

 

Hmmm szkoda, że nie mam jako tako kumpli audiofilów co by się ślinili na myśl o porządnym sprzęcie - może wtedy byłbym zdeka bardziej rozeznany :_. Już teraz uchodze za jełopa, który przepłacił za słuchawki i playera .

 

O_o -> chyba zbyt duzo przygotowan do kolokwium ;):lol:

Ja mam kolege audiofila ale odtwarzaczami sie nie zajmuje - tylko sprzet stacjonarny.

No i jeszcze jednego -> ale to bardziej sasiad niz kolega, ktory lubi miec i uzytkowac dobry sprzet :)

 

Ale nie sadzę, zeby ktos Cie uważal "za jełopa" (to był cytat). Z tego co wiem to masz dobre sluchawki a cena jest tylko wtedy głupia, gdy płaci 50% wiecej niz mozna znalec je najtaniej W SKLEPIE Z GWARANCJA W POLSCE. Z tego co wiem, to Ciebie to nie dotyczy ;)

 

Generalnie chodzi mi o to, że coraz bardziej się skłaniam do tej propozycji - mam nadzieje, że pojawia się jeszcze jakieś "okazje" na allegro :/

 

Rozmawialem z tym allergowiczem i twierdzi ze (cytat) "marne szanse". Osoba ta brała od jednego dystrybutora z USA a tam źródełko wyschło :(

 

Oczywiscie moze ktos inny cos sprowadzi. Albo wreszcie cos ogłoszą co z nastepcą.

Jak bedzie nastepca to teoretycznie KARMY powinny staniec -> chociaz to nigdy nie wiadomo.

 

Pojawila sie jeszcze jakas oferta z Francji. 3 tygodnie temu było mnóstwo ofert. Moze znowu bedzie taka "górka". Taka "kumulacja" sprzyja lepszym cenom.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie brzmi jak ten "nastepca" bedzie brzmial, kiedy sie pojawi i czy tez bedzie zgrabniejszy. No ale i tak podstawowe zagadnienie dla mnie to: jaka bedzie cena? :huh: Moj zakup karmy moze sie znacznie odwlec bo rower trzeba kupic, nie mozna piesza wszedzie chodzic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności