Skocz do zawartości

iRiver IFP - Ktory model lepszy ?


Rekomendowane odpowiedzi

Oj dobrze juz dobrze.I tak kazdy post odnosnie tematu z pewnoscia komus pomoze.Jak nie teraz to w przyszlosci wiec skonczmy nasze "przepychanki" bo one tym bardziej sie komus nie przydadza.

Edytowane przez BiskupPro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwując wpisy Waszej ekscelencji Biskupie, widzę, że w swojej sygnaturce napisałeś tylko część prawdy. Wygląda na to, że kłamiesz często. Najpierw naiwnie pytasz, który iFP lepszy, i czym się różnią, a za parę dni sprzedajesz iFp-899. Proponowałem Ci najprostszy z moich modeli. Prosiłeś o fotki, przesłałem Ci. I co ? Ano nic. KHRoNa, starego wyjadacza od tych rzeczy próbujesz pouczać, aż mi się wstyd za Ciebie zrobiło, że taki nabytek nam się trafił. Jesteś niegrzeczny. Rodzice nie mieli czasu tego przekazać, to ja Ci mówię, że na listy (mail też nim jest) się odpowiada. Ale teraz z tej reguły ja się wyłamię. Już nie odpowiem na żaden Twój list, post, czy inną wiadomość. Tym bardziej, że nadużyłeś kościelnego tytułu. Kpiąc z czyjejś godności, pozbawiasz godności samego siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności